Nerede Olursanız Olun Kanada Dışında DAZN Nasıl İzlenir

Nerede Olursanız Olun Kanada Dışında DAZN Nasıl İzlenir

Tarafından Michael Smolski, 2018-09-26 10:40:47 in Entertainment


Birçok spor etkinliği başlamak üzere. DAZN'ı Kanada dışında nasıl izleyeceğinizi bilmek istersiniz, böylece en çok talep gören oyunları izlemenizi sınırlayan TV aboneliği için fazla ödeme yapmak zorunda kalmadan istediğiniz sporu ve eşleştirmeyi yapabilirsiniz. Herkes harika kulüpleri desteklemiyor. Kulüp oyununuzu izlememek için neden ödeme yapmak zorundasınız??

DAZN sporun Netflix'i. Ne izlemek istediğinizi siz seçin. Kimse senin için seçmez.

DAZN hariç, DAZN'i kimlerin izleyebileceğini seçer. Çoğunlukla şu anda en mantıklı olanı nereye bağlıyor. Ve Kanada, İtalya, Almanya, Avusturya, Japonya ve hatta İsviçre'de değilseniz, DAZN sizin için çalışmaz. Bu, onu kullanamayacağınız anlamına mı geliyor? Doğru araçlar ve bilgilerle, nerede olursanız olun Kanada dışındaki DAZN'ı izlemenize yardımcı olmak için buradayız.

Sizin İçin Neler Gerekir Nerede Olursanız Olun Kanada Dışında DAZN İzleyin

Daha gençken, yaşınızı 16+ olan sitelere gitmek için sahte yaparsınız. Sistemleri kandırdın, ama seni içeri aldı. DAZN'i senin yaşın ile değil, senin konumun dışında kandırmalısın. Kanada'da olduğunuzu ve DAZN'in çalışmasını bekleyemeyeceğiniz için bunu yapmak çok daha zor.

Bulunduğunuz yeri kontrol eden özel sistemler vardır ve desteklenen ülke dışındaysanız, doğru ülkede olmadığınızı belirten bir mesaj alırsınız..

DAZN'ı Kanada dışında izlemek için DAZN'ı Kanada'da olduğunuzu düşünmeniz gerekir. Bunu, VPN olarak da bilinen sanal özel ağ üzerinden yaparsınız.. Bir VPN, kullandığınız hizmetin sunucuları olması koşuluyla, orada olmadan farklı ülkelerde olmanıza izin verir.

PrivateVPN? Kanada'da sunucuları var. Ama ... bu sadece bir sunucuya sahip olmakla ilgili değil. Konum kısıtlamasının ilk etapta var olmasının sebebi, arkasında bazı nedenler olmasıdır. Bu durumda? Hak sahiplerinin baskısı.

BT, İngiltere'de DAZN kullanan biri nedeniyle münhasır olmasalardı, İngiltere'deki Şampiyonlar Ligi'ne münhasır haklar için neden 1.18 milyar £ ödeyecekti?? Bu yüzden DAZN'ı Kanada ve diğer desteklenen ülkeler dışında izlemek zordur.

Ancak PrivateVPN'in çalışan bir DAZN sunucusu var. Adı Toronto 2. 30 saniyelik kaydımızı tamamladıktan ve müşterimize giriş yaptıktan sonra Toronto 2 sunucusuna bağlanın ve DAZN çalışacaktır. Hizmetimizden başka bir sunucu veya başka bir hizmet? Öncekiyle aynı mesajı alacaksınız, ancak bir VPN'yi kapatma hakkında fazladan bir şeyle.

Öyleyse öyle mi? Pek sayılmaz. Zaten bir DAZN hesabınız yoksa ve telefonunuz veya Fire TV Stick / Cube yerine web tarayıcınızda izlemeyi planlamıyorsanız.

Kanada Dışında DAZN İzlemek için Önce Kayıt Olmanız Gerekiyor

Bu zor.

Bunun için sadece herhangi bir kart kullanamazsınız.

Kanada dışında DAZN izlemek için Kanada kartınızın olması gerekir.

Nasıl edinebilirsin? En kolay yöntem büyük olasılıkla Kanada'da ön ödemeli bir kart satın almak ve kendinize göndermek olacaktır. Daha hızlı yöntem bir sanal kart satın almaktan ibarettir. Birincisi Google.

Yine de en pratik yöntem? Kanada'dan birisinden size bir hesap almasını isteyin. Gerekirse ekstra ödeme yapın veya onlara hesabın kullanımını sunun.

Bir şey yapmazsanız, kayıt yapamazsınız. Kayıt yapamıyorsanız, VPN aracılığıyla nerede olursanız olun Kanada dışında DAZN'i izleyebilmek hiçbir şey yapmaz.

Ve sonra uygulamaları indirmeyle ilgili sorun var. Şimdi bunun üzerinden geçeceğiz.

