Muhtemelen Bilmediğiniz VPN Hizmetleri Hakkında 10 Şaşırtıcı Gerçek

Muhtemelen Bilmediğiniz VPN Hizmetleri Hakkında 10 Şaşırtıcı Gerçek

Ekleyen Michael Smolski, 2019-08-26 13:42:26 içinde VPN service


VPN hizmetlerini mi merak ediyorsunuz? VPN hizmetleri hakkında ilginç gerçekler edinmek ister misiniz? Bir üniversite yazısı yazmak ve VPN hizmetleri hakkında bazı gerçekler mi arıyorsunuz? İşte muhtemelen bilmediğiniz VPN hizmetleri hakkında 10 şaşırtıcı gerçek.

1. Çoğu VPN Kullanıcısı Korsan Değildir

Bu muhtemelen bilmediğiniz VPN hizmetleri hakkında en şaşırtıcı gerçek olabilir.

İnsanlar insanların TV şovlarını veya filmlerini indirip indirmediklerini korurken VPN hizmetlerini kullandıklarını varsayar.

Gerçek şu ki VPN kullanıcılarının% 77'si prim için ödeme yapıyor her ay içerik.

Ve bu listede muhtemelen bilmediğiniz VPN hizmetleri hakkında en şaşırtıcı gerçek olsa da, bizim için hiç de şaşırtıcı değil.

Çoğu VPN kullanıcısı, en sevdikleri şovu veya başka bir futbol maçını izlemek için Hulu veya DAZN'e erişip erişmediğini rahatlıkla ödemeye hazırdır. Sorun şu ki, çoğu ülkede coğrafi olarak engellendikleri için bu hizmetleri izleyemiyorlar. PrivateVPN gibi VPN hizmetleri bu sorunu çözer.

Aslında, VPN hizmetlerinin, insanların ücretsiz olarak sunmak yerine istedikleri içeriğe erişmesini ve bunun için ödeme yapmasını sağladıkları için yasallığı teşvik ettiğini iddia edebiliriz..

2. Çoğu Ülkede İnsanlar Daha İyi Eğlenceye Erişmek İçin VPN Hizmetlerini Kullanıyor

Bu, daha iyi içeriğe erişebilmek için VPN hizmetlerini kullanan çoğu insan hakkında bir numaralı noktayı yedekler.

GlobalWebIndex tarafından yapılan bir VPN kullanım araştırmasına katılan 40 ülkede 16-64 yaşları arasındaki 138.962 internet kullanıcısının% 51'i daha iyi eğlenceye erişmek için bir VPN kullandıklarını belirtti.

3. İnsanlar Mahremiyet Hakkında Endişelenmeye Başlıyor

İnternet kullanıcılarının% 53'ü artık gizliliklerinden bir yıl öncesine göre daha fazla endişeli.

VPN hizmetleri yardımcı olabilir mi?

Biraz.

İnternet söz konusu olduğunda üç ana gizlilik sorunu türü vardır.

  1. Faaliyetleriniz hakkında bilgi sahibi olan internet sağlayıcınız veya hükümet.
  2. Saldırı yaparak veya herkese açık bir Kablosuz ağa bağlı olarak verilerinize müdahale eden bir kişi.
  3. Facebook gibi uygulamalar sizin hakkınızda veri topluyor.

Faaliyetlerinize bakan internet sağlayıcıları söz konusu olduğunda, bir VPN sizi IP değiştirme ve şifreleme ile koruyacaktır. Aynı şey, Starbucks'taki sizinle aynı Wi-Fi'ye bağlı olan kişiler için de geçerlidir; bu, muhtemelen kişisel kullanıcılar için en büyük tehdittir çünkü birisinin verilerine genel ağlardaki erişimine bağlanmak inanılmaz derecede kolaydır..

Ve sonra üçüncü tür, uygulamalara göre veri toplama var. VPN'ler, verilerin gönderilirken şifrelenebileceği gibi, sonuçta Facebook benzeri veya kullandığınız uygulamanın sahibi olan kişiye gönderildiği ve bir VPN'nin PrivateVPN veya başka bir VPN kullanıp kullanmadığınız.

4. Tüm VPN Servisleri Sansürü Olan Ülkelerde Çalışmıyor

VPN hizmetleri, VPN hizmetleri olarak kolayca algılanabilir. Çin gibi sansürü olan ülkeler, sıradan trafiğe karışmadıkları için VPN hizmetlerini kolaylıkla algılayabilirler.

Bu yüzden çoğu VPN hizmeti Çin'de hiç çalışmıyor.

