Eğlence için En İyi VPN (Bakmanız Gerekenler)

Eğlence için En İyi VPN (Bakmanız Gerekenler)

Tarafından Michael Smolski, 2019-06-25 22:27:00 içinde Eğlence


İnsanlar her türlü nedenden dolayı VPN hizmeti alırlar ve nedenine göre sizin için en iyi VPN farklı olacaktır. Ancak eğlence için en iyi VPN'i arıyorsanız, güvenlik amacıyla bir VPN kullanmak söz konusu olduğunda önemli olmayan, eğlence söz konusu olduğunda hayati olan birkaç önemli unsur vardır..

Eğlence için En İyi VPN'i Arıyorsunuz Miktarına Bakmayın

Bu, eğlence için en iyi VPN'i ararken insanların yaptığı en büyük hatadır. İnsanlar daha fazlasının daha iyi olduğunu varsayar ve bu çoğu durumda maalesef doğru değildir.

Özellikle VPN sunucuları söz konusu olduğunda.

PrivateVPN 60 ülkede 150'den fazla sunucu konumuna sahip. Çok daha fazla sunucuya sahip olan birçok hizmet var, ancak piyasadaki en Netflix bölgelerini destekleyen PrivateVPN..

Bunun nedeni, bir sunucu dağıtmak için yeterli olmamasıdır. Hulu gibi hizmetler VPN hizmetlerinin çalışmasını önlemek için sürekli çaba sarf etmektedir. Bir sunucu yeterli kalitede değilse, eğlence platformlarıyla çalışmaz.

Daha fazla sunucuyla bir hizmete girme tuzağına düşmek kolaydır, ancak PrivateVPN'e gidip gitmediğinizden bağımsız olarak herhangi bir şey varsa, eğlence söz konusu olduğunda kalite en önemlisidir.

Eğlence için en iyi VPN'in Hulu, HBO, Netflix, DAZN gibi platformları ve diğerlerini desteklemesi gerekir. PrivateVPN, sunucu miktarı söz konusu olduğunda başkalarıyla rekabet etmez, ancak insanların kullanmak istediği destekleyici hizmetler söz konusu olduğunda diğerlerini yener.

Hız Önemlidir

Çoğu VPN hizmeti, internetiniz ilk önce zayıfsa, akış sorunları yaşayacağınızdan bahsetmez.. İnternet sağlayıcınız belirli siteleri kasıtlı olarak yavaşlatmadıkça, akış sırasında internetiniz daha hızlı olmayacaktır.

Hız söz konusu olduğunda, sunucuların kalitesi bir kez daha buraya geliyor. Özellikle DAZN gibi spor yayınları söz konusu olduğunda. Her 30 saniyede bir duraklayan bir maç izlemek, herhangi bir spor hayranının istediği şey değildir. Özellikle de arkadaşlarını izlemeye davet ediyorsanız.

Gecikme, yani verilerin evinizden bir sunucuya geçmesi, canlı akış söz konusu olduğunda büyük bir faktördür. PrivateVPN bu konuda ne yapıyor? İnternet kapasitesinin çoğuna doğrudan IP Transit Sağlayıcılarından yatırım yapar. Bu, takımınız gol atmak üzereyken her zaman olma eğiliminde olan çok rahatsız edici duraklamalar olmadan daha düşük gecikme ve daha hızlı akışla sonuçlanır..

Tabii ki, bağlanmak istediğiniz VPN sunucusundan ne kadar uzakta olursanız, gecikme o kadar yüksek olur, ancak eğlence için en iyi VPN'i ararken bakmanız gereken şeyler söz konusu olduğunda, internet kapasitesinin geldiği yer dan önemlidir. Ve bahsedilmezse, büyük olasılıkla sadece barındırma siteleri oluşturur. Bu standart Netflix için çalışmalı, ancak 4K'da Netflix veya Hulu ile canlı akış söz konusu olduğunda, yeterli olmayacak.

VPN Dostu Olmayan Bölgelerde Dünya Çapında Destek Çok Önemli

Eğlence için en iyi VPN, yalnızca çalışıyorsa en iyisidir.

Çin gibi ülkelerde, VPN hizmetlerinin çalışmasını engelleyen VPN yasakları vardır, bu da bir VPN açık olsa bile Çin'de Hulu'nun beğenilerini kullanmayı imkansız hale getirir..

Bunun nedeni, VPN hizmetlerinin genel olarak kolayca algılanabilmesidir, çünkü İnternet'teki diğer trafiklerden farklıdırlar. Çin bir VPN kullandığınızı fark ederse, siz kullanmayı bırakana kadar internetinizin çalışmasını engeller. İşte burada Stealth VPN devreye giriyor.

Gizli VPN normal trafiğe karışır, yani onu kullandığınızda erişmek istediğiniz eğlenceye erişebilirsiniz.

Ancak, Stealth VPN söz konusu olduğunda akılda tutulması gereken bir şey, standart bir VPN kullanmaya kıyasla internetinizi yavaşlatmasıdır, bu nedenle ilk etapta internet hızlarınıza bağlı olarak tüm canlı akışlar için ideal olmayabilir..

Eğlence için En İyi VPN

Bir VPN'nin kaç sunucuya erişmek istediğiniz eğlence platformlarıyla çalışıp çalışmadığı önemli değildir. Eğlence için en iyi VPN'in izlemek istediğiniz şeyi desteklemesi gerekir ve bunu herhangi bir zamanda beklemeniz gereken noktaya bağlantınızı yavaşlatmadan yapması gerekir..

PrivateVPN'i denemeyi veya denememeyi tercih ederseniz, bunlar Eğlence için en iyi VPN'i ararken bakmanız gereken şeylerdir.

Administrator tarafından yazıldı..

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me