İngiltere’de 18/19 Şampiyonlar Ligi’ni İnternetten Ücretsiz Olarak Nasıl İzleyebilirsiniz

İngiltere'de 18/19 Şampiyonlar Ligi'ni İnternetten Ücretsiz Olarak Nasıl İzleyebilirsiniz

Tarafından Michael Smolski, 2018-09-26 09:57:20 in Entertainment


İngiltere'de 18/19 Şampiyonlar Ligi'ni artık TV'de ücretsiz izleyemezsiniz, ancak internette de izleyebilirsiniz.. Çoğu insan 2007 kalitesinde yasadışı akışlar bulabilir, ancak HD olarak izlemek isterseniz, yasal olarak ve çok fazla insanın sunucuların işleyebileceğini izlemesi nedeniyle içeriğinizin birkaç dakikada bir arabelleğe alınmasını beklemek zorunda kalmadan ne olur?? Peki, bu yazı İngiltere'de Şampiyonlar Ligi'ni internette ücretsiz olarak nasıl izleyeceğinizle ilgili.

İngiltere'de 18/19 Şampiyonlar Ligi'ni neden ücretsiz izleyemiyorsun?

BT, önümüzdeki 3 sezonda İngiltere'deki Şampiyonlar Ligi'ne 1,2 milyar £ karşılığında özel haklar kazandı. Bu, BT'nin İngiltere'de önümüzdeki 3 sezon boyunca Şampiyonlar Ligi'ni gösterebilen tek şirket olduğu anlamına geliyor.

ITV ve BBC bunu yapamayacak ve bunlar İngiltere'deki Şampiyonlar Ligi'ni ücretsiz yapan platformlar. Şimdi, elbette BT, İngiltere'deki bazı Şampiyonlar Ligi oyunları için BBC ve ITV'ye hak vermeye karar verebilir, ancak bu hakları elde etmek BT'ye çok paraya mal oldu. Aslına bakarsanız fazladan ödeme yaptılar, yani BT, deplasman maçlarında ucuza hak vermeyecek. Ve bu, izlemek istediğiniz maçlarda büyük olasılıkla kaçırdığınız anlamına gelir.

Ve bu nedenle, çoğu kişi sonunda izlemek üzere oldukları maçın adını “ücretsiz” olarak arayacaktır. Ya ümit verici görünen ancak sizi genellikle kötü amaçlı yazılım içeren reklamlara yönlendiren bir site bulacaksınız veya oynatmayı genellikle durduran ve en yüksek kalitede olmayan yasal bir akış bulacaksınız. Ama sonunda izleyeceğiniz bir akış, çünkü kim olduğundan emin olmasanız bile birisinin bir topla koştuğunu görebilmek, hiçbir şeyden kesinlikle daha iyi?

Çok daha iyi bir çözümümüz var!

İngiltere'de 18/19 Şampiyonlar Ligi'ni İnternette Ücretsiz Olarak HD Olarak İzleyin

2018'de, hemen hemen her TV kanalının çevrimiçi bir akış platformuna sahip olduğu bir dünyada yaşıyoruz. Açıkçası, çevrimiçi erişim için ücret almayan ücretsiz yayın yapan kanallar. Peki ya Şampiyonlar Ligi'ni gösteren ve çevrimiçi bir oyuncunuz olan platformlar bulduysanız? Yapman gereken bu.

Tek sorun? Bu platformların çoğunun Şampiyonlar Ligi'ni yalnızca dayandıkları ülkede gösterme hakları var ve bu nedenle bu ülkelerin dışındaki insanlara erişimi engelliyorlar.

RTE ve TV3 veya şimdi Virgin Media Two olarak adlandırılan, İngiltere'deki 18/19 Şampiyonlar Ligi'ni internette ücretsiz olarak HD olarak izlemenizi sağlayan iki çevrimiçi platform örneğidir. İrlanda'da olmak için bir VPN kullanmanız koşuluyla, çoğu durumda.

Şimdi, bir VPN hizmetinin ne olduğunu bilmiyorsanız, internet söz konusu olduğunda, aslında orada olmadan farklı bir yerde olmanıza izin veren sanal bir özel ağdır..

Ancak bu platformlar mevcut tüm oyunları göstermeyecek. Bu yüzden Şampiyonlar Ligi için doğru sahiplerle Wikipedia sayfasına gitmelisin. Bu şekilde diğer oyuncuları bulabilirsiniz. Bu hizmetler için büyük olasılıkla bir VPN de kullanmanız gerekecektir. Kanalların dayandığı bir ülkeye bağlandığınızdan emin olun.

PrivateVPN kullanıyorsanız, Şampiyonlar Ligi'ni gösteren ülkelerin çoğunda bir VPN konumuna ücretsiz bağlanabilirsiniz..

İşte İngiltere'deki 18/19 Şampiyonlar Ligi'ni internette ücretsiz olarak HD olarak izliyorsunuz.!

Maliyetlerin, seçtiğiniz herhangi bir eşleşmeyi İngilizce olarak izlemenize izin veren bir yol var..

Maçtan bağımsız olarak İngiltere'de 18/19 Şampiyonlar Ligi'ni izlemek için DAZN kullanın

En iyi takımı desteklemediğinizde nasıl hissettiğinizi biliyoruz. Belki İngiltere'den değilsiniz, orada yaşıyorsunuz. Ülkenizden bir takımın Şampiyonlar Ligi'nde oynamasını izlemek istiyorsanız, ancak yapamazsınız çünkü sadece en popüler maçlar gösterilir?

DAZN devreye giriyor. DAZN, akarsu sporları için bir abonelik hizmetidir. Ayda 12 £ 'nun altındadır ve İngiltere'de 18/19 Şampiyonlar Ligi'ni ücretsiz izlemek isteyip istemediğiniz veya Serie A'nın beğenisini isteyip istemediğinizi, DAZN ile en sportif etkinlikleri izleyebilirsiniz.

Yalnızca DAZN gibi bir VPN'niz varsa, İngiltere'de kullanılamıyorsa.

Dışında, DAZN ile DAZN her zaman VPN hizmetlerini engellediğinden ve neredeyse tüm VPN sunucularının DAZN ile çalışmadığı için çok daha karmaşıktır.

PrivateVPN, DAZN'ı destekleyen tek hizmetlerden biridir. İkinci Toronto sunucumuza bağlanırsanız,.

Yine de DAZN söz konusu olduğunda bir VPN kullanmak kadar basit değil. DAZN kurulumu, özellikle uygulamaların yüklenmesi söz konusu olduğunda çok daha karmaşıktır. Bunun için DAZN kurulumuyla ilgili yazımızı okumanızı öneririz. Bu yöntem tüm ülkeler için geçerlidir!

Administrator tarafından yazıldı..

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me