Fire TV Stick’te ABC Nasıl İzlenir (Yaşadığınız Yer Önemli Değildir)

Fire TV Stick'te ABC Nasıl İzlenir (Yaşadığınız Yer Önemli Değildir)

PrivateVPN tarafından, 2018-09-16 10:53:08 in Entertainment


Fire TV Stick'iniz var, ancak ABC'yi Fire TV Stick'te izlemeye çalıştığınızda Amazon Appstore'da görünmüyor mu? Arkadaşlarımız, Fire TV Stick'iniz kırık değil ve Fire TV çubuğunda ABC'yi izlemek için bu sorunu düzeltmenin bir yolu var.

Ancak bu sorunu gidermek için, öncelikle neden bir sorun olduğunu bilmelisiniz.

Fire TV Stick'te ABC'yi izleyememenizin nedeni oldukça basit.

İçerik Eşit Olmadığından Ateş Tv Stick'te ABC İzleyemezsiniz

Fire TV Stick'te ABC'yi izlememenizin nedeni? Konumunuza iner. Bu gezegende pek çok şey eşit değil ve içerik bu parantez içindeki fazladan bir şey.

Dünya genelinde kullanılabilir bir kanal gördünüz mü? Mantıklı değil. Dünyanın çoğu, İngilizce içeriği zevk alabilecek bir düzeyde izleyecek kadar akıcı bir şekilde İngilizce konuşmakla kalmaz, aynı zamanda finansal anlamda da mantıklı değildir..

ABC'yi dünya çapında bir şey yapmak anlamsızdır. ABC ile reklam veren şirketler her yerde para kazanamazlar. ABC'de gösterilen içeriğin bir kısmı her yerde gösterilemez, yani bu içerik için de kısıtlamalar vardır.

Dünya çapında ABC bulundurmak yerine, belirli şovlar için lisansları Netflix'teki diğer platformlara ve hatta hatta belirli bölgelere satmak çoğunlukla daha kârlıdır..

Ve bu nedenle, sadece Amerika Birleşik Devletleri'nde mevcuttur ve Amerika Birleşik Devletleri'nde olmamanız (veya Fire TV Stick'inizi orada kurmamanız) ABC'yi aradığınızda sonuç almamanızın nedeni budur.

ABC kötü değil, sadece herkesin dünya çapında erişilebilir olması mantıklı değil.

Peki çözüm nedir?

Fire TV Stick'te ABC'yi izlemek için Amazon'u kandırmak ilk adım

Evet, Amazon'un ABD'de olduğunuzu düşünmesi için devini kandırmanız gerekir. Ve şaşırtıcı bir şekilde oldukça basit, çünkü Amazon büyük olasılıkla sadece umursadıkları gibi hareket ediyor, ancak platformlarının ne kadar açık olduğuna bağlı olarak, muhtemelen çok iyi.

Sonuçta, Amazon Appstore'da hangi uygulamaların olduğunu kontrol ediyorlar.

ABC'yi Fire TV Stick'te izlemek için Amazon Appstore'unuzun konumunu ABD'de olacak şekilde değiştirmeniz gerekir. Bunu Amazon hesabınızdaki İçeriğinizi ve Cihazlarınızı Yönetin bölümüne giderek yapabilirsiniz. Orada olduktan sonra, Ayarlar bunu takiben Ülke Ayarları. Oraya vardığınızda, Değişiklik.

Ve evet, doğru anladınız, bir kez orada olduğunuzda, konumunuzu bir Amerikan konumuna değiştirmeniz gerekir. Ve sadece rastgele isimler koymayın. Bunun yerine, Google'da posta kodu da içeren bir Amerikan adres oluşturucusu arayın.

Tüm bunları yaptıktan ve Fire TV Stick'inizi açtıktan sonra, bilgilerinizi tekrar vermeniz gerekecektir..

Bu ilk adım.

Fire TV Stick'te ABC'yi izlemek için ikinci adım?

Fire TV Stick'te ABC izlemek için ABD'de olduğunuz ABC'yi kandırmak

İlk adım nispeten kolaydır ve fazla çalışma gerektirmez. İkincisi biraz daha fazla iş gerektirir.

ABC'yi Fire TV Stick'te izlemek için ABC'yi ABD'de olduğunuzu düşündürmeniz gerekir..

Ve bunun için Amerika Birleşik Devletleri'ne gitmeyeceğinizden emin olabilirsiniz. Ancak internetin kandırılması kolaydır.

Sanal özel ağ olan VPN adı verilen basit bir araçla konumunuzu hiç değiştirmeden değiştirmek mümkündür.

Amazon, VPN hizmetlerinin kullanımını açıkça destekliyor, yani Fire TV Stick'teki konumunuzu çok fazla uğraşmadan değiştirebilirsiniz.

Soru, ABC'yi Fire TV Stick'te çalışırken Fire TV Stick ile izlemek için kullanmak üzere olduğunuz VPN hizmetinin.

Büyük olasılıkla değil.

Öncelikle, ücretsiz VPN hizmetlerini, içeriği izlemek için çok yavaş olduklarını unutmayın. İkincisi, çoğu VPN hizmeti Netflix, Amazon Prime ve Hulu gibi şeylere odaklanır, ancak ABC gibi daha küçük oyunculara değil.

PrivateVPN herkese odaklanır!

Amazon Appstore'da uygulamamızı arayın ve ardından bu sitede bir hesap açın. Bu sadece 30 saniyelik bir kayıt.

Elbette, hesabınıza giriş yapın, ancak sadece Amerikan sunucumuza bağlanmayın. ABC o zaman çalışmaz. Gerek New York 1 sunucumuza veya Buffalo sunucumuza bağlanın!

Nerede olursanız olun, Fire TV Stick'te ABC'yi bu şekilde izlersiniz! Oh, ve bu arada, ABC ve PrivateVPN diğer cihazlarda da çalışıyor!

Administrator tarafından yazıldı..

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me