Game of Thrones Sezon 8 Kanada’da Nasıl İzlenir

Game of Thrones Sezon 8 Kanada'da Nasıl İzlenir

Michael Smolski, 2019-03-04 11:39:20 içinde Eğlence


Bu senin için zor olmalı. Bir tarafta, Game of Thrones 8. sezonu Kanada'da nasıl izleyeceğinizi aradığınız gerçeği, 8. sezonun başlangıcına yakın olduğunuz veya zaten başladığınız anlamına gelir. Ama diğer taraftan, bu, Game of Thrones'u nasıl izleyeceğinizi en son ne zaman arayacağınız anlamına geliyor, çünkü bu son sezon ve bundan sonra da. Son 6 bölümün gelmesini izleyen 8 yıl ve bundan sonra, hepsi bu. Daha fazla yok.

Ama şimdi üzülmeyelim, Game of Thrones Sezon 8'i Kanada'da izlemenize yardımcı olalım ve bundan sonra, belki de diğer şovlarla veya hizmetlerle, böylece TV şovunun zamanını dolduracak bir şeyiniz olacak.

Game of Thrones 8. Sezonu Kanada'da İzlemek İstiyorsanız Seçenekleriniz Nelerdir?

 1. HBO'dan oluşan bir TV aboneliği ile. Bu, araçlar kurmayı gerektirmediği için daha kolay bir yöntem olabilir, ancak aynı zamanda istediğiniz zaman elde edemeyeceğiniz sözleşmelerden oluşan en pahalı seçenektir.
 2. Akış sitelerini internette bulabilirsiniz. Game of Thrones akışları, bir kez prömiyerden sonra çok aşağı çekileceğinden ve mevcut olacak her şey, Game of Thrones kalibresinin bir şovunu izlemeye layık olmayan bir kalitede olacağından, oldukça zaman alacak bir yoldur..
 3. ŞİMDİ HBO kullanıyorsunuz Game of Thrones 8. sezonu Kanada'da mümkün olan en iyi kalitede nerede olursanız olun, diğer birçok şov ve filmle birlikte izlemenin en iyi yolu.

Game of Thrones 8. sezonu Kanada'da izlemek istiyorsanız 3. Adım en ucuz ve en iyi yöntemdir. Sorun? Yöntem Kanada ve diğer birçok ülkede çalışmaz.

Ancak Game of Thrones 8. sezonu Kanada'da izlemenize yardımcı olmak için buradayız ve bunu yapmanın bir yolu var, sadece aşağıda paylaşacağımız bazı doğru bilgileri gerektiriyor.

HBO ŞİMDİ ile Game of Thrones Sezon 8 Nasıl İzlenir

HBO ŞİMDİ ile Kanada'da Game of Thrones Sezon 8'i izlemek için, HBO'yu ABD'de olduğunuzu düşünmeye almanız gerekiyor ve bu da elbette bir HBO Now aboneliği almanız gerektiği gerçeğini çıkarıyor..

HBO NOW'u Kanada'da kullanmak için bir VPN kullanmanız gerekir. Bir VPN, orada olmadan ABD'de olmanıza ve böylece HBO NOW'a veya Amerikan Netflix'in beğenilerine erişmenize izin vererek konumunuzu neredeyse değiştirmenize izin verir..

VPN hizmetlerinin tümü HBO ile çalışmaz. Bunun nedeni, HBO ve diğer şirketlerin beğenilerinin VPN hizmetlerinin var olduğunun bilincinde olması ve çalışmasını önlemek için çaba göstermeleri gerektiğidir..

PrivateVPN'de, piyasadaki en fazla sunucuyu sağlamıyoruz, ancak sunucularımızın gerçekten erişmek istediğiniz eğlence platformlarıyla çalıştığından emin oluyoruz Game of Thrones Sezon 8'i Kanada'da izlemek için bu Amerikan Netflix, Hulu veya HBO olsun.

