Hulu Kanada’da Neden Kullanılmıyor ve 2019’da Kanada’da Hulu Nasıl Kurulur

Hulu Kanada'da Neden Kullanılmıyor ve 2019'da Kanada'da Hulu Nasıl Kurulur

PrivateVPN, 2019-01-02 20:21:01 içinde Eğlence


2019'da Kanada'da Hulu kurmak ister misiniz?? Hulu'nun neden Kanada'da bulunmadığını merak ediyor musunuz? Basitçe söylemek gerekirse, içerik haklarına düşer. Diğer ülkelerdeki bazı şirketler, Netflix'in içeriği yayınlandıktan bir gün sonra göstermesinin aksine, Hulu ve Hulu'daki bazı içerikler üzerinde münhasır haklara sahiptir. Bir şeyin yayınlanmasından bir gün sonra yayınlanmasından bir yıl sonra gösterilme hakkı elde etmek çok daha zordur. Bu yüzden Hulu Kanada'da veya ABD dışında başka bir yerde mevcut değildir, en basit şekilde açıklanmıştır.

 • Yeni yayınlanan içerik söz konusu olduğunda, birkaç farklı ülkedeki TV şovlarında münhasır (hatta münhasır olmayan) haklara sahip olmak zordur.
 • Ayrıca, zaten var olan tüm içeriğin de çok pahalı olması nedeniyle, Hulu'nun ABD kadar kullanıcı büyümesi açısından potansiyeli fazla olan diğer ülkeler için tekrar lisans alması gerekecek..

Bu, Kanada'da Hulu'yu izleyemeyeceğiniz anlamına gelmez. İster ABD'den 100 km ister 1 km yaşayın, bu eğitici ile Kanada'daki Hulu'yu izleyebilirsiniz.

2019'da Kanada'da Hulu Nasıl Kurulur?

2019'da Kanada'da Hulu'yu kurmanın 3 adımı var.

 1. Gerek Kayıt için geçerli bir Amerikan ödeme yöntemine sahip olmak.
 2. Gerek Hulu'yu ABD'de olduğunuzu düşünmeye kandırın.
 3. Oh, ve ihtiyacın var göründüğü kadar kolay olmayan Hulu uygulamasını indirin.

Bunların hepsini tek tek ele alacağız.

2019'da Kanada'da Hulu Kurmak İstiyorsanız En Zor Adım

İlk adım, Hulu'nun Kanada'da çalışmasını sağlamak açısından en önemli şey değil, ancak bunların aksi takdirde tamamlanması gerekiyor, Hulu yine de çalışmayacak.

Kayıt için geçerli bir Amerikan kartı sağlamanız gerekir.

Bu, bir Amerikan kartı almak için en zor adım, yani kartın ABD'de çıkarılması kolay değil.

Kanada'da ikamet etmiyorsanız ve hiç ABD'ye gitmeye çalışıyorsanız, zaman zaman ne kadar mücadele edebileceğini bilirsiniz.. Amerikalı olan her şey, ABD dışındaki çoğu insan için bir mücadeledir. İronik olarak, Hulu bunun harika bir örneğidir. Hulu'nun Kanada'da neden bulunmadığını ve Hulu'nun Kanada'da nasıl kurulacağını 2019'da araştırmanız gerekiyordu....

2019'da Kanada'da Hulu'yu Kurmak İçin Bir Amerikan Kartını Nasıl Alabilirsiniz Birkaç Fikrimiz Var:

 1. Amerikalı arkadaşınızdan size yardım etmesini ve sizin için ödeme yapmasını isteyin. Gerekirse ekstra ödeme yapın veya hesabınızı paylaşmayı teklif edin. Ya da iyi arkadaşlarsa, bunu yapabilirler çünkü eğlencenizi önemsiyorlar!
 2. Size kartını sunacak kimse yoksa, belki de tanıdığınız birinin zaten bir Hulu hesabı var. Onlara aboneliğin yarısını paylaşıp paylaşamayacaklarını ya da başka türlü ödeme yapmayı teklif edip etmeyeceklerini ya da 2019'da Kanada'da Hulu'yu kurmak için çaresizseniz bile hepsini sorun.
 3. Ön ödemeli kart satın alın. Ön ödemeli kartların tümü Hulu ile çalışmaz, ancak biraz araştırma yaparsanız ve arama yaparken Hulu ile çalışan bir kart bulursanız, edinin. İster çevrimiçi sipariş verin ister doğrudan almak için ABD'ye gidin.
 4. Sanal kart satın al. Bu, çalışmak için en az olası yöntemdir, ancak Kanada'da Hulu'yu kurmak için acele ediyorsanız, en etkili zaman yöntemi olabilir.

