İngiltere’de ESPN Çevrimiçi Nasıl İzlenir (Neden Şu Anda Yapamıyorsunuz)

İngiltere'de ESPN Çevrimiçi Nasıl İzlenir (Neden Şu Anda Yapamıyorsunuz)

PrivateVPN tarafından, 2019-10-10 08:30:03 in Entertainment


Anlıyoruz, TV aboneliğinizle spor paketleri için fazla ödeme yapmaktan bıktınız ve ayda sadece 4,99 dolara mal olduğu göz önüne alındığında, İngiltere'de ESPN'in beğenilerini izlemeyi tercih edersiniz.. Sonuçta, kim futbollarını izlemek için ayda 30 £ ödemek istiyor?

ESPN + 'ın engellemesini kaldırdık ve harika içeriklerin daha ucuza keyfini çıkarabilmeniz için size nasıl yapabileceğinizi de göstereceğiz.

Ve en iyi şey? Aynı yöntem Hulu ile de çalışacak ve Amerikan Netflix'i izlemenize izin vererek binlerce ekstra şovun ve filmin engelini kaldırmanıza izin verecek.

hazır?

İngiltere'de ESPN Çevrimiçi İzlemek için Yapmanız Gerekenler

İngiltere'de ESPN'yi çevrimiçi izlemek istiyorsanız, ESPN'nin ABD'de olduğunuzu düşünmesi gerekir.

Etrafında başka yol yok.

Şu anda, ESPN genel olarak dünya çapındayken, ESPN + yalnızca ABD'de kullanılabilir.

Büyük olasılıkla ESPN + içeriklerini dünya çapında gösterme hakları için ödeme yapmadığı için, abonelik fiyatının da bu kadar düşük olmasının nedeni de budur..

Sonuç olarak, ESPN + ABD dışında çalışmaz.

Bunu değiştirmek için atmanız gereken iki adım vardır:

  1. ABD'de olduğunuzu düşünmek için ESPN + 'ı kandırmanız gerekecek
  2. Ayrıca bir ESPN + hesabı oluşturmanız gerekir.

Çoğu hizmette, uygulamanın gösterilmesi için konumunuzu ABD'de olacak şekilde değiştirmeniz gerekir, ancak ESPN + uygulaması dünya çapında kullanılabilir, bu nedenle dünya çapında uygulama mağazalarında mevcut olduğu için indirmesi kolaydır.

Buna bakıyor ve oldukça basit olduğunu düşünüyor olabilirsiniz ve genel olarak, ancak bir ESPN + hesabı oluşturmak, okumaya devam ederken içine gireceğimiz gibi göründüğü kadar kolay değil.

İngiltere'de ESPN Çevrimiçi İzlemek için ESPN + 'ı kandırmak

ESPN + 'ı ABD'de olduğunuzu düşünmeye kandırmak nispeten basittir.

ABD'ye sanal olarak bağlanmanız gerekiyor.

Bunu nasıl yaptın? VPN kullanarak.

Bu yalnızca doğru sunucuya bağlanırsanız çalışır.

Çünkü ESPN gibi platformlar VPN servislerine karşı harekete geçmelidir. Yoksa, haklarının olmadığı ülkelerde içerik gösterme konusunda sorun yaşayabilirler.

İşte bu noktada PrivateVPN, ESPN, DAZN, Hulu, HBO, Netflix'e adanmış, blogumuz hakkında okuyabileceğiniz çok daha fazla sunucuya sahip bir hizmet olarak devreye giriyor. Oh, ve denemek tamamen ücretsiz. E-postanızı ve şifrenizi girmeniz yeterlidir..

Bununla birlikte, İngiltere'de ESPN'yi çevrimiçi izlemek için bir ESPN + hesabına ihtiyacınız var ve bu biraz karmaşıklaşıyor.

İngiltere'de ESPN Çevrimiçi İzlemek için ESPN + Hesabı Oluşturma

Çoğu ESPN İngiltere kılavuzunun bahsetmediği kısım budur.

İngiltere'de ESPN'yi çevrimiçi izlemek istiyorsanız, bir hesap oluşturmak için bir Amerikan kartına ihtiyacınız var.

