Netflix Tüm Netflix İçeriğinin Engellenmesini Engelleme

Netflix Tüm Netflix İçeriğinin Engellenmesini Engelleme

Tarafından Michael Smolski, 2019-04-11 13:58:20 içinde Entertainment


Netflix, bir TV aboneliği ihtiyacını kolayca değiştirebilen harika bir platformdur, ancak ne kadar harika olduğu tamamen yaşadığınız yere bağlıdır. Örneğin, Estonya, Netflix içeriğinin yalnızca% 15'ine sahiptir. Ve içeriğin% 15'i hala oldukça fazla sayıda film ve şov sunarken, ya da şov ülkenizde mevcut değilse? Estonya'da% 75 şans var. Aynı şey Suudi Arabistan, Çin gibi birçok ülkede de geçerlidir ve bu sadece birkaç.

Neden Tüm Netflix İçeriğinin Engelini Kaldırmak için Netflix Nasıl Hack Edilir? Neden Netflix'te Her Şeyi Hemen İzleyemiyorsunuz?

Bu içeriği gösterme hakları olmadığından.

Her ülkenin kendi TV kanalları vardır ve bu TV kanalları içerik için rekabet eder, genellikle bir ülkede belirli bir şovu veya filmi göstermek için özel haklar satın alır. Ve Netflix her ülkede yarışıyor. Bir şirketin zaten özel hakları varsa bir şeyi nasıl göstermek istersiniz?? Bu kadar büyük bir içerik eşitsizliğinin neden olmasının ve Netflix'in tüm Netflix içeriğinin engelini kaldırmak için nasıl hacklendiğini araştırmanın ana nedenlerinden biri budur.

Netflix Tüm Netflix İçeriğinin Engelini Kaldırmak Nasıl Hack Edilir

Netflix hesabınızın konumunu değiştirmeye gider. Netflix’in tüm içeriğini görüntülemenizi kısıtlayan tek şey konumunuzdur. Hulu'da olduğu gibi Amerikan kartlarına gerek yok, uygulama mağazanızın konumunu değiştirmeye gerek yok, sadece bir adım.

Ve bu nerede olursanız olun size yardımcı olacaktır. ABD'de bile Netflix'te mevcut tüm içerik yok.

Tüm Netflix içeriğinin engellemesini kaldırmak için Netflix'i nasıl hacklersiniz? VPN kullanarak.

VPN, sanal bir özel ağdır ve evet, sansürü olan bir ülkede değilseniz, VPN kullanımı tamamen yasal ve güvenlidir. Çin'in beğenileri bu tür hizmetlerin kullanımını yasadışı hale getirdi. VPN hizmetleri dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca kişi tarafından internette güvende kalmak için kullanılıyor, ancak sizin durumunuzda, konumunuzu farklı bir yerde olacak şekilde değiştirerek Netflix'i veya başka bir hizmeti de kesmenize izin veriyor.

Ancak Netflix'i tüm Netflix içeriğinin engellemesini kaldırmak için hacklemenin tek bir yolu var.

PrivateVPN kullanmanız gerekir. Ve bunu sadece hizmetimizi kullanmanızı istediğimiz için değil, PrivateVPN pazardaki 21 farklı bölgenin desteğiyle piyasadaki en Netflix bölgelerini desteklediği için söylemiyoruz. Sadece Amerikan Netflix'i arıyorsanız, tek çözüm biz değiliz. Mümkün olan en fazla içeriği arıyorsanız, tek çözüm biziz.

Orada çok daha fazla sayıda sunucuya sahip hizmetler var, ancak miktar yerine sunucularımızın kalitesini önemsiyoruz. Kullanmak istediğiniz hizmetlerle çalışmayan yüzlerce sunucunun hiçbir değeri yoktur ve Netflix'in tüm Netflix içeriğinin engelini kaldırmak için hacklenmesini istemenin sorunu, Netflix'in baskı nedeniyle VPN hizmetlerine karşı önlemler alması gerektiğidir içerik hakları olan şirketlerin.

Sonuçta, bir kişi Netflix ile daha ucuza alabilirse neden belirli bir şovu izlemek için TV aboneliği için ödeme yapmalı??

Ancak kalite sadece çalışan sunuculara sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda yüksek kalitede izlemenize izin veren sunuculara da sahip olmak anlamına gelir. Lars'ın bizim hakkımızda söyledikleri:

Netflix'i Hangi Cihazlarda Hack Edebilirsiniz??

Tüm Netflix içeriğinin engellemesini kaldırmak için Netflix'i kesmek istiyorsanız, ihtiyacınız olan bir VPN'dir. Ancak bu yöntem ne tür cihazlar üzerinde çalışacak??

İster telefonunuz ister Fire TV Stick'in beğeni olsun tüm masaüstü cihazları, iPhone cihazları ve Android cihazlar.

Ne yazık ki, Chromecast ve Apple TV'nin beğenileri VPN hizmetlerini desteklemedikleri için bu yöntemi desteklemiyor.

Tüm Netflix İçeriğinin Engelini Kaldırmak İçin Netflix Nasıl Hack Edilir

Netflix'ten başka platformları kesmek ister misiniz? Yurtdışında BBC iPlayer'ı nasıl izleyeceğinizi öğrenmek ister misiniz? Belki de Hulu veya DAZN'i izlemek ister misin? Blogumuzda çok sayıda yararlı içeriğimiz var ve belirtilen platformların engelini kaldırmak zor olsa da, PrivateVPN hepsiyle birlikte çalışıyor.

Mümkün olan en fazla içeriğin keyfini çıkarabilmeniz ve TV aboneliğinizi geride bırakabilmeniz için bizi denemeye hazır olun?

Administrator tarafından yazıldı..

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me