Bu dört yöntemden biri Hulu'ya erişmenizi sağlar, ancak sonuç olarak kayıt olmak için sadece bir karta ihtiyacınız vardır. Bundan sonra, bunun yerine bir Hulu hediye kartı satın alabilirsiniz.

Hesabınızı nasıl kaydedeceğinizi ele almayacağız. Oldukça basit. Tıpkı başka bir web sitesine kaydolmak gibi. Elbette bir Amerikan adresi verdiğinizden emin olun.

Bunun için bir adres oluşturucu kullanabilirsiniz.

2019'da Kanada'da Hulu Kurmak İstiyorsanız En Önemli Adım

Hulu'nun Kanada'da neden bulunmadığını merak ediyordunuz. Gösterme hakları bunun sebebidir. Hulu, Hulu'nun coğrafi olarak engellenmesi durumunda Kanada'ya veya başka bir bölgeye Hulu'ya erişmenin kolay olacağını biliyor.

Bu yüzden Hulu'ya erişmek için atılması gereken birkaç adım var. İlk kayıt oldu. Hulu, Kanada yerine ABD'de olduğunuzu düşündürüyor.

Hulu, ABD'de olmadığınızı biliyor. Bunu nasıl kandırıyorsun? Neredeyse ABD'de olmak.


VPN bunu nasıl yapacağınızdır.

Özelliklerine girmenize gerek yok, ancak basitçe söylemek gerekirse, bir VPN kullandığınız hizmetin sahip olduğu sunuculara bağlı olarak konumunuzu dünyanın herhangi bir yerinde değiştirmenize izin verir.

Ancak bu adım için yalnızca bir VPN'e sahip olmak yeterli değildir. Hulu ile çalışan bir VPN'e ihtiyacınız var. Netflix, Hulu, BBC, Amazon Prime ve benzeri hizmetler, insanların coğrafi blokları atlamak için VPN hizmetlerini kullanabileceğini biliyor.

Hulu için daha önce VPN hizmetlerinden haberdar olmuş ve Hulu için bir tane indirmiş olabilirsiniz, ancak yine de Hulu'nun neden Kanada'da bulunmadığını ve nasıl kurulacağını araştırdınız. Bunun nedeni, VPN hizmetinin ABD'de sunucuları olmasıydı, ancak Hulu için değildi.

PrivateVPN'de çalışan Hulu sunucularımız var. Bu bize kaydolmanız gerektiği anlamına mı geliyor? Hayır, öyle değil.

Ancak zaten buradasınız, muhtemelen Amerikan Netflix veya Amazon Prime'ın beğenilerine erişmeyi umduğunuz anlamına geliyor ve biz sadece Amerikan Netflix'e değil, Netflix için en geniş desteği sunarak Netflix hizmetlerinin çoğuna erişmek için en iyi VPN hizmetiyiz.. Amerikan Netflix en fazla içeriğe sahip olabilir, ancak hepsine sahip değildir, çünkü başka bir kişinin ABD'de bulunan belirli içerikler üzerinde zaten hakları olabilir.

Bizimle bir hesap açın. Müşterimizi sayfamızın altına doğru kaydırarak veya uygulama mağazanızda bizi arayarak indirin ve iPhone, iPad, Android, Amazon Fire TV Stick veya bilgisayarınızda olsun, Hulu destekli sunucularımızdan birine bağlanın.

2019'da Kanada'da Hulu'yu bu şekilde ayarlayabilirsiniz, ancak çoğu cihazda, aslında bu değildir, çünkü uygulamayı indirmek kadar yapmanız gereken bazı ek adımlar yoktur..

Apple Cihazlarda 2019'da Kanada'da Hulu Nasıl Kurulur

Apple cihazlarda, Hulu'yı Kanada'da kurmak için, elbette Mac'inizden izlemediğiniz sürece tarayıcınızdan izleyemediğiniz için Hulu uygulamasına sahip olmanız gerekir.

