Hulu ABD Dışında Nasıl Kullanılır – ULTIMATE GUIDE

Hulu ABD Dışında Nasıl Kullanılır - ULTIMATE GUIDE

PrivateVPN tarafından, 2018-05-08 09:29:37 in Guides


Hulu'nun ABD dışında nasıl kullanılacağını arıyorsunuz? Mobil cihazınızda, Fire TV Stick'inizde veya bilgisayarınızda olsun, bu, Hulu'yu ABD dışında kullanmanıza yardımcı olacak nihai kılavuzdur. Ve diyelim ki, Hulu'nun ABD'de olduğunuzu düşünmesini sağlamak için sadece bir VPN kullanmak kadar basit değil.

Yine de Hulu ile ilgili en yaygın sorularla başlayalım.

Bilgisayarda Uygulamaya İhtiyacınız Var mı?

Hayır. Bilgisayarda Hulu'yu doğrudan web tarayıcısından kullanabilirsiniz.

ABD Dışındaysanız Hulu Chromecast'te Çalışıyor mu?

Hulu'yu ABD dışında normalde ABD'de yaşıyor olsanız bile Chromecast'te kullanmak istiyorsanız, bu mümkün olmayacaktır. Netflix'te olduğu gibi, Hulu'nun Chromecast'te çalışmasını sağlamak için ne yapmanız önemli değil. Çalışmayacak. Bu nedenle Chuluecast'i kullanmak yerine Hulu'yu ABD dışında kullanmak istiyorsanız Amazon Fire TV Stick'i denemelisiniz..

Chromecast'i gerçekten başka bir yolunuz olmadığı için kullanmanız gerekiyorsa, ekranınızı telefonunuzdan veya dizüstü bilgisayarınızdan Chromecast'inize yayınlamayı deneyebilirsiniz. Ancak, birçok durumda en iyi çözüm olmayacaktır, çünkü aynı anda bir şey akışı ve bir cihazdan bir şey gönderiyorsunuz ve Hulu'yu ABD dışında kullanmak istiyorsanız size en sorunsuz deneyimi sunmayabilir..

Hulu'nun ABD Dışında Kullanılması Gerekenler?

Uygulamaya ihtiyacınız var. Bir hesaba ihtiyacınız var. ABD'de olduğunuzu düşünmek için Hulu'ya ihtiyacınız var.

Uygulamanız ve bir hesabınız veya bunlardan biri zaten varsa ve Hulu'yı ABD dışında kullanmak istiyorsanız, basit bir görev olacaktır. Eğer yapmazsanız, biraz daha zor olacak ve muhtemelen birkaç gün beklemek zorunda kalacaksınız, ama sonunda değecek.

Hulu indiriliyor:

Android'de Hulu Uygulamasını İndirme

Android'de Hulu'nun Play Store'da görünmesini sağlamak için fatura adresinizi değiştirmeniz gerekir. Bu nispeten basit bir süreç.

 • Adresine git payments.google.com ve tıkla Ayarlar.
 • Göreceksin ülke sekmesini tıklayın. Üzerine dokunun.
 • Size “Yeni bir ülkeye taşındığınızda yeni bir ödeme profili oluşturmanız gerekir.”Bunun altındaki bağlantıya tıklayın. Basın Devam et.
 • Seçin BİZE ülke olarak ve basın Devam et. Ardından, sahip olmadığınız Amerikan adresinizi sağlamanız gerekir; bunun yerine Google'da size bir fatura adresi ve posta kodu sağlayacak bir adres oluşturucu aramak zorundasınız. Şimdi, bir Sunmak düğmesi mevcut. Buna basın.
 • Şimdi, içine girmelisin Ayarlar ardından cihazınıza Uygulamalar çıkıntı.
 • Google Play Store'u bulun ve Durmaya Zorla ardından tuşuna basın Depolama ve büyük harflerle belirtilen NET VERİLER.

Bu, Hulu'yu Play Store'da bulmanıza izin vermelidir. Değilse, son iki madde işaretini birkaç kez tekrarlayın. Ve VPN'imize bağlanın. Aşağıda daha fazlası.

