Disney Plus Kanada’ya ne zaman geliyor?

Disney Plus Kanada'ya ne zaman geliyor?

Tarafından Michael Smolski, 2019-06-01 17:16:18 içinde Eğlence


Disney Plus'ın Kanada'ya ne zaman geldiğini araştırmış olabilirsiniz ve verilen cevaplar genellikle birbirine karşı geldiğinden daha fazla karışmış olabilirsiniz. Bazı siteler, “Kuzey Amerika” bölgesel piyasaya sunulması nedeniyle güvenli bir bahis olduğunu belirtti. Yine de, Kanada'da Hulu'nun nasıl kurulacağını araştırması gereken herkes Kuzey Amerika'nın yalnızca ABD'ye başvurma eğiliminde olduğunu biliyor. Ancak, Disney Plus kesinlikle Kanada'ya geliyor ve neden ve ne zaman aşağıda açıklayacağız.

Disney Plus Kanada'ya Neden ve Ne Zaman Geliyor??

Dünyanın dört bir yanında birinin Kanada'da olacağını ancak asla başaramayacağını düşündüğü çok sayıda hizmet var. Hulu bunun en güzel örneğidir. Olduğunu iddia eden sayısız tıklama yem makalesine rağmen, asla.

Ancak, Disney Plus'ı diğer tüm akış hizmetleriyle karşılaştırırsanız, farkı kolayca söyleyebilirsiniz.. Disney, diğer platformlardan farklı olarak, akış şovları için hak elde etmek için ödeme yapmaz. Haklara sahip şirketler satın alır. Marvel, National Geographic, 20th Century Fox veya Lucasfilm olsun.

Ve bu, Disney'in içerik akışı için şirketlere verdiği bazı sözleşmelerin süresinin sona erdiği zaman, herhangi bir ülkede sahip oldukları film veya gösterileri geniş kütüphanelerinde gösterebilecekleri anlamına gelir..

Disney Plus'ın Kanada'ya ne zaman geldiğini merak ediyorsanız, şu anda size ne zaman söyleyemeyiz. ancak size söyleyebileceğimiz şey, Hulu'dan farklı olarak Disney Plus'ın Kanada'ya yapacağını ve bu nedenle haklarını ödemek yerine içeriğe sahip olmaktan dolayı dünya çapında içerik haklarına sahip olduklarından bahsettiğimiz şeyden kaynaklanıyor.

Disney Plus Muhtemelen Bu Kadar Yakın Olmayacak...

2020 en erken ama büyük olasılıkla 2021'e kadar.

Harika geliyor, ancak beraberinde gelen çeşitli içerikleri göz önünde bulundurarak, bir veya iki yıl kadar en sevdiğiniz Marvel filmlerini bir sinema dışında izlemek için ideal değil.

Yine de erişebilmek için Disney Plus Kanada'ya gelmeden önce ne yapabilirsiniz??

Disney Plus'ın ABD'de olduğunuzu düşündürmesini sağlayabilirsiniz. Tıpkı bu blogda birçok kez ele aldığımız Hulu gibi.

Ve bunu bir VPN kullanarak yaparsınız.

VPN hizmetleri internet üzerindeki konumunuzu değiştirmenize izin verir, yani American Netflix, Hulu ve şimdi Disney Plus'ı izlerken Kanada'da olabilirsiniz.

VPN hizmetlerinin farkındaysanız, dışarıda çok sayıda sunucu varken, bazılarının binlerce sunucuyla birlikte geldiğini, eğlence arıyorsanız hepsinin o kadar iyi olmadığını biliyorsunuz.. Bu nedenle PrivateVPN, en bilinen Netflix sunucularını desteklerken, bilinen bazı markalardan daha az bin sunucusuna sahipken.

Her VPN Disney Plus ile çalışmaz ve kayıt işlemi karmaşıksa, yayınlanma süresi boyunca blogumuzda ele alınacaktır, ancak bildiğimiz bir şey varsa, PrivateVPN'in tıpkı çalıştığı gibi Disney Plus ile çalışacağı DAZN ve Hulu gibi insanların önem verdiği diğer tüm hizmetlerle.

Ve o zamana kadar, belki de onunla ilgili rehberimizi okuyarak Hulu'ya katılın.

Disney Plus Kanada'ya Geldiğinde Buna Değer Olacak mı??

Disney'in yayınlayacağı tüm içeriğe sahip olmanın en güzel yanı, hemen ABD'den ayrılana kadar (veya PrivateVPN kullanmıyorsanız) Netflix'in beğenilerinden önce onu hemen hemen her yerde gösterebilmesidir. ) ancak Disney'den geldiği için içerik buna değecek mi??

Kesinlikle. Disney Plus sadece Disney çalışmalarından oluşmayacak. Disney'in bu şirketlere sahip olmasından bu yana tüm Lucasfilm ve Marvel filmleri orada olacak. Fox'un tüm içeriğiyle aynı, Fox Family Guy ve The Simpsons'ın beğenilerini yaratıyor. Yaklaşan tüm Avatar filmleri de orada olacak, ve bu sadece Buzberg'in ucu ve tüm bu ipucu bile değil.

Ve en iyi şey? Disney Plus, Netflix'ten daha ucuz olacak.

Not; Hulu şimdi Disney'e ait. Bu şu an ne anlama geliyor? Emin değiliz, ancak Disney büyük hareketler yapıyor, bu da özellikle Disney Plus'ın fiyatı göz önüne alındığında Netflix'i yaratıcı olmaya zorlayacağı için heyecan verici. Ayrıca, iki hizmet için bir tür anlaşma beklediğinizden daha fazla beklediğiniz anlamına gelir..

Administrator tarafından yazıldı..

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me