LimeTorrents için En İyi VPN (2018 Sürümü)

LimeTorrents için En İyi VPN (2018 Sürümü)

Tarafından Michael Smolski, 2018-09-29 09:49:35 içinde Eğlence


Bir LimeTorrents sevgilisi mi? Bir VPN'e ihtiyacınız var. Ve sadece bir VPN değil. Yaramaz bir şeye bağlı olduğunuz için LimeTorrents için en iyi VPN'e ihtiyacınız var ve bunu önermiyoruz, aynı zamanda tam gizliliğe de inanıyoruz ve bu yazı bununla ilgili.

Ayrıca, LimeTorrents için en iyi VPN olmadan gizliliğiniz risk altında.

Öncelikle bir VPN hizmetinin konumuna bakın

LimeTorrents için en iyi VPN sadece şifreleme ile ilgili değildir. Konum da önemlidir.

Amerika Birleşik Devletleri insanlara güvenlik nedeniyle Xiaomi telefonları satın almamalarını söylüyor. İronik bir şekilde, telefonunuzdaki bilgilerinizden biri zirveye çıkarsa, Xiaomi veya Çin hükümetinden ziyade ABD hükümeti olurdu..

Neden Çin'den biri karınıza işte olduğunuzu söylediğinizde aslında barda bir maç izlediğinizi umursuyor? Çoğu insanın diğer ülkeler için hayati öneme sahip hiçbir şeyi yoktur.

Öte yandan, yasadışı bir şey indiriyor ve daha sonra herhangi bir bilgi olmadan paylaşıyorsanız, internet sağlayıcınızın ilgilenebileceği bir şey ve özellikle bu içeriğin doğru sahibi.

LimeTorrents kullanıyorsanız, büyük olasılıkla yasa dışı indiriyorsunuzdur.

Bir şeyi gizlemek için bir VPN kullanıyorsunuz ve bunun için kullandığınız hizmetin konumu, bir şeyi gizleyip gizleyemeyeceğinizi belirleyecek büyük bir öneme sahip.. Küçük bir veri parçası tüm gizliliğinizi ortadan kaldırabilir. Ve çoğu VPN hizmeti günlükleri size kaydeder. Bunlar, biri sizden isterse sizi ifşa edebilecek küçük bilgi parçalarıdır..

İPUCU: Ücretsiz VPN hizmetlerini indirmek için asla kullanmayın. Ücretsiz bir VPN kullandığınızda, bu ücretli hizmetlerden çok daha fazla kullanıcı anlamına gelir. Tabii ki, bu aynı zamanda daha düşük hız anlamına gelir, ancak bundan daha da kötüsü, çok daha sınırlı kaynaklarla ücretsiz bir hizmeti hedeflemek çok daha kolay olduğu için internet sağlayıcılarından veya daha yüksek bir yerdeki diğer kuruluşlardan büyük bir baskı anlamına gelir. Birisi günlüklerinizi, patlamanızı, ortaya çıkmanızı ister.

LimeTorrents için en iyi VPN kesinlikle İngiltere veya ABD'de değildir. Merkezi İsveç'te olmalı, örneğin PrivateVPN gibi. Ve biz bunu söylemiyoruz, böylece bizi LimeTorrents için en iyi VPN olarak görüyorsunuz, çünkü size karşı kullanılabilecek hiçbir günlük tutulmadığından emin olmanın tek yolu, yasal nedenlerden ötürü herhangi bir günlük saklayamamaktır. Ve İsveç, dünyanın en güçlü gizlilik yasalarından bazılarına sahip.

LimeTorrents için En İyi VPN Olduğunda Güçlü Şifreleme Önemlidir

VPN hizmetinizin tehdidin kendisi olmayacağından emin olduktan sonra, güçlü şifreleme önemlidir. AES-256 ile 2048 bit Şifreleme sunuyoruz. Piyasadaki en yüksek şifreleme düzeyidir. Neredeyse kırılmaz. Ve eğer onu kırmanın bir yolunu bulursanız çok zengin olurdunuz.

Bir sunucuya bağlandığınızda bir VPN hizmeti IP'nizi değiştirir. En üst düzeyde şifreleme, verilerinize başkaları tarafından erişilememesini sağlar.

Ancak kaçaklarla ilgilenmezseniz bu önemli değil

IP'niz farklı olabilir, ancak VPN hizmetlerinde IP sızıntıları olur. Tam gizlilik istiyorsanız, hiçbir sorun yaşayamazsınız. Bu yüzden LimeTorrents için en iyi VPN'in IPv6 Sızıntı Koruması olması gerekir. Aksi halde, yasadışı bir şey yapmamanız önemli olmayacak şekilde potansiyel olarak maruz kalırsınız.

Oh, ve VPN'iniz, telefon uygulamalarınızın kilitlenmesi nedeniyle veya bilgisayarınızda çok fazla şey yapmanıza bağlı olarak çalışmayı durdurursa, PrivateVPN, internetinizin çalışmasını durduracak bir Kill Swtich özelliği sunar. Ayrıca, bir VPN çalışmayı durdurursa belirli uygulamaları sonlandırmanıza olanak tanıyan bir DNS Sızıntı Koruması ve Uygulama Koruması özelliği de vardır..

LimeTorrents için en iyi VPN'i ararken, her açıdan tam güvenliğe ihtiyacınız vardır. Bir VPN çalışmayı durdurursa, hemen korumaya sahip olmak istersiniz. Sizi tam olarak korumuyorsa, ilk etapta korumaya sahip olmanın anlamı nedir??

Güvenlik Sonrası Önemli Olan Tek Şey Hızdır

LimeTorrents için en iyi VPN'i ararken, tam olarak gizlilik ve güvenliğe sahip olmak için güvenlik istersiniz. Ama aynı zamanda zaten sahip olduğunuz hızda indirmek istersiniz, internetiniz berbat olmadığı sürece, o zaman sizin için üzgünüz.

PrivateVPN büyük olasılıkla internetinizi daha hızlı yapmaz, ancak bazı internet sağlayıcıları torrentleri yavaşlatabilir ve bu durumda PrivateVPN indirme hızlarınızı artırabilir.

Sonuçta, doğrudan IP transit sağlayıcılarının internet kapasitesine yatırım yapmayan hem ücretsiz hem de ücretli hizmetlerdir. Yapanlarý bulman gerek. Hızın anahtarı budur. PrivateVPN P2P Dostu ve port yönlendirme özelliği sunuyor

LimeTorrents için En İyi VPN'i Alacak mısınız??

Hız ve güvenlik, Kickass Torrentleri veya LimeTorrents için en iyi VPN'i arayıp aramamanız açısından önemlidir. Ama herhangi bir sorun varsa müşteri hizmetleri de öyle. Müşteri hizmetlerimiz? 2018 için en iyi VPN müşteri hizmeti için ödül kazandı.

Şimdi bize katılın ya da etmeyin, ancak LimeTorrents için en iyi VPN'i veya diğer torrent sitelerini ararken bunları arayın.

Administrator tarafından yazıldı..

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me