Kodi’yi Bilgisayarsız Amazon Fire TV Çubuğuna Yükleme

Kodi'yi Bilgisayarsız Amazon Fire TV Çubuğuna Yükleme

Michael Smolski, 2018-01-04 16:31:22 içinde Eğlence
Chromecast, içerik akışı için harika, ancak Amazon Fire TV çubuğuna kıyasla hiçbir şey değil. Neden? Android uygulamalarını yükleyebileceğiniz gibi. Evet, Kodi'yi Amazon Fire TV çubuğuna bile yükleyebilirsiniz. Bu, sahip olmadığı birçok cihaza özgürlük getirir.


Fakat bekle. Android uygulamalarını yükleyebiliyorsanız, sadece Amazon Appstore'a gidip Telefonunuzdaki gibi Kodi'yi indiremez misiniz? Bir yakalama olduğunu anlayana kadar kulağa doğru geliyor. Amazon yalnızca Fire TV Stick'e onaylanmış uygulamaların yüklenmesine izin verir.

Ancak, Android uygulamalarını yüklemek mümkün olduğundan, Amazon Fire TV çubuğuna Kodi'yi yüklemek de mümkündür. Yandan yüklenmesi gerekiyor.

ES Explorer ile Bilgisayar Olmadan Kodi'yi Amazon Fire TV Çubuğuna Yükleme

İlk olarak TV'nizi açın ve Amazon Fire TV Stick'i seçin.
Kodi'yi Bilgisayarsız Amazon Fire TV Çubuğuna Yükleme
Kodi, Amazon Fire TV Stick'te resmi bir uygulama değil, bu nedenle başka herhangi bir uygulama gibi indiremezsiniz.

İçeri girmelisin Ayarlar bunu takiben sistem ve son olarak, Geliştirici Seçenekleri.

Orada gördüğünüz her şeyi etkinleştirmeniz gerekiyor. ADB DEBUGGING, USB DEBUGGING, BİLİNMEYEN KAYNAKLARDAN UYGULAMALAR.

Bunu yaptıktan sonra, Amazon Fire TV Stick'e yüklenebilecek ve Amazon Appstore'da indirilemeyen her şeyi kurabileceksiniz..

Ancak Amazon Fire TV çubuğuna Kodi'yi yüklemek için şu uygulamayı indirmeniz gerekir: ES Dosya Gezgini. 180 milyon global indirme ile oldukça popüler. Yüklemek için arama kutusuna dokunun ve yazarak arayın. ES Dosya Gezgini. Kurun ve açın.

Göreceksin Ekle düğmesini tıklayın. Üzerine tıklayın ve şunu yazın: http://kodi.tv.
O zaman bir ad vermeniz gerekiyor. Sadece istediğiniz herhangi bir şeyi yazın. Son olarak, ekle'yi tıklayın.

Sonra ne yapacaksın? Yeni oluşturduğunuz ada dokunun. Kodi web sitesini gösterecektir. Tıklamanız gerekiyor İndirilenler bölümleri. Bulmak için kaydırın. KOL sürümü Android. Önce tuşuna ardından Tarayıcıda Aç'a basın. İndirme işlemi başlamalıdır..

Son olarak, dosyayı açın ve Kodi'nin yüklenmesini bekleyin.

Telefonunuzda Apps2Fire Kullanan Bilgisayar Olmadan Amazon Fire TV Çubuğuna Kodi Nasıl Yüklenir

Bu muhtemelen çok daha hızlı bir yaklaşımdır.

Bir kez daha, ilk yöntemde yaptığınız gibi tüm geliştirici seçeneklerinizin etkinleştirildiğinden emin olmanız gerekir. Bunu, Ayarlar bunu takiben sistem bunu takiben Geliştirici Seçenekleri.
Kodi'yi Bilgisayarsız Amazon Fire TV Çubuğuna Yükleme
ADB DEBUGGING, USB DEBUGGING, BİLİNMEYEN KAYNAKLARDAN UYGULAMALAR etkinleştirilmelidir.

ikinci olarak, geri dönmek sistem ve üzerine dokunun hakkında bunu takiben Ağ. Fire TV Stick'inizin IP'sini not etmeniz gerekir.

Şimdi, aslında Kodi Android telefonunuzla birlikte Apps2Fire bunun çalışması için.
Kodi'yi Bilgisayarsız Amazon Fire TV Çubuğuna Yükleme
Telefonunuzda Apps2Fire'ı açın ve ardından Fire TV çubuğunuzun IP'sini girin. Şimdi Kodi'yi yüklemeniz gerekiyor. Bunu yapmak için Uygulamaları Yükle seçeneğini tıklayın ve Kodi'yi seçin.

Bu kadar.

Kötü Bir Yerde Yaşamadıkça Sınırsız İçerik….

Kodi ve Amazon Fire TV çubuğunda sağlanan diğer uygulamalarla, doğru yerde yaşıyorsanız hemen hemen her şeyi izleyebilirsiniz. Elbette, NBC'nizi ancak ABD'deyseniz izleyebilirsiniz. Diğer birçok hizmetle aynı. Bir VPN kurulu olmadığı ve PrivateVPN'in Amazon Fire TV Stick'e yüklenmesi inanılmaz derecede kolay olmadığı sürece.

Nasıl kuracağınıza girmeden önce, bir VPN'nin ne yaptığına bakalım. VPN, sanal bir özel ağdır. Hareket etmeden dünyanın herhangi bir yerinde olmanızı sağlar. VPN şirketleri tarafından sunulan sunuculardan birine bağlanırsınız, örneğin 56 farklı sunucu konumu sunuyoruz ve bunu yaptıktan sonra, orada olmadan otomatik olarak bu konumdasınız.

Adresine git Kategoriler ve bastır Yarar. PrivateVPN bulana kadar aşağı kaydırın. Veya arama kutusunda arayabilirsiniz. Kurmadan önce PrivateVPN.com adresine gidin ve Satın Al düğmesine basarak bir hesap açın. Kaydolduktan sonra bilgilerinizi uygulamaya girin. Sonra istediğiniz bir sunucuyu seçin,!
Kodi'yi Bilgisayarsız Amazon Fire TV Çubuğuna Yükleme
Amazon Fire TV Stick'e kodi yüklemek oldukça basit.

Netflix'i Kodi'ye kurmak istiyor musunuz? Bununla ilgili bir rehber var.

Administrator tarafından yazıldı..

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me