Netflix, Amazon Prime, Hulu ve Diğerlerini İzlemek için Otel TV Nasıl Hack Edilir

Netflix, Amazon Prime, Hulu ve Diğerlerini İzlemek için Otel TV Nasıl Hack Edilir

PrivateVPN tarafından, 2018-09-16 10:27:31 içinde Eğlence


Her zaman izlediğinizi izlemenizi istemeyen ve Netflix, Amazon Prime, Hulu, BBC veya izlediğiniz her şeyi izlemek için bir otel TV'sini nasıl hackleyeceğinizi bilmek istemeyen kötü bir oteldir.?

Basit.

Ayrıca o kadar basit değil.

Her otel farklı. Farklı bir TV kullanabilirler ve erişimi engellemek için farklı yöntemler kullanabilirler. Ve tüm bu çabalardan geçtiklerinden, çoğu durumda, kolay olmayacak.

Netflix İzlemek İçin Bir Otel TV'sini Hack Etmenin En Kolay Yolu?

Bir otel için yapılacak en kolay blok, bir düğme bloğu veya belirli özelliklere erişmektir.

Bir otel, Netflix uygulamasını açmanıza izin veren düğmeye basmayı engelleyebilir veya uygulamalar arasında geçiş yapmanızı sağlayacak özellikleri gizleyebilir.

Çözüm? Fabrika ayarları. Fabrika ayarlarına sıfırlama sorunu genellikle ortadan kaldırır.

Bunu nasıl yapıyorsun?

Google'a ihtiyacınız var.

Birçok TV yapımcısı var. Birçok TV modeli var. Her TV'yi fabrika ayarlarına nasıl sıfırlayacağınızı söylemek için birkaç aya ihtiyacımız olacak.

Neyse ki, kullandığınız TV'nin modelini bulmanız ve bir Google araması yapmanız şartıyla, nasıl yapılacağını öğreneceksiniz.

Bununla birlikte, bazı oteller TV'yi sıfırlamayı neredeyse imkansız hale getirmek için daha da ileri adımlar atıyor.

Ve bu akıllı TV'nin tamamen saçma bir kullanımı. Neden para harcıyorsun beyler?

Otellerdeki insanlar ve Netflix, Amazon Prime ve diğerlerini izlemek için bir otele her gittiklerinde bir otel TV'sini hacklemek zorunda kalmayan tüm bu sorunlardan geçmek istemeyenler için daha iyi bir çözümümüz var.

Evde sahip oldukları televizyondan bağımsız olarak insanların her zamankinden daha fazla içerik izlemelerine olanak tanıyan daha ileri bir çözüme sahip bir çözüm.

İçeriği İzlemek için Bir Otel TV'sini Hacklemek Yerine Amazon Fire TV Stick'i Edinin

Amazon, eğlence endüstrisinde büyük bir oyuncu ve Fire TV Stick, TV eğlencesi kadar ihtiyacınız olan her şeyi sunuyor. Bir Fire TV Stick, ülkenizde bile bulunmayan içeriği küçük bir ayarla izlemenize bile olanak tanır.

Çalıştırmak için ihtiyacınız olan tek şey, Amazon Fire TV Stick'e bir mikro USB kablosu ile güç sağlamak için yakındaki bir soketle birlikte bir HDMI çıkışı.. Bu kadar. Bununla birlikte, bir cihazı bağlamaktan başka bir şey yapmadan Netflix, Amazon Prime, Hulu ve diğerlerini izlemek için bir otel TV'sini hackleyebilirsiniz..

Android uygulamaları olan Amazon Appstore tarafından desteklenmektedir, yani Android'de bir kez her türlü uygulamanın üzerine yüklenebilmesi mümkün.

Oh, ve Fire TV Stick'i genellikle 50 doların altına alabilirsiniz. 40 doların altında.

Belirli bir uygulamayı desteklemeyen bir ülkede veya belirli bir uygulamayı veya hizmeti desteklemeyen bir ülkede yaşıyorsanız, Amazon Fire TV Stick'in tüm özelliklerinden yararlanamayabilirsiniz. . Aslında, hiç kimse tüm özelliklerinden yararlanamaz, çünkü her ülkenin özellikle içerik kullanılabilirliği söz konusu olduğunda belirli bir sınırı vardır. Bir Fire TV Stick kullanıp kullanmadığınıza bakılmaksızın.

Fire TV Stick'in beğenileriyle Chromecast'in beğenileri arasındaki fark nedir? Fire TV Stick'in, erişmek istediğiniz tüm içeriğe erişebilmeniz için bu sorunu çözmenize izin verdiğini.

