Konumunuzdan bağımsız olarak iPhone’da DAZN Nasıl İzlenir

Konumunuzdan bağımsız olarak iPhone'da DAZN Nasıl İzlenir

Tarafından Michael Smolski, 2019-02-14 09:24:27 içinde Eğlence


DAZN. Canlı spor Netflix. İnanılmaz değer. Bölgeler gittikçe çok sınırlı. Bu nedenle, bulunduğunuz yerden bağımsız olarak iPhone'da DAZN'i nasıl izleyeceğinizi araştırıyorsunuz. Ve size bu konuda yardımcı olmak için buradayız, çünkü DAZN'i desteklemeyen ülkeler buna en çok ihtiyaç duyuyor çünkü bu ülkelerde canlı spor izlemenin alternatifleri olduğu gibi oldukça zayıf.

Eğlenceli bir gerçeği bilmek ister misiniz? DAZN İngiltere'den geliyor, ancak İngiltere'de desteklenmiyor. Bu, bu gönderi olmadan İngiltere'de sahip olduğunuz tek seçeneğin bir TV aboneliği almak olduğu anlamına gelir. Çok pahalı bir TV aboneliği. İzlemek istediğiniz bazı spor etkinliklerini izleyebilmenin bedeli. DAZN hakkında son kez bir gönderi yaptığımızda, 2 aylık bir TV aboneliği için DAZN'in ilk yılı için ödeme yapacağınızı hesapladık. Ayrıca içerik DAZN ile daha da fazla seçenek elde ederken.

Dürüst olmak gerekirse, DAZN'i spor izlemeye almak, nerede yaşarsanız yaşayın akıllıca bir seçimdir. Sadece birkaç ülkede çalıştığı için kurulumu en zor platformlardan biri olsa bile. Ancak, izlemek istediğiniz içeriği izlerken paradan tasarruf etmek gibi mümkün olan en basit şekilde size yol göstereceğiz, yapmaya değer.

Bulunduğunuz Yer Ne Olursa Olsun iPhone'da DAZN'i İzleyebilmek İçin Neler Olmalı??

İPhone'unuzda DAZN'i izleyebilmeniz için atılması gereken 3 önemli adım var..

  1. İlk önce bir DAZN hesabı yapmanız gerekir. Eğer bir şansınız varsa, o bölümü atlayabilirsiniz. Bunu yapmazsanız, bulunduğunuz yerden bağımsız olarak iPhone'da DAZN'i izlemeye çalışmak en zor şeydir..
  2. DAZN'ı desteklenen bir DAZN konumunda olduğunuzu düşünerek aldatmanız gerekir..
  3. İPhone'unuzda DAZN indirmeniz gerekiyor bu çok zor değil, aynı zamanda başka bir uygulamayı indirmek kadar kolay değil.

Konumunuz ne olursa olsun iPhone'da DAZN'i izlemek istiyorsanız yapılması gereken 3 önemli şey budur. Ve şimdi, bunları nasıl yapacağınızı inceleyelim, böylece konumunuzdan bağımsız olarak iPhone'da DAZN'i kolayca izleyebilirsiniz.

Konumunuzdan bağımsız olarak iPhone'da DAZN'i izlemek için bir DAZN Hesabı Oluşturma

DAZN hesabını olduğu gibi yapmak zor değil. Kanada'da olduğunuzu belirtmeniz gerektiğinden, başka herhangi bir platforma kaydolmak gibi. Kayıt olmak için gereken araçlardır..

Şu anda, bulunduğunuz yerden bağımsız olarak DAZN'i iPhone'da izleyebilmeniz için, bu yöntemin çalışması için Kanada DAZN'sine erişmeye çalışmanız gerekir. Ve bu nedenle, DAZN'e kaydolmak için bir Kanada kartına sahip olmanız gerekiyor.

Aksi takdirde kaydolamazsınız.

