Dünya Kupası Sırasında Rusya’da Ucuz Bir Otelde Nasıl Güvende Kalınır?

Dünya Kupası Sırasında Rusya'da Ucuz Bir Otelde Nasıl Güvende Kalınır?

PrivateVPN, 2018-05-03 15:20:36 içinde Seyahat


Dünya Kupası sırasında Rusya'da ucuz bir otelde güvende kalmak ister misiniz? Dünya Kupası sırasında otellere ve hatta dairelere gelince, sadece iki seçeneğiniz var, ya oldukça iyi bir yer için gecelik 1000 $ ödeyin, ya da birisinin öldürüldüğü anlaşılan bir yer için gecelik yaklaşık 100 $ ödersiniz. Dünya Kupası'ndan bir ay sonra, bu bir problem bile olmayacak. Yerler ucuz olacak. Ama Dünya Kupası için ucuz bir yer almak piyangoyu kazanmak gibidir.

Peki, Dünya Kupası sırasında Rusya'daki ucuz bir otelde nasıl güvende kalıyorsunuz?? Güvende kalmak istiyorsanız göz önünde bulundurmanız gereken 3 husus vardır. Eşyalarınızın güvenliği. Verilerinizin güvenliği. Ve elbette, güvenliğiniz.

Otelinizde Önemli Değerli Hiçbir Şey Bırakmayın

Elbette, hiçbir şeyin çalınmaması en iyisidir. Ama bazen her şeyi yanımızda getiremiyoruz. Özellikle de birkaç günlüğüne uğraşırsak. Biz giderken yanımızda her şeyi getiremesek de, en değerli eşyaları.

Odada değerli bir şeyi saklamaya çalışabilirsiniz. Yapma.

İnsanlar Dünya Kupası sırasında gitmenizi bekliyor. Etrafınızda 4 yılda bir gerçekleşen bir olay olduğunda cidden berbat bir otelde mi kalacaksınız?? BEN ÖYLE DÜŞÜNMÜYORUM. Ve bu çalmak için mükemmel bir fırsat. Rusya'da ucuz bir otelde güvende kalmak istiyorsanız, bunu göz önünde bulundurmanız gerekir..

Eşyaları saklamak yerine, Rusya seyahatinize bir taşıma çantası ve bir sırt çantası getirin. Daha az değerli eşyaları eşyalarınıza koyun ve otelde bırakın.

Bu arada, daha pahalı eşyaları sırt çantanıza koyun.

Taşıma söz konusu olduğunda, üzerinde bir kilit bulunduğundan emin olun. Giysilerinize değer veriyorsanız, bir güvenlik kamerasına yatırım yapın.

Birçok şirket, piller üzerinde çalışan ve bazı büyük hareketler olduğunda sizi uyaran güvenlik kameraları yapıyor. Birisi senin taşınmaya girmeye çalışırsa, bileceksin ve bu kameralardan birine sahipsen yüzlerini göreceksin. Bir hırsız güvenlik kamerasını atmaya karar verebilir, ancak yüzlerini her iki şekilde de görürsünüz.

Dizüstü bilgisayarlar veya kameralar gibi değerli eşyalar söz konusu olduğunda, bunları sırt çantanıza koyun. Ve Rus şehirlerini keşfederken o sırt çantasını yanına al.

Ancak sırt çantalarında sadece bir sorun var. Stadyumlara girmelerine izin verilmiyor. Bu yüzden çoğu insan onları ucuz otellerinde bırakacaktır. Ve bu bir hata.

Eğer ucuz bir otelde kalıyorsanız Dünya Kupası söz konusu olduğunda sırt çantanızı bırakmak için en güvenli yer bir bagaj depolama tesisidir. Ve onlardan bir sürü olacak. Onlarla güven sorunları olabilir, ancak ucuz bir otelden çok daha güvenli olacaklar. Ve bir kez daha, birinin eşyalarınızı alıp almadığını bilmek için birinin içine bir güvenlik kamerası koyabilirsiniz.

Dünya Kupası sırasında eşyalarınızı Rusya'daki ucuz bir otelde güvende tutmak söz konusu olduğunda, etrafınız olmadan ucuz bir otelde kalmayarak onları güvende tutarsınız..

Verilerinizi Güvende Tutun

Başkalarının görmesini istemediğimiz metinlerimiz var. Gizli fikirlerimiz var. Oh, ve para ile ödeme hesaplarını unutmayalım. İnternetteki veriler söz konusu olduğunda, pahalı bir otelde veya ucuz bir otelde olmanızın önemi yoktur, önemli olan, eriştiğiniz veya yaptığınız her şeye başka biri tarafından kolayca erişilebilmesidir..

