Disney Plus 2019’da Avustralya’ya Geliyor mu (Ve Yapana Kadar Ne Yapmalı)

Disney Plus 2019'da Avustralya'ya Geliyor mu (Ve Yapana Kadar Ne Yapmalı)

Tarafından Michael Smolski, 2019-08-26 14:04:00 içinde Eğlence


Disney Plus'ı duydunuz ve heyecanlandınız mı? Yapmamak zor. Özellikle Disney'in 12 Kasım'dan itibaren Disney +, Hulu ve ESPN + için 12.99 dolarlık bir anlaşma yaptığını düşünüyoruz. Hulu Avustralya'da olmadığı gibi, Disney Plus da değil, Disney Plus'ın 2019'da Avustralya'ya gelmesi ya da hiç olması ve şu an için neler yapabileceğiniz sorusunu getiriyor.

Cevap Vermek için Disney plus 2019'da Avustralya'ya geliyor...

Değil. 2019 yılında değil.

Şimdi, şu anda Disney Plus sürümleri hakkında yeterli veri yok ve kesinlikle spekülasyon yaratmak istemiyoruz, ancak Disney'deki insanların son birkaç yılda Disney'in hamlelerine dayanarak neler söylediğine bakacak olursak , Disney Plus'ın gelecekte bir noktada Avustralya'ya geleceğini kolayca varsayabilirsiniz..

Her ne kadar ilk sırada olmasa da.

Kanada ve İngiltere, ABD'den sonra ilk başta büyük olasılıkla hedef pazarlar olacak.

Hulu hiç Avustralya'ya veya bu konuda Japonya'dan başka bir yere gitmediyse, Disney'in bunu nasıl başaracağını düşünüyor olabilirsiniz..

Ve bunu cevaplamak için, bu platformların stratejilerine sınırlarıyla birlikte dalmamız gerekiyor.

Hulu? Burada yaptığımız gibi miktarın üzerinde kalite sağlayarak muazzam Amerikan pazarını hedef alıyordu. Sonuç olarak, Hulu yayınlandıktan bir gün sonra en iyi şovları sunabildi, ancak bunu sadece ABD'de yapabildi..

Neden? İçerik maliyeti hakları olarak. Ve daha fazla ülkede bir şey göstermek istediğinizde, maliyeti daha yüksek.

Bu yüzden Hulu ve DAZN gibi diğer birçok platform Avustralya'ya hiç gelmedi.

Disney Plus? Tüm içeriğinin sahibidir. Hepsi gibi. Marvel'in sahibi, Lucasfilm'in sahibi olduğu gibi, 20. Yüzyıl Tilkisi, National Geographic, Fox ile 21. Yüzyıl Tilkisi'nin de sahibi. Ve elbette, Disney'in sahibi Disney.

Bu, Disney'e dünya çapında içeriklerinin tüm haklarını verir. Merak ediyorsanız Disney Plus Avustralya'ya geliyor ve şüpheleriniz varsa, bunu yapmamanızın nedeni de budur. Disney Plus'ın, diğer ülkelerdeki içerik için fazla ödeme yapmakla ilgili herhangi bir hak sorunu olmayacak. Bu nedenle teorik olarak, Avustralya’da.

Peki Disney Plus Neden Avustralya'ya Yakında Gelmiyor??

Disney çabalarını ABD'de mümkün olduğu kadar başarılı olmaya odaklamak istiyor, bu da Disney Plus'ın geleceği için hayati önem taşıyor. Ama aynı zamanda Disney'in diğer ülkelerle sözleşmeleri olduğu için.

Disney tüm içeriğinin bir akış platformu olmadan sahip olsaydı, yılda yüz milyonlarca yayın akışını kaçırırdı. Bu yüzden, çok uzun bir süredir Disney, Netflix ve diğerleri gibi sözleşmeler imzalamaktaydı. Bu, bu platformlara Disney'i çok para yaparken Disney veya Marvel filmlerini izleme olanağı verdi..

Disney Plus Avustralya'ya gelmeden önce, Disney'in sahip olduğu herhangi bir içerikle ilgili tüm sözleşmelerin süresinin dolması gerekecektir. Hepsi başladıktan sonra, Amerikan lansmanlarının planlandığı gibi gitmesi şartıyla, Disney'in Avustralya'da başlaması için kapılar açılıyor.

Bununla birlikte, Disney Plus şu anda Avustralya'da mevcut olmasa da, ne olursa olsun çalışmasını sağlamanın bir yolu var.

Ve oh, Disney'in şimdi de Hulu'nun sahibi olduğundan bahsetmiş miydik? Bu yüzden bir Disney + Hulu + ESPN + paketi sunacaklar.

Disney'in sahibi olursa Hulu'nun Avustralya'ya gelmesini bekleyebilir misin??

Hulu’nun orijinal stratejisiyle hayır.

Disney’in stratejisiyle? Hiç olmadığı kadar muhtemel.

Belki Disney Plus kadar hızlı değil, ama bunun hiç olmadığı kadar büyük bir şansı var.

Resmi Olarak Ortaya Çıkmadan Avustralya'da Disney Plus Nasıl Gidilir

Avustralya'da Disney Plus? 2019'un her sonunda veya 2020'nin ortasında gelebilir. Disney resmi lansman tarihini açıklayana kadar, hepsi sadece spekülasyon olacak.

Ama Disney Plus'ı ABD'de olduğunuzu düşünmeye kandırırsanız, nerede olursanız olun Disney Plus'ı hemen izleyebileceksiniz.

Bunu nasıl yaptın? Bir VPN kullanarak. Disney Plus ile çalışan bir VPN.

Risksiz deneyebileceğiniz PrivateVPN hizmetimiz gibi. Kaydolun, doğru sunucuya bağlanın, Avustralya'da Disney Plus'ı kullanabilirsiniz. Şu anda Disney Plus'ın bunu okuduğunuz noktada ABD'de olması şartıyla. Şu anda değil.

Ancak buradaysanız ve Disney Plus henüz çıkmadıysa, PrivateVPN Hulu, DAZN, Netflix ve Amazon Prime'ın engelini kaldırmaya yardımcı olur..

Administrator tarafından yazıldı..

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me