Kayıt için Kanadalı bir kart almak için bazı önerilerimiz:

  • Candian kartlı bir arkadaşınıza sizin için hesap yapıp yapamayacağını sorun. Gerekirse onlara ödeme yapın veya paylaşmayı teklif edin.
  • Ön ödemeli Kanada kartı satın alın. Bu beklemeyi gerektirebilir. Paranın üzerinde olması gerektiğini unutmayın.
  • Kanada'da verilen bir sanal kartı alın. Muhtemelen en hızlı yöntem, ancak daha az başarı şansı ile.
  • DAZN'e sahip birine Netflix'iniz veya diğer hizmetleriniz için ayrıntılar verdiğiniz ve size DAZN için ayrıntılar verdiğiniz bir “hizmet servisi” değişimi sunun.

Mesele şu ki, DAZN'yi desteklenen bir konumda olduğunuzu, bu örnekte, Kanada'da olduğunuzu düşünene kadar kandıracak bir DAZN hesabı yapamayacaksınız..

Konumunuzdan bağımsız olarak iPhone'da DAZN'i izlemek için DAZN'ı Desteklenen Bir Bölgede Olduğunuzu Düşünme

Kayıt olmak DAZN almanın en zor kısmıdır, ancak aslında en önemli olan DAZN'yi kandırmaktır.

Ve genel olarak, bir hizmeti bir VPN'in ardından birkaç basit tıklama ile geldiğiniz bir yerde olduğunuzu düşünmeye kandırmak çok zor değil.

Ancak spor, spor haklarına sahip olmak, bu pahalıdır ve hak sahipleri, İngiltere'deki birisinin Premier Lig veya Şampiyonlar Ligi'ni izlemek için sadece DAZN'i kullanmasını istemez. BT Sports, örneğin Şampiyonlar Ligi'ne bir milyardan fazla hak verdi. Bu çok para. İşte bu yüzden DAZN, müşterilerinin hizmetlerini desteklenmediği ülkelerde hizmetlerini kullanmalarını önlemeye ihtiyaç duyuyor, çünkü diğer şirketlerden büyük bir baskı var.

Böylece DAZN, NetVlix'in piyasadaki çoğu Netflix bölgesi için Compareitech tarafından test edildiği gibi destek verdiği sürece, en iyi desteklenen hizmet olan PrivateVPN gibi çok sınırlı sayıda VPN hizmetiyle çalışır..

Önce PrivateVPN'e kaydolmanız, ardından App Store'dan indirmeniz ve ardından sahip olduğumuz Kanada sunucularından birine bağlanmanız gerekir. Hepsi çalışmıyor, ancak bazı hızlı deneme yanılma ile doğru sunucuyu anlayacaksınız ve bu da siteye kaydolmak için değil, aynı zamanda iPhone'unuzda DAZN'i izlemenize de izin verecek.

Konumunuzdan bağımsız olarak iPhone'da DAZN izlemek için DAZN ürününü iPhone'a yükleme

Bir hesabın var. DAZN'ı kandırmak için aracınız var. Şimdi, bulunduğunuz yerden bağımsız olarak DAZN'ı iPhone'da izlemenin son adımı.

Çok kolay değil. Çok zor değil. Sadece ne yapacağını bilmeyi gerektirir.

DAZN'i kurmak için Kanada App Store'a geçmeniz gerekiyor.

  • App Store'un Kanada sürümüne bağlanmak için, iCloud hesabınızdan çıkış yapın.
  • Oturumu kapattıktan sonra, konumunuz Kanada'dayken yeni bir hesap oluşturun.
  • Son olarak, DAZN'i indirin ve tabii ki, PrivateVPN hemen hemen her yerden indirilebilir ve bunu yaptıktan sonra eski hesabınıza tekrar giriş yapmaktan çekinmeyin.

Hesabınızdaki bölgeleri değiştirememenizin arkasındaki neden, bunu yaparsanız sahip olduğunuz her şeyi kaybedersiniz.. Bu yüzden yeni bir hesap yapmak hayati önem taşıyor.

Konumunuz ne olursa olsun iPhone'da DAZN'i bu şekilde izleyebilirsiniz

Basit değil, aynı zamanda o kadar da zor değil.

Paylaştığımız adımları bilmeniz koşuluyla.

Android cihazlarda veya diğer cihazlarda DAZN'i nasıl kuracağınızı bilmek istiyorsanız, İngiltere'deki dünya çapında da çalışan herhangi bir cihazda DAZN'nin nasıl kurulacağı hakkında bir rehber hazırladık.

Administrator tarafından yazıldı..

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me