Örneğin, İsveç Netflix'in Amerika'daki gösterilerin ve filmlerin sadece bir kısmını sunduğunu ve otel TV'sini hacklemiş olsanız bile, hala sizin gibi bir şey olmadığını keşfetmek için neden ABD'den İsveç'e uçmak zorundasınız? izlemek istediğiniz TV şovunu izleyemiyorum?

Fire TV Stick'te Tüm İçeriği Nasıl Kullanabilirsiniz?

Netflix ve beğenilerini izlemek için bir otel TV'sini hackleyebilirsiniz, ancak bu her seferinde çok fazla zaman alacak ve araştırma yapacak.

Fire TV Stick'te mi? Basit bir çözüm.

Bir VPN hizmeti yüklüyorsunuz.

VPN hizmeti, sanal bir özel ağdır. Bunlar oldukça karmaşıktır ve birçok özelliğe sahiptir, ancak hepsi şifreleme ve hareket etmeden konum değiştirme yeteneği olan iki ana özelliğe iner..

PrivateVPN hizmetimiz? Amazon Appstore'da mevcut, yani uygulamamızı Fire TV Stick'teki herhangi bir uygulama gibi indirebilirsiniz..

Netflix ve diğerlerini izlemek için bir otel televizyonunu hacklemekten çok daha iyi. Sağ?

Uygulamamızı edindikten sonra, erişmek istediğiniz ülkenin sunucusuna bağlanın..

İstediğinizi izleyebilir ve bunlara erişebilirsiniz.

Akılda Tutulması Gereken Birkaç Şey

Her sunucu kullanmak istediğiniz hizmetle çalışmaz. Netflix? Belirli şovların ve filmlerin doğru sahiplerinin baskısı nedeniyle Netflix, VPN sunucularını kaldırmak için sürekli çaba sarf ediyor. Bununla birlikte, müşterilerimizin hemen hemen her şeyle çalışan bir VPN sunucusuna sahip olmak yerine şovlarını izlemeye değer olduğu için onları çalışmaya devam ettirmek için tutarlı bir çaba gösteriyoruz..


Netflix hakkındaki kılavuzumuz, Netflix'in beğenileriyle hangi ülkelerin çalıştığını size bildirecek, ancak ABD ve İngiltere'nin beğenileri gittikçe, bir sunucu çalışmayı bıraktığında bunu uygulamamızda öğreneceksiniz.

Ah, kaydolurken hangi ülkeye ayarladığınıza bağlı olarak, tüm uygulamalara erişiminiz olmayabilir. Örneğin, Hulu, Amerikan Amazon Appstore dışında kullanılamaz, Hulu'nun kullanımı kolay değildir. Bu konuda rehberimizi kesinlikle okumanızı öneririz! Hulu'yu kurmaya kıyasla bir otel TV'sini kesmek son derece kolaydır. Kesinlikle!

Ülkenizde bulunmayan bir uygulama yüklemek için, söz konusu öğe dünya çapında mevcut değilse, o ülkenin Amazon Appstore'a bağlı olmanız gerekir. Bunu yapmak istiyorsanız, az önce sağladığımız İçeriğinizi ve Cihazlarınızı Yönetin bağlantısını tıklayın ve Ayarlar bunu takiben Ülke Ayarları ve Değişiklik. Elbette, adresinizle birlikte konumunuzu değiştirmeniz gerekir. Bu bölüm için bir adres oluşturucu kullanmak en iyisidir! Google'da bir tane arayın!

Bunu yaptıktan sonra, Fire TV Stick'inizi bir sonraki açışınızda hesap bilgilerinizi vermeniz istenir ve hepsi bu. Bunu yaparken bir VPN'ye bağlı kalmak en iyisidir.

Otel TV'sini Hacklemek veya Fire TV Stick'i Kullanmak İçin?

Bir otel TV'sini kesmek veya bir Fire TV Çubuğu kullanmak için? Fire TV Stick'i satın almanız gerekiyor, bu kesin, ama bir kez yaptıktan sonra sonsuza kadar. Orada. İşe yarıyor. Tüm uygulamalarınız burada. Kablosuz ağa bağlı olduğunuz sürece.

Ne için bekliyorsun? Şimdi bize katılın ve akıllı TV, sınırlı akıllı TV veya engellenmiş akıllı TV olmaması nedeniyle otel TV'leri ve sınırlarıyla uğraşmak zorunda kalmayın.

Mücadele etmek istemediğiniz sürece. O zaman bize katılma.

Oh, ve TV'niz otelinizde sınırlıysa, kötü bir inceleme bırakın! Bu deliliği bitirelim!

Administrator tarafından yazıldı..

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me