Çin'de çalışan bir VPN'in anahtarı mı? Bazı VPN hizmetlerinde sıradan trafikle karışabilen ve böylece sansürü olan ülkelerde çalışabilen bir mod olan Stealth VPN'i kullanmaktır. Bu mod kullanılırken hızda bir miktar azalma olmasına rağmen.

PrivateVPN ile VPN Ayarlarında Gizli VPN'yi bulacaksınız.

5. Daha Fazla Daha İyi Olmaz

İnsanlar, ne kadar çok sunucu olduğunu varsayarsa, bir VPN hizmetinin engellemesini kaldıracak eğlence hizmetleri.

VPN hizmetleri hakkında daha şaşırtıcı gerçeklerden biri, durumun böyle olmamasıdır.

Belki de VPN hizmetleri bunun için sorumlu değildir. Hepimiz miktarı tercih etme eğilimindeyiz. Çoğu VPN hizmetinin satış noktası olarak kullandığı budur.

Ne yazık ki, Hindistan veya İngiltere'de Amerikan Netflix'i izlemek bir Amerikan sunucusuna bağlanmak kadar basit değil.

Netflix, Hulu veya DAZN gibi şirketlerin ABD'de VPN hizmetlerinin çalışmasını önlemek için çaba sarf etmesi gerekiyor. Bir şirketin belirli bir ülkede belirli bir şovu gösterme hakları varsa ve bu içerik American Netflix'te mevcutsa ve bir kişi o platform için bir abonelik ödemek yerine bir Amerikan Netflix'te bu şovu izlemek için bir VPN'ye bağlanmaya karar verirse kendi ülkelerinde destekleyen bu şirket açıkça mutlu olmayacak ve Netflix'e dava açabilecek.

Bu yüzden Netflix gibi şirketler Netflix'i izlemeyi zorlaştırıyor.

Eğlence için en iyi VPN'i ararken, miktar üzerinden kaliteyi aradığınızdan emin olun. Bir hizmetin ne tür hizmetleri desteklediğini bilmek çok önemlidir.

PrivateVPN, izlemek istediklerinizi sadece birkaç saniye içinde izlemenizi kolaylaştıracak şekilde çalıştığı bazı hizmetleri gösteren bir sekmeye sahiptir. Ayrıca 7 günlük risksiz bir deneme sunuyor ve muhtemelen katılabileceğiniz en basit deneme..

6. Asya'daki Ülkeler VPN’leri Avrupa ve Amerika’dan Çok Daha Fazlası Kullanıyor

Asya ülkeleri sadece Avrupa ve Amerika'daki ülkelerden daha yüksek bir nüfusa sahip olmakla kalmıyor, aynı zamanda ülkelerdeki kullanıcı yüzdesi de çok daha yüksek.

Endonezya'daki kullanıcıların% 55'i, Hindistan'daki kullanıcıların% 43'ü ve Tayland'daki kullanıcıların% 38'i geçen ay VPN hizmetlerini kullandı. Bu arada, Hindistan'dan daha az insanın yaşadığı Avrupa'da, kullanıcıların yalnızca% 21'i geçen ay bir VPN kullandı.

Tabii ki, bu gezegendeki her bir kişi bunun için dikkate alınmadı, bu yüzden bu gerçekte oldukça farklı olabilir, ancak her iki durumda da, çeşitli veriler açıkça Asya'daki insanların daha fazla bilgi için VPN hizmetleri aradığını gösteriyor.

7. Ücretsiz VPN Hizmetleri Genellikle VPN hizmetleri değildir

Bu, muhtemelen bilmediğiniz VPN hizmetleri hakkında talihsiz gerçeklerden biridir..

Sanal Özel Ağ = VPN

Ancak bir VPN özel değilse ne olur? Hala bir VPN veya daha fazla VN mi?

Blogunuzda genellikle bir şey ücretsiz olduğunda gizlilik para birimiyle ödeme yaptığınızı söylüyoruz.

Veri toplama uygulamaları söz konusu olduğunda, çoğu bunu yaptıklarını kabul eder ve adil olmak gerekirse, çoğu durumda, dünyanın ilerlemesine yardımcı olur. Bu veriler yapay zeka tarafından işlenir ve insanlar tarafından incelenmez, bu nedenle çoğu durumda bu tür veri toplama zarar vermez.

Ancak bir VPN hizmeti veri topladığında, bu kesinlikle iyi değildir. VPN hizmetlerinin amacı sizin korumanızdır. Ve ücretsiz VPN hizmetleri bunu yapmaz. Veri toplar ve bazen diğer taraflara verir ve bu bir risktir.

