Hulu 2019’da Kanada’da Nasıl Çalışır

Hulu 2019'da Kanada'da Nasıl Çalışır

PrivateVPN tarafından, 2019-01-09 11:47:09 in Entertainment


Hulu'nun Kanada'da 2019'da nasıl çalışacağını bilmek ister misiniz? Tabii ki. Şovları bir sezon bittikten sonra yayınlandıktan hemen sonra izlemeyi önemsiyorsanız, Hulu Netflix veya Amazon Prime'dan çok daha iyi bir seçimdir. Özellikle internetteki insanlar acımasız olabileceği ve internetin en beklenmedik bölgelerinde spoiler sağlayabildiği için.

Hulu ile ilgili olan şey, çok daha hızlı gösterebilir, ancak ABD ve Japonya gezegen çubuğunda herhangi bir yerde mevcut değildir, Japonya sadece Japon şovlarını gösterir. Kanada'da, Avrupa'da veya başka bir yerde yaşıyor olun.

Ama Hulu neden ilk etapta Kanada'da mevcut değil?

Basitçe söylemek gerekirse, Hulu Kanada'da mevcut değildir, çünkü bir sezon bittiğinde havaya karşı gösterileri göstermek için çok daha pahalıya mal olur. Farklı bir ülkede göstermek istediğiniz her TV şovu için, orada göstermek için haklara sahip olmanız gerekir. Ve bu birkaç kez harcanması gereken çok para. Ah, diğer ülkelerdeki bazı TV kanallarının Hulu'nun ABD'de gösterdiği bazı içerikler üzerinde zaten hakları olduğunu unutmayalım.

Hulu'nun ABD'ye içerik getirmeyi iki katına çıkarması diğer pazarlara çok daha fazla para harcamaktan daha mantıklı.

Hulu'nun 2019'da Kanada'da çalışması için, Hulu'yu ABD'de olduğunuzu düşünmeye kandırmanız yeterlidir..

Hulu'nun Kanada'da 2019'da Çalışması İçin Gerekenler?

Bir Amerikan kartına ihtiyacınız var. Hulu'nun ABD'de olduğunuzu düşündürmesi gerekiyor. Son olarak, Hulu uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Hulu'nun 2019'da Kanada'da çalışması için olması gereken şey bu.

Basit? Kağıtta. Gerçi gerçekte çok daha karmaşık.

Haydi başlayalım.

Hulu'nun 2019'da Kanada'da Çalışmasını Sağlamak için Hulu Hesabı Oluşturma

Hulu'nun çalışması için önce bir hesaba ihtiyacınız var.

Ve evet, başka bir hesap yapmak kadar basit, ama yapmanız gereken iki şey var.

  1. Adresiniz için Google'da bulabileceğiniz bir Amerikan adres oluşturucu kullanmanız gerekir.
  2. Hulu'yu ayarlamak için bir Amerikan kartına ihtiyacınız var.

Amerikan kartı olmadan hesap açamayacaksınız.

Neyse ki, daha sonra hediye kartları kullanabileceğiniz için bir hesap açmanız gerekir, ancak bir hesap oluşturmak için bir hesaba sahip olmanız gerekir.

Nasıl alırsın?

  1. ABD'de bir arkadaşınıza sorun. Kartınız için veya hesaplarını paylaşmak için. Gerekirse ödeme teklif. Belki de karşılığında farklı bir hizmet sunar. Eğlenceyi seven insanlar eğlenceyi sever ve daha fazlasını ister. DAZN kullanıyorsanız belki de DAZN hesabınızı sağlayabilirsiniz.
  2. Ön ödemeli kart satın alın. Bunlar harika ama her zaman işe yaramaz. Ayrıca birisinin gelmesini beklemeniz gerekecek. Bunları araştırmak en iyisidir. ABD'deyseniz, çoğu ön ödemeli kartlar kredi kartı gibi çalıştığından çoğu çalışmalıdır. Anahtar üzerinde para var. Bu, birçok insanın özlediği önemli bir unsur.

Hulu'yu ABD'de olduğunuzu düşünmeye kandırmak

Bu, bir Hulu hesabı yapmaktan çok daha kolay bir adımdır, ancak daha önemli bir adımdır, çünkü bu adımın Hulu kullandığınız her saniyede uygulanması gerekecektir.

ABD'de olmanın iki yolu var. Oraya giderek ya da neredeyse orada olarak.

