Game of Thrones Sezon 8 ABD Dışında Nasıl İzlenir

Game of Thrones Sezon 8 ABD Dışında Nasıl İzlenir

Tarafından Michael Smolski, 2019-02-13 18:21:24 içinde Eğlence


2 yılını bir sezonun 6 bölümünü yaparak “6 film” adını vermiş olan insanlarla geçirdiğinizde, kaliteye kadar bir muamele içindeyeceğinizi biliyorsunuzdur. Ve hala bilinmesi gereken şey göz önüne alındığında, Game of Thrones 8. sezonu hemen izlemezseniz, spoilerle yüzleşmeniz gerekecek. Nasıl önlersiniz? Hemen izleyerek. İşte bu yüzden Game of Thrones 8. sezonunun ABD dışında nasıl izleneceğini araştırıyorsunuz. Nerede yaşadığınıza bakılmaksızın ABD'ye bağlıyken, Game of Thrones 8. sezonu ABD dışındaki spoiler deneyiminizi yok etmeyecek kadar hızlı izleyemeyebilirsiniz..

Bu yüzden Game of Thrones'un 8. sezonunu ABD postasının dışında nasıl izleyeceğimizi yaptık.

Game of Thrones 8. Sezonu ABD Dışında İzlemek İstiyorsanız Olanaklarınız Var?

Game of Thrones 8. Sezonu izlemek istiyorsanız sadece 3 olasılık var.

  1. TV aboneliğinizle HBO'da izliyorsunuz. Büyük olasılıkla ayda 50 € 'nun üzerinde bir maliyet. En az 40 € fazla harcama. Ayrıca çok seyahat ediyorsanız mükemmel bir seçenek değil. HBO, ABD'de zaten HBO'ya erişimi olan kişiler için ücretsiz bir hizmet olan HBO GO'yu sunuyor, ancak Game of Thrones 8. sezonunu ABD dışında izlemek istediğiniz için buradasınız.
  2. İnternette yasadışı olarak izliyorsunuz. Şimdi teknik olarak içerik akışı her yerde yasadışı değil, ama dürüst olmak gerekirse, her türlü kötü amaçlı yazılımla dolu sitelerde çalışan bir akış bulmaya çalışmak mı istiyorsunuz? Bilgisayarınızı enfekte etmek istiyorsanız, o zaman iyi, ama hata yapmayın, Games of Thrones, diğer şovlar gibi yayın için yaygın olarak kullanılamayacak ve en önemlisi, büyük olasılıkla bir TV şovunu izlemek ister misiniz? berbat kalitede bir şovda hiç teslim edilmemiş bir şey sunacak mısın? Yapmıyorum.
  3. HBO'nun HBO'nun beğenilerinden sınırsız içerik sunan, ancak TV aboneliğinden çok daha düşük bir maliyetle talep üzerine hizmet veren HBO NOW'a kaydoluyorsunuz. Aslında, HBO ŞİMDİ, Hulu, Netflix ve DAZN, TV'de olduğundan çok daha fazla içerik, daha iyi bir fiyata, gerçekte izlemek istediğiniz içerikle, örneğin HBO'daki Game of Thrones gibi ne için buradaysanız, ya da DAZN'de canlı sporlarda.

Game Of Thrones Sezon 8'i izlemek istiyorsanız, HBO NOW, istediğiniz zaman, mümkün olan en iyi kalitede izlemenize izin verecek, böylece spoiler uyarılarıyla uğraşmadan izleyebileceksiniz. Sorun? HBO ŞİMDİ gerçekten ABD dışında çalışmıyor. Sonuçta, eğer öyleyse, Game of Thrones Sezon 8'i ABD dışında izlemenin bir yolunu aramanıza gerek yoktur..

Game of Thrones 8. Sezonu ABD Dışında Nasıl İzleyeceksiniz??

HBO'yu ABD'de olduğunuzu düşünmeye kandırmak.

Game of Thrones 8. sezonu ABD dışında izleyebilmek için tek yapmanız gereken bu.

Aslında nasıl yapıyorsun?

Sanal olarak ABD'de olmak için sanal bir özel ağ kullanarak. Bir Amerikan sunucusu seçmek ve sadece HBO sitesine gitmek kadar basit.

Doğru sanal özel ağı kullanmanız şartıyla. İşte bu noktada PrivateVPN hizmetimiz devreye giriyor. Pazarda mümkün olan en fazla sunucuyu sunmuyoruz, ancak sahip olduğumuz sunucular, eğlenceye erişmek isteyen insanlar için değeri olmayan sunucular olmadığından emin oluyoruz. Düşünün, çoğu Amerikan Netflix, Amazon Prime veya Hulu gibi kullanmak istediğiniz hizmetlerle çalışmazsa 30 farklı Amerikan sunucusuna bağlanma olanağına sahip olmak ister misiniz? Hmm.

Mesele şu ki, HBO'nun beğenilerinin insanların coğrafi blokları atlamak için bir VPN kullanabileceğini bildikleri ve böylece hizmetlerin çalışmasını önlemek için daha fazla çaba gösterebildikleri için sadece bir VPN'ye sahip olmak kadar basit değil..

PrivateVPN ile Game of Thrones 8. sezonu ABD dışında izleyebileceksiniz, tıpkı daha önce bahsettiğimiz diğer tüm hizmetlerde olduğu gibi. Ve ücretsiz olmayacak, ancak yasal olmak ve garip sitelerden geçmek zorunda kalmadan çok daha üstün bir kalitede izlemek istiyorsanız, HBO NOW, ABD'de olsun ya da olmasın bunu yapmanın en iyi yöntemidir. Ve orada en ucuz yöntem de.

Game of Thrones 8. Sezonu ABD Dışında Nasıl İzleyebilirsiniz?

Dürüst olalım, Game of Thrones yılın en heyecan verici sürümüdür. Herkesin sabırsızlıkla beklediği bir şey. Belki Nisan ayının yayınlanmasından aylar önce buradasınız. Belki de ondan sonra buradasınız, her iki durumda da, Games of Thrones 8. sezonu ABD dışında izlemek istiyorsanız, bunu nasıl yaparsınız?.

Tek sorun? Game of Thrones'un 9. sezonu 8. sezondan sonra nasıl izleyeceğimizi asla yazamayacağımızdan, hepsi bu kadar. Tüm bu yıllar boyunca artık Game of Thrones'un olmadığı anlara giden yolu izliyorsunuz. Belki de bu yüzden Game of Thrones yapıldıktan ve silindikten sonra o deliği doldurmak için Netflix'te 2019'da izlemek için tıkınırcasına layık olan şovlar listemizi kontrol etmelisiniz..

Ve HBO NOW'u telefonunuza nasıl indireceğinizi arıyorsanız, bu konuda da bir yayınımız var. Her ne kadar büyük olasılıkla Game of Thrones'u daha büyük bir ekranda izlemenizi öneririz ve bu yazı da size yardımcı olacaktır..

Administrator tarafından yazıldı..

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me