Facebook’un kapatılmasından bu yana VPN hizmeti buna mükemmel bir örnekti. Onavo olarak adlandırıldı ve Facebook'un daha sonra reklam amaçlı kullandığı kullanımınıza ilişkin veriler toplandı.

VPN hizmetleri sizi güvende tutabilir, ancak VPN kullanımı söz konusu olduğunda sizi açığa çıkarabildikleri için VPN hizmeti en zayıf güvenlik noktasıdır.

PrivateVPN? 7 günlük risksiz bir deneme ile birlikte gelir, böylece sahip olmanın avantajlarını görebilirsiniz, ardından 3.000 sunucu sunmayan, ancak kaliteye odaklanan ve yine de size 100'den fazla sunucu sunan bir abonelik eğlence açısından değersiz sunucular sunmak yerine, blogumuzda hakkında konuştuğumuz kullanmak istediğiniz servislerle çalışan sunucular.

8. Ağır İnternet Kullanıcısıysanız, VPN İnternetinizi Hızlandırır!

Çoğu durumda, bir VPN aslında internetinizi hızlandırmaz.

İyi olanı çok yavaşlatmaz, ama hızlandırmaz.

Eğer ağır bir internet kullanıcısı değilseniz.

Bu durumlarda,.

Bakın, çoğu internet sağlayıcısı “internet tıkanıklığını” en aza indirmek için “internet kısma” denen şeyi uyguluyor. Bunun anlamı internet sağlayıcınızın sizi yavaşlatması ve böylece diğer insanların daha iyi internete sahip olması.

Ve bu çok saçma ama çoğu ülkede bunu durduracak yasalar yok, bu yüzden bir VPN'nin bu sorunu önleyebileceğini bilmek güzel. Belki başka bir sağlayıcıya geçmeden önce deneyin.

9. VPN Konumu Önemlidir

Her ülkenin kendi yasaları ve uygulamaları vardır. Ve bu yasalara bağlı olarak, o bölgeden bir VPN kullanmak mantıklı olabilir veya olmayabilir.

VPN'nizi seçerken, ülkedeki gizlilik yasaları ile ilgili araştırma yaptığınızdan emin olun. Ve açıkçası, bu genellikle günlüklere gider. Günlükler, bir VPN şirketi sizi depolarsa sizi ifşa edebilen şeydir. Bunu yapmak son derece önemlidir. Geçmişte, saklamadıklarını iddia ettikleri günlüklerin yardımıyla korumak, ifşa etmek isteyen VPN şirketlerinin oldu.

PrivateVPN? Günlükleri saklamadığımızı söyleyebiliriz. Ama yapmadığını ancak yapmadığını söyleyen şirketler de öyle. Size söyleyebileceğimiz şey, İsveçli bir şirket olduğumuz ve İsveç'in genel olarak en sıkı gizlilik yasalarına ve yasalarına sahip olması ve günlükleri kullanımınıza depolamak istesek bile,.

10. Birçok Platformda VPN Hizmetleri Desteklenmez

Bu muhtemelen bilmediğiniz ve çoğu insanın hayal kırıklığına uğradığı VPN hizmetleri hakkında şaşırtıcı gerçeklerden biridir..

VPN hizmetleri iPhone'lar, iPad'ler, Android cihazlar, Fire TV cihazları, macOS, Linux ve Windows cihazlarında çalışır, ancak PS4, Xbox veya diğer konsolların veya Apple TV, Roku, Chromecast'in beğenileri üzerinde çalışmaz ve çoğu Akıllı TV. Neden? Bu platformlar VPN hizmetlerini hiç desteklemediğinden.

Çözüm? Sitemizde kapsadığımız yönlendiricinize bir VPN yüklemek için.

Muhtemelen bilmediğiniz ve umursadığınız VPN Hizmetleri Hakkında 10 Şaşırtıcı Gerçek

İnternetteki benzer birçok yayın, genellikle insanların ilgisini çekmeyen şeyleri kapsar.

Muhtemelen bilmediğiniz VPN hizmetleri hakkında bu 10 şaşırtıcı gerçek? Muhtemelen onları faydalı bulacaksınız ve daha önce hiç VPN denemediyseniz, belki de bunun nedeni olabilir.

Bu durumda, risksiz 7 günlük denememizi veya DAZN, Hulu, Hotstar ve şu anda ülkenizde engellenebilecek veya sınırlandırılabilecek diğer birçok platformun nasıl engelleneceği konusunda rehberler için blogumuza bakmayı unutmayın..

Administrator tarafından yazıldı..

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me