Android'de Nerede Olursanız Olun Kanada Dışında DAZN'i İzleyin

Uygulamayı internetteki rastgele bir kaynaktan indirebilirsiniz, ancak cihazınızı risk altına sokarsınız. Resmi kaynaklardan gelmeyen uygulamalara neyin yerleştirildiğini bilmiyorsunuz.

Güvenli yol Play Store'dan indirmektir, ancak bir kez denediğinizde, DAZN'in bulunduğunuz yerdeki Play Store'da hiçbir yerde bulunmadığını göreceksiniz..

Bu nedenle Play Store'un konumunu değiştirmeniz gerekiyor.

 • Adresine git payments.google.com ve tıkla Ayarlar.
 • Basın ülke çıkıntı.
 • Kanada'yı veya DAZN tarafından desteklenen başka bir yeri seçin. Gerçek bir adres verdiğinizden emin olun. Bir adres oluşturucu ile rastgele bir tane bulabilirsiniz.
 • Sunmak ve içeri gir Ayarlar cihazınızda ve ardından Uygulamalar nerede bulman gerekiyor Google Oyun mağazası ve bas Durmaya Zorla.
 • Son olarak, Depolama'ya gidin ve VERİLERİ TEMİZLE yazan büyük harfli düğmeyi tıklayın.

  DAZN indirilemediğinde Zorla Durdurmayı ve VERİLERİ TEMİZLE'yi tekrarlayın.

İOS'ta Nerede Olursanız Olun Kanada Dışında DAZN'i İzleyin (iPhone + iPad)

İster iPhone, iPod ister iPad olsun, iOS cihazınızda Kanada dışında DAZN izlemek istiyorsanız, satın aldığınız her şeyi kaybedeceğiniz için Android'deki gibi konumunuzu değiştiremezsiniz..

 • Bunun yerine, önce oturumu Kapat hesabınızı açın ve iCloud sekmesine gidin. Ayarlar burada yeni bir hesap oluşturmayla ilgili bir düğme göreceksiniz.
 • Basın.
 • Kanada veya desteklenen başka bir ülkede olmasını sağlayın.
 • Bir adres girerken gerçek bir adres kullandığınızdan emin olun. Bir adres üreticisinden bir tane alabilirsiniz.
 • Yeni bir hesabınız olduktan sonra, DAZN'i bulup indirebilmeniz gerekir.

Yangın Nerede Olursanız Olun Kanada Dışında DAZN'ı İzleyin TV Stick / Cube

Bu konuda ayrı bir yazı yaptık, çünkü bu açıkçası oldukça karmaşık ama büyük ekranda DAZN'i izlemek istiyorsanız, Fire TV Stick / Cube muhtemelen en iyi bahistir.

Basitçe söylemek gerekirse, konumu değiştirmek mağazaya bağlı olarak değişir, ancak bir şey kesin, Kanada'nın DAZN'yi indirmek için en iyi çekiminiz Almanya'nın özel bir mağazası olmadığı için mağazanızı Almanya'da olacak şekilde değiştirmeniz gerekir..

 • Fire TV Stick / Cube'da nerede olursanız olun DAZN'ı Kanada dışında izlemenin ilk adımı Amazon web sitesine girmektir..
 • Amerian Amazon Hesaplar & Listeler senin adın altında Birleşik Krallık Hesabınız. Ne olursa olsun üzerine tıklayın ve gidin İçeriğiniz ve Cihazlarınız.
 • Orada gerçek bir adres ile Almanya'da olmak için yerinizi değiştirmeniz gerekir. Bunun için bir adres üreteci kullanın.

Ancak bunun için bir Alman kartına veya banka hesabına ihtiyacınız var. Çevrimiçi bir banka olan Avrupa'da N26 kullanırsanız, bu işe yarayacaktır. Bunun dışında, ön ödemeli bir kart veya sanal kart almanız gerekebilir veya DAZN'i indirirken bir sorun yaşayabilirsiniz. Görünecektir, ancak indirilirken bir hata alırsınız. Bunu yaparken Almanya'da düzenlenmemiş tüm kartları çıkardığınızdan emin olun. Daha sonra ekleyebilirsiniz.

Ve oh, adresinizi değiştirdiğinizde Amazon hesabınızı Fire TV Stick / Cube cihazınıza tekrar kaydetmeniz gerekir. Girin Ayarlar bunu takiben Hesabım ve kayıt silme seçeneği göreceksiniz

Nerede Olursanız Olun Kanada Dışında DAZN Nasıl İzlenir

Tabii ki, PrivateVPN uygulamasını tüm bu cihazlara indirmeniz gerekiyor. Bunu nasıl yapacağınızı biliyorsunuz, umarız.

Cihazınız bu listede yoksa, ödüllü müşteri desteğimize başvurun. Size yardım edecekler.

Merak ediyorsanız, Chromecast ile hiçbir VPN çalışmadığından Chromecast desteklenmez.

Zevk almak!

Administrator tarafından yazıldı..

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me