Nerede Olursanız Olun DAZN Boksini Nasıl İzlersiniz

Nerede Olursanız Olun DAZN Boksini Nasıl İzlersiniz

PrivateVPN tarafından, 2019-06-12 14:23:46 in Website


Boks izlemek pahalıdır. Futbol izlemek için tek ihtiyacınız olan doğru kanalla doğru TV aboneliği. Boks izlemek istiyorsanız, birçok etkinlik için ayrı ayrı ödeme yapmanız gerekir. DAZN? Tek maliyet, ödediğiniz aylık abonelik olmaktan çıkarır. İşte bu yüzden DAZN boksunu nasıl izleyeceğinizi araştırıyorsunuz.

Bu kılavuzda, nerede olursanız olun, şu anda bir DAZN hesabı yapamıyorsanız veya bir hesabınız olup olmadığına bakılmaksızın DAZN boksunu nasıl izleyeceğinizi göstereceğiz ve üzerinde boks etkinlikleri yok.

DAZN Hesabınız yoksa DAZN Boksunu Nasıl İzlersiniz

Şu anda bir DAZN hesabınız yoksa, büyük olasılıkla DAZN'in bölgenizde desteklenmediği anlamına gelir.

Bir DAZN hesabı oluşturmak için gereken ilk adım, bir sonraki adıma geçmek ve ardından tamamlandığında buraya geri gelmektir.. Bunu yapmazsanız, size DAZN'in ülkenizde mevcut olmadığı ve bu nedenle kayıt olamayacağınız söylenecektir.

DAZN hesabı oluşturmanın anahtarı ABD, Kanada veya İtalya'dan bir kart sahibi olmaktır. İtalyanca DAZN'de bir hesap oluşturuyorsanız, bir İtalyan kartınızın olması gerekir. Kanada ve ABD için de aynı şey geçerli.

DAZN için desteklenen bölgede değilseniz DAZN boksunu izlemeyi zorlaştıran da budur.

Hızlı önerilerimiz?

  1. Zaten DAZN hesabı olan birisine paylaşıp paylaşamayacaklarını sorun, veya kaydolabileceğiniz bir kartları varsa.
  2. İnternetten ön ödemeli kart alın.
  3. İnternette ön ödemeli sanal kart edinin.

Google'da, birkaç hızlı arama ile çalışacak bir kart bulabilirsiniz. Ancak, anahtarın, yalnızca deneme sürümü olsa bile, doğrulama amacıyla bir hesap başlatırken gerekli olduğu için kullanacağınız kartta para bulundurmak olduğunu unutmayın..

Bölgenizde Boks Gösterilmiyorsa DAZN Boksini Nasıl İzlersiniz

İtalya'da ve hatta Kanada'da bir DAZN hesabınız varsa, DAZN boksunu kaçırıyorsunuz demektir. Hiçbir zaman bir boks maçı izleyemeyeceğiniz anlamına gelmez, ancak DAZN'in gösterebileceği kadar boksa erişemezsiniz.

Çözüm? DAZN'ı ABD'de olduğunuzu düşündürmek için.

Doğrusunu söylemek gerekirse, Amerikan DAZN spor söz konusu olduğunda buna değmez, çünkü Kanada DAZN'in beğenileri çok farklı sporlara ve Premier Lig veya Şampiyonlar Ligi gibi en iyi liglere erişim sağlayan çok daha zengin bir paket sunar..

Ancak, DAZN boksu söz konusu olduğunda, Amerikan DAZN en iyi teklifi sunar.

En iyi şey? Paylaşacağımız yöntemle, Amerikan, Kanada ve İtalyan DAZN arasında herhangi bir sorun olmadan geçiş yapabilirsiniz..

DAZN boksunu izlemek için aynı zamanda bir DAZN hesabı oluşturabilmek için bir VPN.

Bir VPN'nin mümkün olan en basit konuda ne yaptığını açıklamak için, hareket etmenize gerek kalmadan konumunuzu değiştirir. Gerçekte, DAZN boksunu izlemek için Birleşik Krallık'ta olabilirsiniz, İngiltere gibi.

Anahtar, DAZN ile çalışan bir VPN'ye sahip olmaktır. DAZN'yi kandırmak söz konusu olduğunda bu en büyük engel.

