En İyi 5 Kickass Torrents Alternatifleri

En İyi 5 Kickass Torrents Alternatifleri

Tarafından Michael Smolski, 2018-09-26 10:50:24 içinde Eğlence


Torrent yasal olabilir. Ayrıca yasadışı da olabilir. Yaptığınız şey, bu size bağlı, ancak bu yazı 2018/2019'da istediğiniz her şeyi indirmek için en iyi kickass torrent alternatifleriyle ilgili.

Bu liste ilk 40'a girebilir. İlk 10 olabilir. Ancak istediğiniz her şeyi indirmek için en iyi Kickass torrent alternatiflerini mi arıyorsunuz yoksa sadece torrent hizmetlerinin bir listesini mi arıyorsunuz?? Bu yazı, kusurlu hizmetler için değil, istediğiniz her şeyi indirmek için en iyi 5 Kickass Torrents alternatifi hakkında.

Yine de yasadışı içeriği indirmeyi seçerseniz, gizliliğe sahip ve "sizi yasalarla başa çıkmayacak" hizmetler aramayın. Böyle bir şey yoktur. Sorun yaşamak istemiyorsanız, bu yazının sonunda ne söylememiz gerektiğini okuyun.

En iyi 5 Kickass Torrents alternatifi hakkında bu yayında listelenen sitelerin hiçbirine erişemiyorsanız, yayının altında da bununla ilgili bir nokta var.

LimeTorrents

LimeTorrents gittiğiniz torrent sitelerinden biridir ve süslü görünmese bile nasıl göründüğünü seviyorsunuz. Ve süslü görünmediği için, aşırı derecede karmaşık değil ve bu nedenle, istediğiniz her şeyi indirmek için en iyi 5 Kickass Torrents alternatifinden biri. Sadece her şeyi görüyorsun.

LimeTorrents kullanıcı arayüzü, göze çok kolay gelen ve kullanıcı deneyimini etkileyen bu açık yeşil renkten oluşur. Ama sonra tekrar, renkler hakkında okumak için burada değilsiniz. İçerik ve güvenilirlik hakkında bilmek istersiniz.

Site, aradığınız bir kategoriyi hemen seçmenize izin veren çok kullanışlı bir arama çubuğuna sahiptir ve sitenin kendisi size En iyi 50 film ve ardından şovlar, müzik ve oyun vb.. Ne aradığınızı biliyorsanız, sizi aldatan reklamlardan geçmek zorunda kalmadan saniyeler içinde bulacaksınız ve ne aradığınızı bilmiyorsanız, en iyi 50 liste size yardımcı olacaktır..

Ancak reklamlar kötü amaçlı yazılım yüklemeye yol açabilir. Sitede çok sayıda sahte indirme bağlantısı var. “Doğrudan ve anonim olarak indir” diyenlere güvenilmemelidir. Ama aynı zamanda, bu yaygın bir şeydir ve genel olarak neyi tıklayacağınızı biliyorsanız, LimeTorrents kesinlikle istediğiniz her şeyi indirmek için en iyi 5 Kickass Torrents alternatifinden biridir..

LimeTorrents şu anda .cc alan adıyla çalışmaktadır ve başka alan adlarıyla kullanmaya çalışmamaktadır. LimeTorrents'ın sahte versiyonları olabilirler.

1337x

1337x, TorrentFreak'e göre 2018 için en popüler 3. torrent sitesidir. Belki de bunun bir nedeni var. Torrent siteleri söz konusu olduğunda yaygın bir şey olmayan, kaldırılmadan on yıldan fazla bir süredir ayakta durmaktadır. Örneğin, LimeTorrents birkaç kez indirilmiştir. Ve belki de garip isim, sitenin kaldırılmamasının nedenidir. Torrent terimi eksik.

1337x, koyu kırmızı renkleriyle çok daha sert bir kullanıcı arayüzüne sahip, ancak ad çekici olmasa da, site, ilk 10'u yapmayan torrentlerden daha çekici bir görünüm sunuyor..

Birkaç yıl önce, emin olmak istediğiniz her şeyi indirmek için en iyi 5 Kickass Torrents alternatifinin listesini yapmazdı, ancak Kickass Torrents olmadan son birkaç yılda muazzam bir şekilde büyüdü..

