Herhangi Bir Ülkede Amazon Fire TV Stick’te DAZN Nasıl İzlenir

Herhangi Bir Ülkede Amazon Fire TV Stick'te DAZN Nasıl İzlenir

Tarafından Michael Smolski, 2018-08-28 10:39:13 içinde Eğlence


Büyük ekranda canlı spor izlemek gibi bir şey yok, bu yüzden Amazon Fire TV Stick'te DAZN'i nasıl izleyeceğinizi arıyorsanız, doğru aramayı yaptınız. Canlı sporlar bir TV şovu değildir. Duyguların seviyesi tamamen farklı bir seviyededir. Özellikle favori takımınız oynuyorsa. Ya DAZN? DAZN, gezegendeki en büyük spor etkinliklerini yasal olarak ve yüksek kalitede izlemenizi sağlayan bir akış platformudur.

Yakalayış? Her ülkede çalışmaz, aslında ABD'de bile çalışmaz. Harika haber mi? DAZN'ı herhangi bir ülkede Amazon Fire TV Stick'te izleyeceğimizi biliyoruz! Ve sana yardım edeceğiz!

Herhangi bir Ülkede Amazon Fire TV Stick'te DAZN'i izlemek için öncelikle Uygulamayı yükleyebilmeniz gerekir

Uygulama yüklemenin zorluğu nedir? Amazon Fire TV Stick'te DAZN'i izlemek istiyorsanız, bu kesinlikle en zor kısım.

Kanada, Almanya, İtalya, Avusturya veya Japonya olan DAZN destekli ülkelerde değilseniz, DAZN, Fire TV'nizdeki Amazon Appstore'da görünmez. Bir bilgisayarda DAZN'ı doğrudan web tarayıcısından izleyebiliyorsanız, Fire TV Stick'te yapamazsınız. Sadece DAZN uygulamasını almak için bir bildirim alacaksınız.

Herhangi bir ülkede Amazon Fire TV Stick'te DAZN'i izlemek için öncelikle uygulamayı almanız gerekir. Bunun için Amazon Appstore'unuzun konumunu değiştirmeniz gerekir. Kanada? Amazon'da özel bir mağazası yok. Bu nedenle, Kanada'da bir mağaza olmadığı için Fire TV Stick'te Kanada'ya bağlıysanız DAZN'i indiremezsiniz. Almanya'da özel bir mağaza var ve gitmeniz gereken mağaza bu.

Amazon Appstore ülkenizi değiştirmek için önce Amazon sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Şimdi, bulunduğunuz yere bağlı olarak bu adım biraz farklı olacaktır, ancak her iki durumda da Amazon sayfasına gitmeniz gerekir. Amerikan Amazon Hesaplar & Listeler bu arada Birleşik Krallık Hesabınız. Ne olursa olsun üzerine tıklayın ve gidin İçeriğiniz ve Cihazlarınız.

Orada Almanya'da olmak için konumunuzu değiştirmeniz gerekir. Ve sadece geçerli bir adres olmasını beklerken “sfdajhhfja” yazmayın. Kesinlikle bir Alman posta koduna ihtiyacınız var, bu yüzden Google'da bir Alman adres üreticisi arayın.

Kartınız bir sorun olabilir. Bazen kartınızın adresini Amazon'un ayarlarından değiştirebilirsiniz ve bu DAZN'ın indirmesi için yeterli olacaktır, ancak bu tüm kartlarla çalışmaz. Bazen Almanya'dan ön ödemeli / sanal kart almanız gerekir. Eğer şanslıysanız, bir arkadaşınıza sorabilirsiniz. Ücretsiz bir tane olup olmadığını test etmek için mi yoksa tek ihtiyacınız olan ücretsiz bir siteden mi kullanıyorsunuz bulabilirsiniz. Kartınızın doğrulanması veya parası olması gerekmez. Sadece Almanya'da verilen bir kart olması gerekiyor.

Ve bir Almanya şirketi olan bir bankanızsa, bunun yerine bunu kullanın.

Açıkçası, ücretsiz olarak kaydolabileceğiniz birçok çevrimiçi Alman bankası var. Tek yapmanız gereken Google'da birkaç hızlı arama yapmak.

Bunların hiçbiri işe yaramazsa, Almanca olmayan ödeme yöntemlerinizi sildiğinizden emin olun.

Amazon Appstore'da DAZN'i görmek yeterli olmadığından, Alman ödeme yönteminiz yoksa faturalandırmayı güncellemeniz gerektiğini belirten bir mesaj alacağınızdan ödeme durumu önemlidir.