İOS'ta Hulu uygulamasını indirme

Apple cihazlarda, Android cihazlardan biraz farklı çalışır.

Bir Apple cihazındaki adresinizi değiştiremezsiniz. İndirdiğiniz her şeyi otomatik olarak kaybedersiniz.

Bunun yerine, ABD'de yeni bir hesap oluşturmanız ve ardından Hulu'yu indirip eski hesabınıza geçmeniz gerekir. Bu şekilde hiçbir şey kaybetmezsiniz. Bunu nasıl yapıyorsun?

Öncelikle, cihazınızdaki mevcut iCloud hesabınızdan çıkış yapın ve ardından Ayarlar ve üzerine basmak iCloud burada yeni bir Apple Kimliği oluşturma ile ilgili bir düğme görmelisiniz.

Tabii ki, daha sonra kayıt sürecinden geçmelisiniz. Daha önce yaptın, böylece nasıl gittiğini biliyorsun.

Dışında, bu sefer, bir Amerikan posta kodu ile bir Amerikan adresi sağlamanız gerekir. Aradığınızda Google'da çok sayıda adres oluşturucu vardır, bu yüzden endişelenmeyin. Son olarak, ödeme için şunu seçin: Yok.

Bir hesap açtıktan sonra, App Store'da Hulu'yu görebilmelisiniz. Değilse, cihazınızı yeniden başlatın ve biraz daha az konuşacağımız bir VPN'ye bağlanın.

Fire TV Stick'te Hulu uygulamasını indirme

Fire TV Stick'in Chromecast'ten çok daha iyi olmasının nedeni budur. Chuluecast ile Hulu'yu ABD dışında kullanamazsınız. Fire TV Stick ile yapabilirsiniz.

Ama Hulu neden indirmek için orada olmayacak. Yalnızca ABD'de kullanılabilir, bu nedenle yalnızca Amerikan Amazon Appstore'da bulunur. Diğer kurulum kılavuzları daha çok cihazlarınızı içerirken, bu, bilgisayarınızdaki web tarayıcınızda yapmanız gerekir.

 • Değiştirmek için sağladığımız bu bağlantıyı tıklayın. Aksi takdirde, hesap ayarlarınıza girdiğinizde İçeriğinizi ve Cihazlarınızı Yönetin sekmesini görmelisiniz.
 • Orada tıklamanız gerekiyor Ayarlar bunu takiben Ülke Ayarları ve sonra Değişiklik.
 • Tıkladığınızda Değişiklik, Google'da basit bir arama ile bulabileceğiniz bir adres oluşturucu tarafından oluşturulan bir Amerikan adresi sağlayarak adresinizi bir Amerikan adresiyle değiştirmeniz gerekir.
 • Bunu yaptıktan sonra Güncelleme, ve hesabınızı açtığınızda Fire TV Stick'inize yeniden kaydetmeniz istenir.

Hulu'nun görünmesi için PrivateVPN uygulamamızı doğrudan cihazınıza indirmelisiniz, çünkü Hulu'nun görünmesi gerekebilir ve Hulu'nun ABD'de olduğunuzu düşündürmesi için daha sonra gerekli bir adımdır.

Basit. Fire TV Stick'inizdeki diğer herhangi bir uygulama için yaptığınız gibi ararsınız.

Hulu hesabı oluşturma

Hulu'yu ABD dışında kullanmak ister misiniz? Bu en zor görev. Hulu zor oldu. Oluşturulan bir adrese kaydolmak yeterli değil. Hulu, kartınızın nereden geldiğini kontrol eder. ABD'de yayınlanmadıysa, Hulu'yu kullanamazsınız. Ve bununla savaşmanın bir yolu yok.

En iyi seçim ABD'de birisini tanımak ve sizin için bir Hulu hesabı ayarlayıp kuramayacaklarını sormak veya aksi takdirde onlarınkini kullanabilir ve faturanın yarısını ödeyebilirsiniz, çünkü sonuçta muhtemelen Hulu kullanıyorlar.

