Game of Thrones Sezon 8 Netflix’te mi? Ve Nasıl Her Yerde Çalışır

Game of Thrones Sezon 8 Netflix'te mi? Ve Nasıl Her Yerde Çalışır

Tarafından Michael Smolski, 2019-02-25 09:37:06 içinde Entertainment


Game of Thrones Netflix'te mi? ”“ Game of Thrones 8. sezon Netflix'te mi? ”

Basitçe söylemek gerekirse, Game of Thrones 8. sezon Netflix'te değil. Aslında, hiçbir Game of Thrones sezonu Netflix'te yok.

Netflix harika olsa ve bazı harika şovları olsa da, HBO'nun HBO NOW ve HBO GO adında iki platformu var ve bu nedenle HBO'nun çoğunluktan beri Netflix'e vermesi mantıklı değil HBO NOW müşterilerinin% 100'ü başlangıçta Game of Thrones için HBO'ya abone oldu. Game of Thrones'un piyasadaki en pahalı gösteri olduğunu ve HBO'nun bundan gerçekten para kazanması gerektiğini belirtmiyoruz. Game of Thrones Netflix'te olsaydı, HBO asla eskisi kadar müşteriye sahip olmazdı, böylece serinin sahip olduğu üretim kalitesini almasını engellerdi.

Netflix'in bazı harika yapımları olsa da, Game of Thrones'un Netflix'e uymadığından bahsetmiyorum.

Netflix'te Game of Thrones sezon 8 olduğunu merak ediyorsanız, öyle değil ve büyük olasılıkla asla olmayacak. Ancak her yerde çalışmasını sağlamanın bir yolu var. Ve o da çok zor değil.

Game of Thrones Sezon 8 Her Yerde Nasıl Çalışır

Game of Thrones 8. sezonun herhangi bir yerde çalışmasını sağlamak için, zaten pahalı TV aboneliğinize HBO ekleyerek veya çevrimiçi olarak izleyebilirsiniz..

Ve evet, teknik olarak, kalitesizlik nedeniyle deneyiminizi yok etmek istiyorsanız ve cihazınıza virüs bulaşıp bulaşmadığını sakıncası yoksa veya bir HBO NOW aboneliği alabilirsiniz. Bununla ilgili en güzel şey, 1 aylık bir deneme alabilmeniz ve Game of Thrones'un 8. sezonunda yalnızca 6 bölüm olması gerçeğine dayanarak, ikinci aydan sonra, içerikten ikna olmuyorsanız iptal edebilirsiniz. o.

ŞİMDİ HBO ile ilgili sorun mu var? Yalnızca ABD'de çalışır, yani ABD dışındaysanız Game of Thrones'u izleyemeyeceğiniz anlamına gelir. Ancak bu yazı, her yerde nasıl çalıştıracağınızla ilgili ve size yardımcı olacağımız şey bu.

Game of Thrones'u her yerde izlemek için HBO NOW'un ABD'de olduğunuzu düşünmesi gerekiyor. Bu kadar basit ve bu kadar karmaşık.

Taht Oyunlarının Her Yerde Çalışmasını Sağlamak için ABD'de olduğunuzu düşünmeye HBO'yu nasıl kandırıyorsunuz??

VPN kullanarak.

VPN, gizlilik nedeniyle veya hizmetler tarafından yerleştirilen blokları atlamak için tüm dünyada kullanılan bir hizmet türüdür..

Sadece bir VPN ile bir Amerikan sunucusuna bağlanmanız gerekir. Teoride.

HBO gibi hizmetlerin elbette bir VPN gibi şeylerin farkında olması ve VPN hizmetlerinin platformlarıyla çalışmasını önlemek için çaba göstermesi nedeniyle herhangi bir VPN'in işe yaramayacağı anlamına gelmek o kadar basit değil..

İşte bu noktada PrivateVPN devreye giriyor. Diğer hizmetler, sahip oldukları sunucu sayısı konusunda reklam verirken, miktar üzerinden kaliteyi seçiyoruz. Bağlanmak için çok fazla sayıda sunucuya sahip olmak, sunucuların çoğunu kullanmak istediğiniz şeyler için kullanamayacağınızı anlayana kadar mükemmeldir..

PrivateVPN? Orada en fazla rağbet yok, ancak piyasadaki en Netflix bölgelerini destekliyor. Ayrıca, sadece barındırma şirketlerinden ziyade doğrudan IP transit sağlayıcılarından gelen internet kapasiteleri olan sunuculara sahiptir, yani genel olarak içerik akışı için önemli olan sabit bir bağlantı elde edersiniz. PrivateVPN aynı zamanda canlı akışın Netflix'i olan DAZN'yi destekleyen birkaç hizmetten biridir.

Tabii ki, HBO ile de çalışacak diğer hizmetler, ancak çok fazla hizmetle çalışmadığını anlayabileceğinizden daha fazla sunucuya sahip olmak yerine istediğiniz her şeyi destekleyen bir hizmet arıyorsanız, PrivateVPN sizin için mükemmel bir seçim. 30 günlük para iade garantisi sunan.

Taht Oyunları Her Yerde Nasıl Çalışır

Netflix'te Game of Thrones sezon 8 olduğunu merak ediyorsanız, değil, ancak her yerde çalışmasını sağlamanın bir yolu var. Sadece HBO NOW, PrivateVPN veya HBO NOW ile çalışan başka bir VPN'ye ve sitemizde hakkında bir blog yazısı bulunan HBO NOW uygulamasına ihtiyacınız var. Telefonunuzda HBO ŞİMDİ veya Fire TV Stick'te olup olmadığını kontrol etmek için bir şey.

Administrator tarafından yazıldı..

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me