Güncellemeniz gereken her şeyi güncelledikten sonra, Amazon Appstore'da DAZN'i görebilmek için Amazon Fire TV Stick'inizin kaydını silmeniz gerekir. Bunu yapmak için Fire TV Stick'inizde Ayarlar bunu takiben Hesabım ve bas Kayıt silmek. Amazon, bu süreçle ilgili olarak size talimatlar verecektir. Onları takip edin ve Amazon.de/code sitesinin Almanca sürümünde size verilen kodu yazarak mağazanın Almanca sürümüne kaydolduğunuzdan emin olun..

Amazon Fire TV Stick'te DAZN'i izlemek için DAZN'ı Almanya'da olduğunuzu düşünmeye kandırmak

Nihayetinde, DAZN uygulamasını edinmek sadece Fire TV Stick'te bir sorundur. Her yerde asıl sorun DAZN'ı desteklenen bir ülkede olduğunuzu düşündürüyor. VPN bunu yapmanın bir yoludur. Şimdi bir VPN'nin ne olduğunu bilmiyorsanız, sanal bir özel ağdır ve ona bağlandığınızda, kullandığınız hizmete bağlı olarak, bu gezegende hemen hemen istediğiniz herhangi bir yerde olabilirsiniz..

Ve bu, bir VPN ile Kanada'ya adım atmadan neredeyse Kanada'da olabileceğiniz anlamına gelir.

Bunun dışında, DAZN'deki insanlar aptal değiller ve içerik yayınlama haklarına sahip olduklarını ve bu hakları veren kişilerin DAZN'in yayın yapma hakları varsa DAZN kullandıklarından ve dolayısıyla VPN'ler bile onunla çalışmıyor.

PrivateVPN bununla çalışıyor. Eğer bizim Kanada - Toronto 2 sunucu, DAZN çalışacaktır. Ve sadece çalışmakla kalmaz, VPN olmadan da sorunsuz çalışır. VPN'lerin farkında olan bazı insanlar bağlantınızı yavaşlattıklarını varsayar. Bazı şirketler yapar. Hızlandırdığımızı iddia etmiyoruz, aslında, eğer internetiniz boksa, DAZN ile olan deneyiminizin de muhtemelen bok olacağını söyleyeceğiz.

Ancak, internet kapasitemizin çoğunu hosting şirketlerinden herhangi bir limiti ortadan kaldıran hosting şirketlerinden ziyade doğrudan IP transit sağlayıcılarından satın aldığımız için mevcut hızlarınıza çok yakın hızlar sağlayacağız.

PrivateVPN ile DAZN'i herhangi bir ülkedeki Amazon Fire TV Stick'te izleyebilirsiniz, ancak bizi bir sonraki adıma getiren bir hesaba ihtiyacınız var.

Herhangi Bir Ülkede Amazon Fire TV Stick'te DAZN'ı İzlemek için Bir Hesap Ayarlama

Peki, DAZN'yi herhangi bir ülkede Amazon Fire TV Stick'te hesabı olmadan izleyebileceğinizi düşünmediniz mi? Yaptın mı?

Bu ilk adım gibi. O kadar basit değil.

Kayıt basittir. Sitenin Kanada sürümünü kullanacağınız için ideal olarak Kanada'da faturalandırma vb. Sağlarsınız. Amazon Appstore'unuzda kullandığınız Almanca faturalandırmayı da kullanabilirsiniz, ancak bir Kanada faturalandırması kullanmaya çalışın. Tabii ki, DAZN ödenir, bu nedenle zaten bir hesabınız yoksa, ödeme yönteminizde paranız olması gerekir.

Sadece bir Kanadalıya ulaşmanızı öneririz! Onlar gerçekten sevimli insanlar! Değilse, sanal veya gerçek olsun Kanada'dan ön ödemeli bir kart alın. Ve ona para gönderin. Son olarak, ödeme yapın ve işin içindesiniz. DAZN'ı herhangi bir ülkede Amazon Fire TV Stick'te bu şekilde izliyorsunuz!

Amazon Fire TV Stick'te DAZN'i izleyin

Bu gezegendeki herhangi bir ülkede Amazon Fire TV Stick'te Dazn'ı izlemek ister misiniz? TV'nizde yeterli içerik için fazla ödeme yapmadan sporu daha büyük ekrana getirmek isteyen iyi bir çağrı yaptınız. Ve biz? Biz sadece bu gezegenin neresinde olursanız olun DAZN'i kullanmanıza yardımcı oluyoruz.

Administrator tarafından yazıldı..

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me