Hulu İngiltere’de neden mevcut değil ve İngiltere’de Hulu nasıl kurulur?

Hulu İngiltere'de neden mevcut değil ve İngiltere'de Hulu nasıl kurulur?

Tarafından Michael Smolski, 2019-05-03 10:03:30 içinde Eğlence


Birisi İngiltere'nin tüm büyük akış platformlarını destekleyeceğini hayal etse de, gerçekte BBC iPlayer'ı sorunsuz bir şekilde izlemenize izin verirken çok azını destekliyor, Hulu İngiltere'de mevcut değil ve Londra merkezli DAZN de yok. Peki Hulu neden İngiltere'de mevcut değil? Buna cevap vereceğiz ve size İngiltere'de Hulu'nun nasıl kurulacağını göstereceğiz.

Hulu'nun neden İngiltere'de bulunmadığı söz konusu olduğunda, en büyük olanın Netflix ya da BBC gibi bir TV kanalının İngiltere'deki şovlar ve filmler için münhasır haklarına veya münhasır haklarına sahip olmasıyla ilgili birkaç faktör vardır. . Hulu, ABD'de belirli bir şovu yayınlayabilirken, İngiltere'de bunu yapamayabilir. Bir grup kanal Birleşik Krallık'ta belirli bir şovu göstermek için münhasır haklar teklifinde bulunursa, bu şovu göstermek için başka hiçbir şirket gelemez. Bu tür anlaşmalar genellikle Hulu ve DAZN gibi platformların başka ülkelere girmesini kısıtlar.

Nihayetinde İngiltere'de Hulu'nun nasıl kurulacağını önemsediğinizi hepimiz biliyoruz, çünkü Hulu neden mevcut değil, sadece izlemek istersiniz ve bunun için atılması gereken 3 adım var..

 1. Amerikan kartı kullanarak Hulu hesabı oluşturma.
 2. Hulu'yu ABD'de olduğunuzu düşünmeye kandırın.
 3. Uygulama mağazanızı Hulu'yu gösterecek şekilde kandırın böylece bir mobil cihazda veya Fire TV Stick'te iseniz indirebilirsiniz.

İngiltere'de Hulu kurmak için Hulu hesabı oluşturma

Muhtemelen bir sitede nasıl hesap oluşturulacağına dair bir eğitici okuduğunuzu hiç düşünmemişsinizdir. Neyse ki, sürecin kendisi oldukça kolay.

Yakalayış? İngiltere'de Hulu kurmak istiyorsanız, bir Amerikan kartına ihtiyacınız var. İstisna yok.

Ancak, hala bir Amerikan kartı gerektiren birkaç önerimiz var, ancak bu sizin için daha kolay olabilir:

 1. ABD'deki birine kartlarından birini kullanmanıza izin verip vermeyeceğini sorun sizin için bir hesap oluşturup oluşturmadıklarını veya size ayrıntıları verdiklerini.
 2. Hulu hesabı olan birisine paylaşıp paylaşamayacaklarını sorun. Belki karşılığında başka bir hizmete erişim sunabilir veya aylık abonelik ücretinin yarısını ödemeyi teklif edebilirsiniz.
 3. ABD'de ön ödemeli bir kart alın. ABD'de bir arkadaşınıza bir mağazadan bir tane alması için ödeme yapın veya çevrimiçi sipariş verin. Bunun anahtarı, bir deneme için kaydolmuş olsanız bile, sadece kartınızda paranız varsa başarılı olacaksınız. Bu, insanların sınırsız sayıda deneme yapmasını önlemek içindir.
 4. ABD'de ön ödemeli bir sanal kart edinin. Bu işlem hemen hemen anındadır, ancak daha düşük bir başarı oranına sahiptir, ancak bunun nedeni çoğunlukla çoğunun sanal kartlarda fonu olmamasıdır ve bunlar bir zorunluluktur!

Bu seçeneklerden herhangi biri çalışmalıdır. İşe yaramayacak bir hediye kartı almaktır, çünkü Hulu hediye kartları kaydolurken gelecekte bir seçenekken, size bir Hulu hediye kartı kullanma konusunda herhangi bir seçenek verilmez..

Hulu'yu İngiltere'de Hulu kurmak için ABD'de olduğunuzu düşünmeye kandırmak

Bir Amerikan kartı almak şüphesiz bu sürecin en zor kısmı ve birçoğunun İngiltere'de Hulu'yu kurmamasının bir nedeni., ancak Hulu'yu ABD'de olduğunuzu düşünmeye kandırmak, yanlış bir araç kullanıyormuşsunuz gibi bu kılavuzun en önemli adımıdır;.

Hulu'yu nasıl kandırdın? VPN ile.

VPN hizmetleri konumunuzu hareket etmeden değiştirmenize olanak tanır. Bağlanmak istediğiniz bölgeyi seçtiniz ve işte bu kadar.