Bunu yapmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

 1. İCloud'unuzdan çıkış yapın.
 2. ABD'deki konumunuzla yeni bir iCloud hesabı oluşturun.
 3. Hulu indir.
 4. İsterseniz eski hesabınızda tekrar oturum açın.

Neden bunu yapman gerekiyor?

Teorik olarak, mevcut hesabınızdaki konumunuzu değiştirebildiğiniz gibi, o zaman tüm verilerinizi kaybedeceksiniz. Ve bunu istemiyorsun, değil mi?

Android Cihazlarda 2019'da Kanada'da Hulu Nasıl Kurulur

Android cihazlarda bu, Apple cihazlardan biraz farklı çalışır. Burada aslında mevcut hesabınızdaki konumunuzu değiştirmeniz gerekiyor.

 • Adresine git payments.google.com ve tıkla Ayarlar ardından ülke çıkıntı.
 • Ülkeniz olarak Kanada'yı seçin ve bir Kanada adresi girin.
 • Bununla bitirdikten sonra şu adrese gidin: Ayarlar, tıklamak birpps, ve seçin Google Oyun mağazası. Basın Durmaya Zorla. Son olarak, Depolama, bul Google Oyun mağazası tekrar, ve verileri temizle.
 • Bu, Play Store'da Hulu'yu görmenize izin vermelidir. Değilse, durma ve verileri temizleme kuvvetini tekrarlayın.

Amazon Fire TV Stick'te 2019'da Kanada'da Hulu Nasıl Kurulur

Chromecast'in beğendiklerinden farklı olarak, Amazon Fire TV Stick, uygulamaların indirilmesine izin verir, bu da üzerine bir VPN alabileceğiniz anlamına gelir..

Ama Amazon Fire TV Stick'te Kanada'da Hulu kurmak aslında bu eğitimdeki en zor ikinci şey.

 • Amazon.ca şehrine git web tarayıcınızda ve hesabınızda oturum açın. Basın Hesabınız ve üzerinde İçerik ve Cihazlar.
 • Orada bölgenizi değiştirebileceksiniz. ABD'de olması için onu değiştirmeniz gerekiyor, elbette.

Burada karşılaşabileceğiniz sorun, bölgenizi değiştirebilmenize rağmen, Hulu'yu indirmeye çalışırsanız, bir hata alabileceğiniz için bir sorununuz olabileceğidir.. Bunun nedeni, Hulu'nun Kanada'da mevcut olmaması ve Kanadalı bir kartınızın eklenmiş olmasıdır..

Bu, bankalarına / kartlarına bağlı olarak bazıları için bir sorun olmayabilir, ancak sorun olabilecek bir şey olabilir. Ancak, 2019'da Kanada'da Hulu'yu kurmak için bir Amerikan kartına ihtiyacınız olduğu için, bu zaten sizin için o kadar büyük bir sorun olmamalı.

Konumunuzun her iki şekilde güncellenmesi için Fire TV Çubuğunuzda veya Küpünüzde Amazon hesabınızdan çıkış yapmanız gerekecektir. Bunu yapmak için cihazınızda şu adrese gidin: Ayarlar bunu takiben Hesabım, ve Amazon Hesabı. Son olarak, Deregister tuşuna basın. Bu, tekrar oturum açmanızı gerektiriyor.

Bundan sonra, 2019'da veya başka bir yılda Kanada'da Hulu'yu indirip erişebilmelisiniz.

Bu yüzden Hulu Kanada'da Kullanılamıyor ve 2019'da Kanada'da Hulu Nasıl Kurulur

Nedenini açıkladık ve nasıl ayarlayacağımızı da açıkladık. Umarız sorunlarınızı çözdük ve ödüllendirilmemiş müşteri hizmetlerimize ulaştık. Size yardım edeceğiz!

Bu arada blogumuzdaki diğer eğitimlerimize de göz atın. Hangi eğlence platformuna erişmeniz gerekiyorsa, hemen hemen bunun hakkında yazdık ve eğer bilmiyorsak, bize bildirin!

Administrator tarafından yazıldı..

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me