İngiltere’de Fire TV Stick’i Jailbreak Etme

İngiltere'de Fire TV Stick'i Jailbreak Etme

Ekleyen Michael Smolski, 2019-04-11 13:52:36 içinde Rehberler


Fire TV Stick'ten bıktınız ve İngiltere'de Fire TV Stick'i nasıl jailbreak yapabileceğinizi bilmek istiyor musunuz? Başka platformları denememeniz iyi olur. Fire TV Stick'ten çok daha sınırlıdırlar. Bununla birlikte, Fire TV Stick'i tam potansiyeline kullanabilmeniz için İngiltere'de Fire TV Stick'i nasıl jailbreak yapabileceğinizi göstereceğiz.!

Ve bu gerçekten basit.

İngiltere'de Fire TV Stick'i Jailbreak Nasıl Yapıyorsunuz

 • Adresine git Ayarlar Fire TV Stick'inizde.
 • Basın Ateş TV'm.
 • Şimdi basın Geliştirici Seçenekleri.
 • Unkown Sources tarafından sunulan uygulamalar ve ADB Hata Ayıklama.
 • İngiltere'de Fire TV Stick'i jailbreak yapmadan önce seçiminizi onaylamanız istenecektir.

Bu, olduğu gibi, bilinmeyen kaynaklardan uygulamalar yüklemenize izin verecektir. Şimdi ne tür uygulamalar yükleyebileceğiniz, Kodi'nin nasıl kurulacağı ve İngiltere'de Fire TV Stick'in nasıl tam olarak jailbreak yapılacağına bakacağız, çünkü tüm uygulamaları indirebilmeniz size tam bir özgürlük vermiyor.

Ve İstediğiniz Uygulamayı Nasıl İndirdiğiniz

İlk olarak Fire TV Stick'inizde Downloader adlı bir uygulamayı aramanız gerekir. Downloader Fire TV Stick indirmenize izin veren bir uygulama. Amazon Appstore'dan gelmeyen Fire TV Stick'te uygulamaları nasıl indirirsiniz?.

Bunu yaptıktan sonra, indirmek istediğiniz uygulamayı uygulamalar için Android biçimi olduğu için “.APK” sonu ile arayın. Fire TV Stick, Android'in değiştirilmiş bir sürümünde çalışır, bu nedenle Android uygulamaları çalıştırır.

Yine de dikkatli olun. Uygulama indirmek için her kaynak güvenilir değildir. Her uygulama Fire TV Stick ile çalışacak şekilde tasarlanmamıştır.

Kodi giderken İngiltere'de Fire TV Stick'i Jailbreak nasıl

Çoğu, Kodi'yi verdiği özgürlük nedeniyle İngiltere'de Fire TV Stick'i jailbreak yapmanıza izin veren bir uygulama olarak görür. Bu yüzden çoğu insan İngiltere'de Fire TV Stick'i jailbreak yaparken Kodi'yi nasıl alacağını da arayacak..

Bunu şu şekilde yapabilirsiniz:

 1. Kodi.tv sayfasına git.
 2. Basın İndir.
 3. seçmek Android.
 4. Bağlantıyı şuraya kopyala: ARMV7A (32BIT)
 5. Açık Downloader ve bu bağlantıyı yapıştırın.
 6. Son olarak yükleyin.

Kodi'nin en iyi sürümünü bu şekilde edinebilirsiniz ve doğrudan Kodi sitesinden olduğu için, indirmenin güvenli olduğunu da bilirsiniz.

Bu olsa İngiltere'de Yangın TV Stick Tamamen Jailbreak Nasıl

Fire TV Stick'te herhangi bir uygulamayı indirebilmek bir şeydir, ancak İngiltere'de birçok uygulama gerçekten engellenir. DAZN İngiltere'de olduğu gibi çalışmıyor. İngiltere Netflix, Amerikan Netflix kadar teklif sunmaz ve Amazon Prime ile aynıdır. Oh, ve İngiltere'de Hulu kullanmayı unut.

Bölgeniz ne olursa olsun erişim konusunda en büyük sorun bölgeniz. İngiltere'de Fire TV Stick'i tamamen jailbreak yapmak istiyorsanız, kullandığınız herhangi bir uygulamayı, o uygulama için mümkün olan en iyi bölgede olduğunuzu düşünerek kandırmanız gerekir..

İşte bu noktada bir VPN devreye giriyor.

VPN hizmetleri sizi sadece internette gizlilik kadar korumakla kalmaz, ne yaparsanız yapın sizi güvende tutar, aynı zamanda bir inç hareket etmeden konumunuzu değiştirmenize izin verir.

Bir VPN kullanıyorsanız, herhangi bir hizmetin engellemesini kaldırabilirsiniz..

Elbette bunun bazı sınırları var.

Bir kişi için, her VPN hizmeti eşit değildir ve hepsinin başında Fire TV Stick'te uygulamaları yoktur. İki kişi için, her hizmet aynı miktarda sunucu konumu sunmaz. Bazılarının 3 konumu olabilir, bazıları yüzlerce olabilir ve bu durumda PrivateVPN'in 60'ı vardır. Yalnızca Amerikan sunucularına sahip olmanız sizi yalnızca Amerikan içeriğinin engellemesini sınırlandıracağından çok çeşitli sunucu konumlarına sahip olmak istersiniz. Ancak, kullandığınız sunucuların kullanmak istediğiniz hizmetlerle çalışmasını da istiyorsunuz.

DAZN'in beğenileri VPN hizmetlerinin çalışmasını önlemek için çaba sarf ediyor, yani sadece birkaçı bunu destekliyor ve PrivateVPN bu grubun parçası. PrivateVPN kullanmanıza gerek yok, ancak Fire TV Stick'e kadar çok fazla seçenek yok ve PrivateVPN sadece Hulu, Amazon Prime, DAZN ve daha fazlasını okuyabileceğiniz çok daha fazlası ile çalışıyor Blog. Çünkü kaliteye nicelikten fazla yatırım yapıyoruz. İşte bu yüzden piyasadaki en Netflix bölgelerini de destekliyoruz.

Bizi denemek isterseniz, sitemize kayıt olmanız gerekir, ancak 60 saniyeden daha kısa sürer ve İngiltere'de Fire TV Stick'i tamamen hapse atmanıza izin verir. PrivateVPN ile çalışan belirli bir hizmet hakkında bilgi edinmek isterseniz, müşteri desteğimize ulaştığınızdan emin olun ve bu arada daha fazla ipucu ve VPN kullanımı için blogumuzu kontrol etmekten çekinmeyin. aman, iPhone, Android veya masaüstü cihazınız olsun, bir hesaptan aynı anda 6 cihazı destekliyoruz!


Administrator tarafından yazıldı..

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me