Oraya sanal olarak gitmek için sanal özel ağ olan bir VPN'e ihtiyacınız var. Hulu'nun 2019'da Kanada'da çalışmasını istiyorsanız, neredeyse ABD'de olmak için bir VPN kullanmanız gerekir.

Ancak Hulu'yu destekleyen bir VPN'e ihtiyacınız var. Bir Amerikan sunucusunun kullanılabilir olması, Hulu ile çalıştığı anlamına gelmez. Sunucular önemli değil. Önemli olan şey budur ve Hulu Netflix kadar geniş bir şekilde desteklenmemektedir.

Hulu'nun çalışması için bu yazının tamamını geçecek kadar kararlıysanız, ABD ve İngiltere Netflix'in diğer Netflix konumlarıyla birlikte olmasını da sağlayabilirsiniz. PrivateVPN bunu yapmanıza izin verecek. Comparietech'in 59 VPN hizmetinin 5.000 testine dayanan en Netflix konumlarına destek sunuyoruz. Size mümkün olan en geniş içeriği sunan 21 farklı Netflix konumunu destekliyoruz. Hulu'yu da desteklerken.

Bir PrivateVPN hesabı oluşturuyorsunuz. Müşterimizi platformunuza indirirsiniz. Son olarak, Hulu destekli Amerikan sunucumuza bağlanıyorsunuz.

Hulu Uygulamasını 2019'da Kanada'da Hulu'da Çalıştırmak İçin İndirme

Amazon Fire TV Stick, Apple cihazları ve Android cihazlar, bir Hulu uygulamasına ihtiyacınız olacak en yaygın cihazlardır. Eğer bir bilgisayardaysanız, bir tane olmadan iyi olacaksınız, bu yüzden bu bölümü atlayabilirsiniz.

Hulu Uygulamasını 2019'da Apple Cihazlarda Kanada'da Çalıştırmak için İndirme

Apple cihazlarda yeni bir iCloud hesabı oluşturmanız gerekir.

Bunu yapmak için, öncelikle şu anda sahip olduğunuz hesabınızdan çıkış yapın. Bunu yapmanın nedeni hiçbir şeyi kaybetmemek..

Yeni bir iCloud hesabı oluştururken, Google'da hızlı arama yapan bir adres oluşturucu kullanarak alabileceğiniz bir Amerikan adresiyle ABD'de bulunduğundan emin olun.

Bundan sonra, Hulu'yu indirin ve isterseniz eski hesabınızda tekrar oturum açın.

Android Cihazlarda 2019'da Hulu'nun Kanada'da Çalışmasını Sağlamak için Hulu Uygulamasını İndirme

Android cihazlarda yeni bir hesap açmanıza gerek yoktur. Sadece bilgilerinizi değiştirmeniz gerekiyor.

  • Adresine git payments.google.com. Tıklamak Ayarlar. Basın ülke çıkıntı.
  • Konumunuzu ABD'de olacak şekilde değiştirin.
  • Adresine git Ayarlar ve cihazınıza tıklayın Uygulamalar Google Play Store'u bulabilirsiniz. Tıkladığınızdan emin olun Durmaya Zorla.
  • Girin Depolama, Play Store'u bulun ve NET VERİLER.

Gerekirse son 2 adımı tekrarlayın.

Hulu Uygulamasını Amazon Fire TV Stick'te 2019'da Kanada'da Çalıştırmak İçin İndirme

Bu muhtemelen Hulu'yu yükleyebileceğiniz cihazların üzerine kurmak için en zor cihazdır.

Bunun için Amazon sitesine gitmeniz ve ardından Hesabınız.

Şuraya git: İçeriğinizi ve Cihazlarınızı Yönetin Bölüm. Orada mağazanızı ABD'de olacak şekilde değiştirebilirsiniz..

Ancak, Hulu indirilirken hata almamak için kartınıza bağlı olarak ödeme yöntemlerinizi de güncellemeniz gerekebilir.. Hulu için bir Amerikan kartına ihtiyacınız var, bu yüzden bir sorun olmamalı. Önceden bir Hulu hesabına erişiminiz varsa, bunun için bir sanal kart alın.

2019'da Kanada'da Hulu Nasıl Çalışır

Hulu'nun 2019'da Kanada'da çalışması zor değil. Hulu'yu kandırmak için sadece doğru bilgiye ihtiyaç var. Ve bu yazı, yapma konusunda bilmeniz gereken her şeyi kapsar.

Blogumuzdaki diğer yayınlarımız da diğer platformlarla ilgili.

Tamam, git şimdi Hulu'nuzu izle!

Administrator tarafından yazıldı..

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me