Google’ın Sanat ve Kültür Yüz Eşleştirme Özelliğini ABD Dışında Kullanma

Google’ın Sanatları Nasıl Kullanılır & ABD Dışında Kültür Yüz Eşleştirme Özelliği

Tarafından Michael Smolski, 2018-01-30 16:07:22 içinde Eğlence
Birçok ünlü sosyal medyada bunun hakkında konuşuyor. Google, bununla birlikte 30 milyon selfie çekildiğini belirtti. Ama sadece bir sorun var. Google’ın Sanatını kullanmak istiyorsanız & ABD dışında kültür yüz eşleştirme özelliği yapamazsınız.


İngilizce ilk dil değildi. Şu anda hala yaklaşık 7000 dil mevcut. Bundan çok daha fazlası var. Çoğu soyu tükenmiş. Onlar öldü. Ancak sanat nesli tükenmiş değil. 500 yıl öncesinden gelen dilleri konuşmuyoruz, ancak 500 yıl öncesine ait sanata mutlaka bakıyoruz. Google, bu sanatı Sanatıyla telefon ekranlarımıza getirdi & Kültür uygulaması. Ve sadece eski sanat değil, modern sanat da. Sanata yakın olsun veya olmasın, Google size sanat getiriyor. Onların uygulaması bir internet müzesi gibi.

Google’ın Sanat ve Kültür Yüz Eşleştirme Özelliğini ABD Dışında Kullanma
Uygulamanın kendisi, geçmişe dalmanın veya ilham almanın harika bir yoludur, ancak son zamanlarda Google, duyulmayan bu hizmeti birçok kişinin duyduğu. İnsanların bir selfie almasını sağlayan bir yüz eşleştirme özelliği eklediler ve daha sonra analiz edildi. Google’ın Sanatını kullanamazsınız & ABD dışında kültür yüz eşleştirme özelliği. Ancak, ABD'deyseniz, kendi resminize ve Google tarafından yapılan analizlere dayanarak, geçmişten size benzeyen insanları bulabilirsiniz. Açıkçası, her zaman mükemmel eşleşmeler elde edemezsiniz, sonuçta, bu sadece bir sanat veritabanı, var olan herkes için değil.

Bu özellik insanları otomatik olarak ilgilendirir. Bu bir yaşam değiştirici değil, bakmak ilginç bir şey. Belki de aile geçmişinize bakmanıza ilham verecek bir şey.
Hepimiz televizyonda tanıdığımız birine benzeyen birini tanıyoruz. Bu yeni özellik sayesinde, bakmak zorunda değiliz. Google bize benzerlikler getiriyor. TV şovlarındaki insanlar değil, geçmişten gelen insanlar. Dubbelgangerlarımız.

Google’ın Sanat ve Kültür Yüz Eşleştirme Özelliğini ABD Dışında Kullanma

İlginizi çekebilir, ancak kısıtlamalar nedeniyle Google Arts'ı kullanamayabilirsiniz & ABD dışında kültür yüz eşleştirme özelliği.

Ama bir püf noktası var...

Google Arts'ı kullanın & Google'ı kandırarak ABD Dışında Kültür Yüz Eşleştirme Özelliği

Ama Google gibi devleri nasıl kandırıyorsunuz? Tıpkı diğer şirketlerde olduğu gibi. Konumları değiştir. Ve hayır, sadece bir selfie çekmek için ABD'ye uçmayın. Bunun yerine yerleri neredeyse değiştirin. VPN olarak da bilinen sanal özel ağın yapmanıza izin verdiği bir şey. Çin'de yaşamıyorsanız, ancak bununla ilgili farklı bir yazı var.

Bir VPN şifrelenmenizi sağlar. Bu ne anlama geliyor? Bu, hükümet veya internet sağlayıcınızın önemi olmadığı, yaptığınız şeyin güvenli olacağı önemli değildir. Hiç kimse bilmeyecek. Bu durumda, dubbelganger'ınız çok iyi görünmüyorsa, saklanacak çok şeyiniz yok.

Google’ın Sanat ve Kültür Yüz Eşleştirme Özelliğini ABD Dışında Kullanma
Bir VPN kullandığınızda, kullandığınız şirketin bağlanmak istediğiniz ülkede sunucuları olması koşuluyla neredeyse her yerde olabilirsiniz. PrivateVPN, örneğin 56 farklı sunucu konumu sunar. Yalnızca ABD'deki bir sunucuya bağlanmanız gerektiğinden bu örnekte 56'ya ihtiyacınız olmayacak.

Basit. ABD'de değilseniz, bir VPN'ye bağlanmadan önce Google Arts & Kültür Google yeni yüz eşleme özelliğini göstermeyecek. Ancak bir VPN kullanırken bir Amerikan sunucusuna bağlandığınızda ve Google Arts'ı yeniden başlattığınızda & Kültür, hafifçe kaydırdığınızda otomatik olarak görünecektir.

Nasıl yapılır

Google’ın Sanatını kullanmanın ilk adımı & ABD dışındaki kültür yüz eşleştirme özelliği, bir PrivateVPN hesabı oluşturmaktır.

  • Bunu yapmak için PrivateVPN web sitesine gidin ve ekranın sağ üst köşesindeki satın al düğmesine basın. Endişelenme. Eğer beğenmezseniz% 100 para iade garantiniz var.
  • Ardından, hizmetimizi telefonunuzdan başka cihazlarda kullanmayı planlıyorsanız, gerekli ayrıntıları doldurun ve ekranın altındaki İndir bölümüne gidin. Yalnızca Google’ın Arts’ı kullanmasını istiyorsanız & ABD dışındaki kültür yüz eşleştirme özelliği, basitçe uygulama mağazanızda arayın ve yükleyin.
  • Yüklendikten sonra bilgilerinizi verin ve bir Amerikan sunucusuna bağlanın.
  • Google’ın Sanatını açın & Kültür ve portrenizin müzede olup olmadığını soran bir soru görene kadar kaydırın.

Tarihi Daha İyi Hale Getiren Güzel Bir Özellik

Kabul edelim, bu gezegeni değiştirmeyecek, ama denemek için eğlenceli bir araç. Ve bulduğunuz insanları araştırarak belki de tarihe ilgi duymanın güzel bir yolu.

Administrator tarafından yazıldı..

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me