Temel ana sayfa aslında LimeTorrents'tan çok daha güzel. Üzerinde çok fazla şey yok. Sadece bir arama çubuğu ve yan kategoriler listesi. Sayfanın üst kısmında da ilk 100 bölüm bulunur. Bu kadar. LimeTorrents'dakine benzer daha gelişmiş bir ana sayfa da var.

Yine de daha spesifik bir kategori sayfası olsaydı iyi olurdu, ancak en azından dosyaların indirmeler, sürümler, indirdiğiniz şeyin dili ve diğer şeyler açısından bol miktarda ayrıntısı var.

YourBittorrent

YourBittorrent 2003'ten beri var. Ayrıca bu listede .com ile biten tek site.

Yaşı nedeniyle, YourBittorrent, diğer birçok alternatifin sahip olamayacağı içeriğe sahip bir sitedir. Hakkında harika bir şey, farklı dillerde çok çeşitli içeriğe sahip olmasıdır, bu nedenle İngilizce olmayan içerikler için bir torrent sitesi arıyorsanız, YourBittorrent'i en iyi 5 Kickass Torrents alternatifinden biri haline getirecek en iyi seçim olabilir. istediğiniz her şeyi indirmek için.

LimeTorrents en popüler torrentleri gösterirken, YourBittorrent en yenilerini gösterir ve çoğu insan 2016'dan daha popüler olan bir şeyden daha yeni içeriği tercih eder.

Ancak, mevcut reklamların türü nedeniyle diğer insanların etrafındayken tavsiye etmeyeceğimiz bir torrent sitesidir, ancak aynı zamanda, çok daha fazla tohum ekmeği ve sülükleri ile torrentleri çok daha hızlı indirmeyi sağlayan bir sitedir..

Korsan Koyu

Pirate Bay, torrent sitelerinin efsanelerinden biridir. 2003'ten beri var olan, iniş ve çıkışları vardı, ancak korsanlardan farklı olarak hayatta kaldı ve başlangıçta kapatıldıktan sonra var olan diğer birçok siteden farklı olarak, Kickass Torrents düştüğünden, en iyi torrent sitesi olarak yerini aldı.

Basit. “İlk 50” gibi bir şey elde edemezsiniz, ancak katalog muazzam olduğundan aradığınızı bulacaksınız.

Tek sorun, her türlü reklamın olmasıdır. Hemen hemen her şeyi tıkladığınızda farklı bir siteye gönderilirsiniz.

Kickass Torrentleri

Çoğunlukla KickassTorrents olarak bilinen Kickass Torrents, bu gönderiyi arama nedeninizdir. Kickass Torrents'ın kapalı olduğunu düşündüğünüz için 2018/2019'da istediğiniz her şeyi indirmek için en iyi 5 Kickass Torrents alternatifini bilmek istediniz. Şey, değil. Artık değil. Sadece farklı bir isim altında.

Bu gönderiyi arıyorsanız, Kickass Torrent'leri size açıklamamız bile gerekmiyor.

Site katcr.co adı altında gidiyor ve insanların Kickass Torrents hakkında sevdikleri şeyleri yapıyor.

Torrenting ve En İyi 5 Kickass Torrents Nasıl Erişilir Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Torrentleri indirirken güvenli değilsiniz. Onaylamadığımız yasa dışı bir şey yapıyorsanız, bir antivirüs bulundurun. Bilgisayarınız için harika olmayan bir şey indirmeniz için büyük bir şans var.

Torrentleri indirecekseniz, sizi güvende tutacak bir torrent sitesi aramayın. Hangi bir VPN olsun. PrivateVPN en iyi VPN hizmeti olarak seçildi ve ayrıca herhangi bir torrent sitesiyle güvende kalmak isteyip istemediğinizi kontrol etmeniz gereken en iyi Kickass Torrents VPN hakkında bir blog yayınımız var..

Yine de sizi hayati bir bilgi parçası bırakacağız. PrivateVPN günlükleri saklamaz, yani bir VPN şirketi olarak sizi kimseye satamazız. Ve son yazımızda söylediğimiz gibi, bizden alma. İsveç yasalarından alın. Günlükleri yasal olarak depolayamayız. Bu da sizi takip etmek için kullanılabilecek hiçbir bilgimiz olmadığı anlamına gelir. Bir VPN IP'nizi gizler ve torrent kullanırken sizi korur. Günlükleri olmayan bir VPN sizi VPN şirketinin kendisinden korur.

Administrator tarafından yazıldı..

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me