Ancak, Hulu, HBO NOW veya DAZN gibi platformlara erişmenin yanı sıra, birçok VPN hizmeti olsa da, bu hizmetlerin VPN hizmetlerinin çalışmasını önlemek için çaba gösterdiği için sadece birkaç seçenek var. Hulu'nun neden İngiltere'de bulunmadığını konuştuk. Bunun ana nedeni şov ve film haklarının eksikliğinden kaynaklanıyordu. Bir VPN ile, birisi Hulu şovuna kolayca erişebilir. Bu şov yalnızca İngiltere'deki belirli bir TV kanalı tarafından dağıtılabilir. Birisi Hulu'yu daha ucuza alabilirse neden belirli bir kanalı içeren bir paket için ödeme yaparsınız? Bu da bir grup şirketin Hulu, DAZN ve hatta Netflix'e baskı yapmasına neden oluyor.

PrivateVPN, Hulu ile çalışan bir hizmettir. Sonuçta olmasaydı, bu yayını yayınlamazdık. Ayrıca DAZN ile birlikte çalışır ve internetiniz kötüyse sizin için harika bir haber olabilecek veya olmayabilecek hızları sağlarken, piyasadaki en Netflix bölgelerini destekler..

Sadece 60 saniyelik bir kayıt ve ardından Hulu destekli bir sunucuya bağlanma.

Bu da İngiltere'de Hulu veya bu gezegenin herhangi bir yerinde bu konuda kurmanıza izin verecektir. Bu cihazınıza bağlı olmasına rağmen. Belirli cihazlarda bir uygulamaya da ihtiyacınız vardır ve bir Amerikan uygulama mağazanız yoksa, Hulu büyük olasılıkla o mağazada olmayacaktır. Bu sorunları çözmek için okumaya devam edin.

İngiltere'de Android Cihazlarda Hulu Nasıl Kurulur

Android cihazlarda, Hulu'yu indirme seçeneklerini ayarlamak için oldukça esneksiniz.

 1. İşte Google’ın Google Play Store'un konumunu nasıl değiştireceğinizle ilgili öğretici. Değişiklik konumunuzu ABD olarak uygulayın. Bu, Hulu'yu resmi şekilde indirmenize izin verecektir. Sonra her zaman geri dönüş yapabilirsiniz.
 2. İnternette “Hulu.APK” araması yapın. Tüm kaynaklar güvenilir olmadığından, ancak Hulu'nun ücretsiz bir uygulama olduğu düşünüldüğünde, kolayca indirmek için güvenilir bir kaynak bulabilmeniz gerektiğinden bu adıma dikkat etmelisiniz. İndirdikten sonra, bilinmeyen kaynaklardan yüklemeyi etkinleştirin ve Hulu uygulamasını yükleyin.
 3. etkinleştirme Hulu'yu bir bilgisayardaymış gibi göstermek için web tarayıcınızda masaüstü sitesi. (TÜM CİHAZLARDA ÇALIŞMAZ)

Apple Cihazlarda İngiltere'de Hulu Nasıl Kurulur

İster iPad'de ister iPhone'da olsun, Apple cihazlarında İngiltere'de Hulu kurulumu söz konusu olduğunda, önce cihazınızın ayarlar bölümünde mevcut iCloud hesabınızdan çıkış yapmanız gerekir.

Mevcut hesabınızdan çıkış yaptıktan sonra, bu yeni hesabın konumu ABD'de olacak şekilde yeni bir hesap oluşturmanız gerekir.

Evet, teorik olarak, bölgenizi mevcut hesabınızla değiştirmek mümkündür, ancak bunu yaparsanız, sahip olduğunuz her şeyi kaybedersiniz, bunu yapmazsınız.

Yeni bir hesap oluşturup Hulu'yu indirdikten sonra, isterseniz eski hesabınıza tekrar giriş yapabilirsiniz.

Amazon Fire TV Stick / Cube'da İngiltere'de Hulu Nasıl Kurulur

 • Amazon.co.uk adresinde, devam edin Hesaplar & Listeler ve sonra Hesabınızı ve İçeriğinizi Yönetin.
 • Bölgenizi ABD'de olacak şekilde değiştirin.
 • Amazon Fire TV Stick'inize gidin. Basın Ayarlar bunu takiben Hesabım.
 • Kayıt silmek.
 • Hesabınızda tekrar oturum açmanız gerekecek.

Bu, Hulu'yu indirmenize izin vermelidir. Bazı durumlarda, geçerli ödeme yönteminizi kaldırmanız gerekebilir, aksi takdirde bir Amerikan ödeme yöntemi eklemeniz gerekir.

Hulu'yu Apple TV veya Chromecast gibi bulup bulamayacağınızı merak ediyorsanız yapamazsınız. Bu platformlar VPN hizmetlerini desteklemez.

Bu yüzden Hulu İngiltere'de mevcut değildir ve İngiltere'de Hulu Nasıl Kurulur?

İçerik hakları, diğer birçok platform için Hulu için bir sorundur, bu nedenle Hulu neden İngiltere'de mevcut değildir ve neden büyük olasılıkla çok uzun sürmeyecek. Bazı siteler bunu önerse bile. Bununla birlikte, İngiltere, Kanada, Güney Afrika'da veya nerede olursanız olun Hulu'yu kurmak çok pratiktir, eğer bir Amerikan kartı, Hulu ile çalışan ve uygulama mağazanızı kandırabileceğiniz bir VPN Hulu'yu indirmene izin veriyorum.

Administrator tarafından yazıldı..

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me