Bu hayatı çok zorlaştırıyor.

Ancak PrivateVPN'de, bir nedenden ötürü, İngiltere şirketi Revolut'un tıpkı Hulu ile olduğu gibi ESPN ile çalıştığını keşfettik.

Uzun vadede durumun böyle olup olmayacağını bilmiyoruz veya Revolut ile herhangi bir şekilde bağlı değiliz, ancak hem premium hem de sanal Revolut kartlarının şu anda ESPN + ile çalıştığını biliyoruz.

Bu da, bir PrivateVPN hesabına kaydolmak ve bir Revolut hesabı oluşturmak sadece birkaç saniye sürdüğü için İngiltere'de ESPN'yi çevrimiçi olarak izlemenizi süper kolaylaştırıyor.

Revolut'u İngiltere'de ESPN izlemek için kullanmak istemiyorum?

Sorun değil, alternatifler şunlardır:

1. Amerikan kartlı birine sizin için hesap oluşturup oluşturamayacağını veya sizinle paylaşıp paylaşamayacağını sorun.

2. ABD'de ön ödemeli bir kart alın.

3. ABD'de verilen sanal bir ön ödemeli kart alın.

Adım 2 ve 3, internette biraz araştırma gerektirecek ve bir bahis için güvenli olmayabilir veya Revolut'u kullanmak kadar hızlı olmayabilir, ancak her iki durumda da, İngiltere'de ESPN'yi çevrimiçi izlemek istiyorsanız, birçok seçeneğiniz vardır.

İngiltere'de ESPN Çevrimiçi İzlemeden Önce Bilmeniz Gerekenler

ESPN + ister Premier League ister kolej sporları olsun, açıkçası bir dizi kanala sığabileceğinizden çok daha fazla canlı içerik sunuyor, ancak gerçek ESPN kanallarını kaçırıyor.

Önemli mi? Çoğunlukla ESPN + genel olarak ESPN kanallarının kendisinden çok daha fazla içerik sunduğu için değil, ancak bununla birlikte, her şeyi sunmuyor.

...Ancak ayda sadece 4,99 dolar ve PrivateVPN'in denemesiyle ESPN'in sizin için uygun olup olmadığını hızlıca görebilirsiniz ve eğer değilse, Kanada'ya neredeyse bağlıysanız belki DAZN olacaktır.

DAZN, sporun Netflix'i gibidir ve ironik bir şekilde İngiltere'de bulunmayan bir İngiltere şirketi olmasına rağmen. Blogumuzda bunun hakkında çok şey okuyabilirsiniz.

Bir şey daha var...

Bu yöntem İngiltere'de ESPN'yi çevrimiçi olarak izlemenize izin verir, ancak her cihazda.

Neden? Tüm cihazlar VPN hizmetlerini desteklemediğinden.

Apple TV, Chromecast, Roku, PS4, XBOX ONE ve çoğu akıllı TV'nin beğenileri VPN hizmetlerini desteklemiyor.

Ne yapabilirsin? VPN hizmetlerini destekleyen bir Amazon Fire TV Çubuğu alabilir ve İngiltere'de ESPN'yi büyük bir ekranda çevrimiçi izlemek için TV'nize bağlayabilir veya önerdiğimiz bir şey olmayan bir yönlendiriciye bir VPN yükleyebilirsiniz. Sadece çoğu yönlendirici VPN bağlantılarını kaldırabilecek kadar güçlü değildir, ancak belirli bir cihazda gerçekten izlemek istiyorsanız bu bir seçenektir ve bunu sitemizde nasıl yapacağımızı ele alıyoruz.

Sizin için sorun yoksa, şimdi İngiltere'de ESPN'yi çevrimiçi izlemeye hazırsınız ve herhangi bir sorun yaşarsanız, bize @Privatevpn_ adresindeki Instagram'dan veya başka bir şekilde support @ privatevpn adresinden bize ulaştığınızdan emin olun. .com. Eğlencenizden ve PrivateVPN'den tam olarak yararlanabilmeniz için diğer kılavuzlarımızı da mutlaka inceleyin.

Administrator tarafından yazıldı..

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me