PrivateVPN ile doğru Amerikan sunucusuna bağlanarak ŞİMDİ HBO'ya erişebileceksiniz. Uygulamamız, bunu okurken hangi sunucunun hangi hizmetle çalıştığını size söylemelidir, ancak bunları teker teker denemez ve oldukça hızlı bir şekilde öğrenirsiniz.

Bu, web tarayıcıyla ilgili olarak Game of Thrones 8. sezonu Kanada'da izlemenize izin verecektir, ancak telefonunuzda veya Amazon Fire TV Stick'te izlemek istiyorsanız, yine de bazı adımlar uygulamanız gerekir..

Apple Cihazlarında Game of Thrones Sezon 8 Nasıl İzlenir

Şu anda Apple App Store'da HBO için arama yaparsanız, görünmez.

Yapmanız gereken ilk şey, iCloud hesabınızdan çıkış yapmak ve ardından ABD'deki konumunuzla yeni bir hesap oluşturmaktır.

Mevcut hesabınızın konumunu değiştirmek, sahip olduğunuz her şeyden kurtulurken, Game of Thrones Season 8'i Kanada'da bu yöntemle izleyebileceksiniz, bunu yapma.

Yeni bir hesap oluşturmak, mevcut şeylerinizi korumanıza izin verir ve ŞİMDİ HBO'yu indirdikten sonra, diğer hesabınıza geri dönebilirsiniz.

Android cihazlarda Kanada'da Game of Thrones Sezon 8 Nasıl İzlenir

Android cihazlarda Apple cihazlarda yaptıklarınızın tersini yaparsınız.

Gerçekten mevcut mağazanızdaki konumunuzu değiştirmeniz gerekiyor.

 • Bunu yapmak için şu adrese gidin: payments.google.com ve tıkla Ayarlar.
 • Orada basın ülke sekmesini ve ardından Devam et.
 • Bir Amerikan adresi sağlayarak ülkeniz olarak ABD'yi seçin.
 • Bunu yaptıktan sonra, cihazınızda Ayarlar ve bastır Uygulamalar ardından Google Play Store'u bulabilirsiniz. Basın Durmaya Zorla.
 • Ardından, bunu tamamladığınızda, Depolama, basın ve Google Oyun mağazası, ve son olarak NET VERİLER kapaklar düğmesi.

Bu, Kanada'da Game of Thrones sezon 8'i izlemek için HBO ŞİMDİ indirmenize izin vermelidir, ancak bu durumda veriyi durdurma ve temizleme işlemini tekrarlamazsa.

Amazon Fire TV Stick Cihazlarında Game of Thrones Sezon 8 Nasıl İzlenir

 • Amazon web sitesine gidin. Basın Hesabınız.
 • Oraya git İçerik ve Cihazlar ABD'de olmak için konumunuzu değiştirmeniz gereken yer.
 • Bunu yaptıktan sonra, Fire TV Stick'inizde Ayarlar, Hesabım, bunu takiben Kayıt silmek bu da tekrar oturum açmanızı gerektiriyor.

Ve bu, Game of Thrones 8. sezonu Kanada'da Amazon Fire cihazlarında izlemenizi sağlayacak.

Her ne kadar bazı insanlar kartlarının Kanada'da yayınlanması nedeniyle bunu indirirken sorun yaşıyorlar. Gerçek indirme ile ilgili bir sorununuz varsa, önce mevcut ödeme yöntemlerini kaldırın ve bu işe yaramazsa,

ön ödemeli bir Amerikan kartı veya hatta sadece bir sanal kart alın. Amazon, diğer pek çok şirketten farklı olarak kartlar hakkında çok telaşlı değil.

Game of Thrones Sezon 8 Kanada'da Nasıl İzlenir

Nasıl izleyeceğini bilmek istedin ve şimdi biliyorsun. Ancak bitirdikten sonra, işte bu yüzden, Kanada'da American Netflix'in nasıl izleneceği veya Hulu'nun nasıl kurulacağı hakkında, HBO ŞİMDİ yoksa, her zamankinden daha fazla içeriğe erişebilmenizi tavsiye ediyoruz senin için yeterli değil.

Administrator tarafından yazıldı..

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me