Harika 3,000 sunucuya ve reklama sahip olmak, ancak eğlence söz konusu olduğunda, miktar üzerinde önemli olan kalite. İşte bu noktada PrivateVPN, çoğu rekabet teklifinden çok daha az sunucu desteği ile geliyor, ancak DAZN ve Hulu gibi insanların kullanmak istediği hizmetlerle çalışan sunucularla.

PrivateVPN'e bağlanarak, istediğiniz gibi Amerikan, Kanada ve İtalyan DAZN arasında geçiş yapabilir, gelecekte daha fazla bölge desteği ile DAZN'in tüm özelliklerinin engelini kaldırabilirsiniz.

DAZN + 'ı destekleyen bir VPN, DAZN boksunu izlemenin anahtarıdır. Ancak DAZN'i büyük ekranda veya ekranda izlemek istiyorsanız

şu anda yapamıyorsanız, DAZN uygulamasını indirmek için okumaya devam etmeniz gerekebilir..

Apple Cihazlarda DAZN Boksini İzleme

DAZN, Apple cihazınızda görünmezse, cihazınızın ayarlar bölümünde iCloud hesabınızdan çıkış yapın ve konum, ABD gibi DAZN'yi destekleyen hesaplardan birine ayarlanmış olarak yeni bir hesap oluşturun..

Bu, Apple cihazlarda DAZN boksunu indirmenize ve izlemenize olanak tanır.

Mevcut hesabınızla konumunuzu değiştirmemeniz çok önemlidir. Bu her şeyi kaybetmene neden olur.

Android Cihazlarda DAZN Boks Nasıl İzlenir

Android cihazlar söz konusu olduğunda Google, Android Play Store konumunuzu değiştirme hakkında kısa bir kılavuz hazırladı.

Kontrol etmenizi öneririz. Konumunuzu DAZN'in desteklendiği bir yerde olacak şekilde değiştirme ihtiyacı olan Apple cihazlarda olduğu gibi geçerlidir.

Bununla birlikte, Masaüstü Modunu etkinleştirirseniz, Android'de web tarayıcınızda DAZN boksunu da izleyebilirsiniz..

Amazon Fire TV Stick'te DAZN Boks Nasıl İzlenir

Birçoğu için bu en önemli olanı çünkü sporlar en iyi büyük ekranda izleniyor.

Ne yazık ki, bir televizyonda DAZN boksunu izlemek istiyorsanız, bu platformlar VPN hizmetlerini desteklemediğinden Roku, Chromecast veya Apple TV'yi kullanamazsınız..

Bu nedenle Amazon Fire TV Stick, TV'niz Android TV ile birlikte gelmiyorsa DAZN'ı büyük bir ekranda izlemek kadar bizim önerimizdir..

  • DAZN'ı Fire TV Stick'inize indirmek için web tarayıcısında mevcut Amazon hesabınıza gidin.
  • seçmek Hesaplar & Listeler ve sonra Hesabınızı ve İçeriğinizi Yönetin.
  • Bu durumda, bölgenizi ABD'de olacak şekilde değiştirmek, DAZN'i Fire TV Stick'te almanın en basit yöntemidir.
  • Amazon Fire TV cihazınıza gidin. seçmek Ayarlar ve Hesabım.
  • Kayıt silmek ve hesabınıza tekrar giriş yapın.

Bu da Amazon Fire TV Stick'inize DAZN indirmenize izin verecektir.

Bununla birlikte, bununla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, müşteri hizmetlerimize ulaştığınızdan emin olun, size yardımcı olurlar!

DAZN Boksunu Nasıl İzlersiniz

Nerede olduğun önemli değil. PrivateVPN ile Amerikan, Kanada ve İtalyan DAZN'ı dünyanın herhangi bir yerinde izleyebilirsiniz. Aylık bir ücret ödeyebilir ve birden fazla dövüş + diğer sporları elde etmek için birden fazla dövüş fiyatıyla neden tek bir dövüşü izlemek için 24,95 € ödemek zorundasınız??

DAZN ile harika sporların tadını çıkarırken, PrivateVPN ile Hulu desteği ile birlikte gezegendeki en Netflix konumlarının keyfini çıkarabilirsiniz. İzlemeye hazır?

Administrator tarafından yazıldı..

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me