Hulu kullanan veya sizin için yapmak isteyen birini tanımıyorsanız, Hulu ile yolculuğunuz muhtemelen bugün başlamayacaktır..

Bir Amerikan kartına ihtiyacınız var. İstisna yok.

Kanada veya Meksika'dan bir kişi çalışmaz. Amerika'dan olması gerekiyor.

En hızlı yöntem? Sanal kart. Bu yöntem en hızlı ama aynı zamanda çalışmama olasılığı en yüksek olan yöntemdir.

Daha iyi yöntem? ABD'den ön ödemeli kart. İnternette çok şey var. Bu hizmetler genellikle bir Amerikan kartına ihtiyacınız olduğu gerçeğini kullandığından bazen en iyi değer olmayabilir, ancak Hulu'yu kurmak için iyi bir seçimdir. Birinin gelmesi için birkaç gün beklemeniz gerekecek.

Hulu'ya kaydolduktan sonra bu ön ödemeli kartı kullanmak istemiyorsanız, Hulu için nasıl ödeme yapacağınızı merak ediyorsanız, Hulu hediye kartlarını internette sorunsuz satın alabilirsiniz. Ve bunlar ödeme için kullanılabilir.

Hulu'yu ABD Dışında Hulu'yu Kullanmak İçin ABD'de Düşünüyorsunuz

Bu en zor kısım değil, ama en önemli kısım. Bu olmadan, bir hesaba sahip olmak ve uygulama önemli değildir. Bu adım, Hulu'yu indirmek istediğinizde mağazalarınızın ülkelerini değiştirmeden önce başvurmalısınız.

Hulu, ABD'de değilseniz ABD'de olmadığınızı söyleyebilir. Neyse ki, interneti ve yazılımı kandırmak insanlardan daha kolaydır. Doğru araçlarla, Hulu'nun ABD'ye adım atmadan ABD'de olduğunuzu düşünmesini sağlayabilirsiniz. PrivateVPN'de insanlara genellikle VPN olarak da adlandırılan bir sanal özel ağ kullanma yeteneği sağlıyoruz. Bir VPN'e bağlandığınızda, yaptığınız her şey güvenli hale gelir, ancak orada olmadan dünyada istediğiniz her yerde olabilme yeteneğine de sahipsiniz..

Teorik olarak bu harika, ancak belirli bir ülkedeki bir sunucuya bağlanmak yeterli değil.

Hulu VPN hizmetleriyle savaşıyor ve sunucuları çok engellemeye çalışıyor.

Bu, birçok hizmetin Amerikan sunucularına sahip olduğu anlamına gelir, ancak Hulu söz konusu olduğunda çalışmazlar. Hulu ile çalışan iki sunucu sunuyoruz. bizon & New York 1.

Onlara bağlanırsanız, Hulu ABD'de olduğunuzu düşünecek ve hizmetlerini kullanmanıza izin verecektir.

PrivateVPN'i ABD Dışında Hulu Kullanacak Şekilde Nasıl Ayarlıyorsunuz??

 • İlk adım, ekranın sağ üst köşesindeki Satın Al düğmesine tıklamaktır.
 • Ardından, yalnızca şifrenizi ve e-postanızı sağlarken planınızı seçersiniz ve son olarak bir ödeme şekli seçersiniz.
 • Bundan sonra, gitmeye hazırsınız ve tek yapmanız gereken müşterimizi indirmek. İndirme sayfamız bunun için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir, ancak hangi cihazda olursanız olun müşterinizi uygulama mağazanızda arayabilirsiniz..
 • Son adım, Hulu için çalışan sunucularımızdan birine bağlanmak ve izlemek istediğiniz her şeyi izlemenin keyfini çıkarmak.

Bunu nihai rehber olarak adlandırdık, çünkü bu, hangi cihazda olduğunuzdan bağımsız olarak Hulu'nun ABD dışında nasıl kullanılacağını bilmenize yardımcı olmalıdır, ancak herhangi bir sorununuz varsa, müşteri desteğimize ulaştığınızdan emin olun.!

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me