Senin ev adresin. Size şantaj yapmak için kullanılabilecek bir mesaj. PayPal şifreniz. Biri açık bir ağa bağlıyken bu içeriğe erişmek bir dahi değildir, yani kaldığınız yer ilk etapta ücretsiz Wi-Fi'ye sahipse.

Neyse ki, verilerinizin güvenliğini sağlama söz konusu olduğunda, Dünya Kupası sırasında Rusya'daki ucuz bir otelde güvende kalmak dahi değildir. Bunun için internete bağlandığınızda şifrelenmenin bir yolunu bulmanız yeterlidir.

Bunu nasıl yaptın? Bir VPN kullanıyorsunuz. Basitçe söylemek gerekirse. Açık bir ağa bağlandığınızda, gönderilen veya alınan tüm bilgiler ele geçirilebilir. Bu Dünya Kupası ile ilgili bir yazı olduğundan, onu bu açıdan açıklayalım. Bir defans oyuncusu topu orta sahaya geçer. Açık bir ağ ile, bu top karşı takım tarafından çeşitli şekillerde ele geçirilebilir. Yine de bir VPN kullandığınızda şifrelenir. PrivateVPN kullandığınızda, ABD hükümeti seviyesindeki şifreleme türü olan 2048 bit DH anahtarı ile askeri sınıf AES 256 bit şifreleme ile şifrelenirsiniz.

Ve bu tür bir şifreleme, en zengin insanlar için bile kırılmayacak kadar pahalı olur.

Futbol perspektifine geri dönmek için, eğer şifrelenmişseniz, topu oyuncuların üzerinde oynamışsınızdır, böylece onlara ulaşamazlar, ancak onu almak isteyen kişiye ulaşırlar. Ve PrivateVPN'in sağladığı daha fazla şifrelemeye sahipseniz, diğer takımı sahadan tamamen ortadan kaldırmışsınız gibi görünür.. Şifreleme yaptığınız her şeyi sizden başka herkese anlamsız gösterir.

Veriler söz konusu olduğunda, dünya kupası sırasında Rusya'da ucuz bir otelde güvende kalmak istiyorsanız, bir VPN kullanın. PrivateVPN söz konusu olduğunda, bağlanabileceğiniz 56 sunucu konumu da sunuyoruz, yani bir Amerikan sunucusuna bağlanırsanız, örneğin Rusya'da Amerikan Netflix'i izleyebileceğiniz anlamına gelir. Amerikan ekibinin Dünya Kupası'na katılma şansı yok. Ama bu yüzden başka birçok yer var!

Oh, ve hizmetimizden hoşlanmıyorsanız, tam bir geri ödeme isteğinde bulunmak için tam bir ay alırsınız.

Bizimle kaydolmak, Dünya Kupası için kesin bir yer bulmaktan daha kolaydır. Satın al düğmesini tıklayın ve 3 adımlı kayıt sürecimizi takip edin, ardından müşterimizi indirin. Yerel uygulama mağazanızda arayarak veya sayfamızın altındaki İndir'e giderek.

Ama Dünya Kupası Sırasında Rusya'da Ucuz Bir Otelde Nasıl Güvende Kalabilirsiniz??

Eşyalarınızı ve verilerinizi güvende tutmak, size bir şey gelene kadar mükemmeldir. Diğer şeyler o zaman önemli değil.

Nasıl güvende kalırsın? İlk adımda Rus SIM kartı almak. RUS SIM KARTI ALMADAN RUSYA'YA GİDİYOR OLMAYIN! Telefonunuzun SIM kilidi varsa farklı bir telefon getirin. Telefonunuz güvenliğinizin anahtarıdır. Gezinme, çeviri veya yalnızca yardım istemesi. Telefon olmadan, güvende kalmakla mücadele edeceksin.

Ayrıca mümkünse gruplar halinde yürümelisiniz. Birisiyle birlikteysen daha az hedef değilsin. Bir grupta olamazsanız, milyonlarca dolar gibi görünmeyin. Etkilemeyi denemek sorun değil, ama sizi tehlikeye atabilir. İyi görünüyorsun ama çok iyi değil. Kimse parası yokmuş gibi görünen birinden çalamaz.

Bu ipuçları daha çok bir otel dışında olsa da geçerlidir. Ne zaman içerideyken? Tartışmalı formalar giymemeye çalışın. Örneğin, Rusya'da bir İngiliz forması giymek muhtemelen bir soruna neden olabilir. Bir oteldeyken gizlemek en iyisidir. Ve şehir merkezinde veya stadyumda değilken bile yalnız yürürken.

Son olarak, tartışmalardan kaçının ve insanlara karşı nazik olun.

Bu etkinlik bundan 4 yıl sonra gerçekleşmeyecek. Bir dahaki sefere 4 yaşında olacaksınız. Bu, Rusya'daki ucuz bir otelde nasıl güvende kalacağınızdır. Anlamlı kıl.

Administrator tarafından yazıldı..

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me