DAZN Italia nasıl kaldırılır (Nerede olursanız olun)

DAZN Italia nasıl kaldırılır (Nerede olursanız olun)

Tarafından Michael Smolski, 2019-05-02 11:17:13 içinde Eğlence


DAZN Italia'nın çalışmadığı bir ülkede mi yaşıyorsunuz ve bu nedenle DAZN Italia'nın nasıl engellenebileceğini umarak mümkün olan engelleri nasıl kaldıracağınızı mı arıyorsunuz? İyi haber şu ki mümkün ve rehberlerimiz tüm dünyadaki insanların İtalyan, Kanada ve Amerikan DAZN'in engelini kaldırmasına yardımcı oldu. Ancak, biraz sabrınız olursa nerede olursanız olun DAZN Italia'nın engellemesini kaldırmak istiyorsanız atmanız gereken birkaç önemli adım vardır..

DAZN Italia üzerindeki engellemeyi kaldırmak için yapılması gerekenler

 1. DAZN'i İtalya'da olduğunuzu düşünmeye kandırın.
 2. DAZN Italia hesabı yapın.
 3. İtalya'da olduğunuzu düşünmek için uygulama mağazanızı kandırın.

DAZN Italia'nın (Her Yerde Çalışan Bir Numara) Engelini Kaldırmak İçin DAZN'ı İtalya'da Olduğunuzu Düşünmeye Kandırmak

DAZN'i her yerde çalışacak İtalya'da olduğunuzu düşündürecek tek şey bir VPN.

VPN hizmetleri konumunuzu hareket etmeden değiştirmenize olanak tanır.

Bu durumda, ABD, Almanya, Güney Kore'de veya nerede olursanız olun DAZN'in gözünde İtalya olabilirsiniz.

Anahtar, DAZN ile çalışan doğru VPN hizmetini elde etmektir. Çok değil. Binlerce sunucuyla en popüler hizmetlerin bazılarının DAZN'yi destekleyeceğini, ancak çoğunun desteklemediğini hayal edersiniz. Ve belki de kalite yerine niceliğe odaklandığınızda olan şey budur. PrivateVPN binlerce sunucu sunmaz, ancak İtalyan Netflix, ABD dışındaki Hulu veya DAZN Italia olsun, kullanmak istediğiniz hizmetlerle çalışan sunucular sunar..

Bu sizi ilgilendiren bir şeyse, blogumuzda engellemeyi kaldırabileceğimiz hizmetlere dalış yapan birçok rehberimiz var, ancak bu durumda DAZN Italia'nın engellemesini kaldırmanız gerekiyor ve PrivateVPN bunun için çalışan bir İtalyan sunucusuna sahip. Aynı zamanda bir Kanada sunucusu ve DAZN ile çalışan bir dizi Amerikan sunucusu var.

Doğru sunucuya bağlandıktan sonra, DAZN sizi içeri alır ve nerede olursanız olun DAZN Italia'yı kaydedebilir ve ardından engellemeyi kaldırabilirsiniz..

Bir DAZN Italia hesabı oluşturma

DAZN Italia'nın engellemesini kaldırmak için bir DAZN Italia hesabı oluşturmak oldukça basittir. Bu kadar basit olmayan bir DAZN Italia hesabı oluşturmak için bir İtalyan kartına ihtiyaç var.

Tabii ki, daha önce İtalya'dan geldiyseniz veya daha önce orada yaşıyorsanız, bunu sizin için nispeten basit bir adım haline getiren bir İtalyan kartınız olabilir..

İtalyan kartınız yok mu? Kanada veya Amerikan VPN sunucusuna bağlanmak koşuluyla Kanada ve Amerikan kartlarını da kullanabilirsiniz.

İtalyan kartı almak için önerilerimizden bazıları:

 1. Bir İtalyan kartı olan birisine sizin için hesap oluşturabileceklerini sorun. Belki tanıdığınız birinin zaten bir tane vardır. Eğer yaparlarsa, onlara DAZN Italia'yı kullanmanıza izin veren başka bir hizmetin kullanımını sunun.
 2. İtalya'da ön ödemeli kart alın. Çevrimiçi sipariş verin veya İtalya'da yaşayan bir arkadaşınızdan bir tane satın almasını ve ayrıntıları göndermesini isteyin. Anahtar, üzerinde para olması, aksi takdirde kart kabul edilmeyecektir..
 3. İtalya'da verilen sanal bir ön ödemeli kart alın. Bu yöntem her zaman başarılı değildir. Bu genellikle bir kartta para bulunmamasına kadar gider. FONLARA İHTİYACINIZ VAR!

Kanada veya Amerikan kartı almanız daha kolaysa bu adımlar da geçerlidir.

PrivateVPN kullanımı ile karıştırılmış bir DAZN hesabına sahip olmak, ancak masaüstü bilgisayarınızdan izlemek istiyorsanız geçerli olan DAZN Italia'nın engellemesini kaldırmanıza izin verecektir. Telefonunuzda, tabletinizde veya Fire TV Stick'te izlemek istiyorsanız, okumaya devam edin!

Apple Cihazlarda DAZN Italia Engellemeyi Kaldırma

Şu anda App Store'da DAZN için arama yaparsanız hiçbir şey bulamazsınız. Bunun nedeni, DAZN'in bir VPN kullansanız bile DAZN'ın bulunduğu ülkelerde gösterilmesidir..

Apple cihazlarda DAZN Italia üzerindeki engellemeyi kaldırmak için önce iCloud hesabınızın konumunu değiştirmeniz gerekir. Ancak bunu İtalya veya ABD veya Kanada merkezli yeni bir iCloud hesabı oluşturarak yaparsınız..

Mevcut hesabınızın yerini değiştirememenizin nedeni, bunu yaparsanız hesabınızdaki her şeyi kaybetmenizdir.

Mevcut iCloud hesabınızdan çıkış yapın ve İtalya'da bir hesap oluşturun ve ardından DAZN'ı indirin. Nerede olursanız olun iPhone'larda DAZN Italia'nın engellemesini bu şekilde kaldırırsınız.

Android Cihazlarda DAZN Italia Engellemeyi Kaldırma

Nerede olursanız olun DAZN Italia'nın Android cihazlarda engellemesini kaldırmak istiyorsanız, bu adım Android cihazlarda tamamen farklıdır.

Android cihazlarda bölgenizi mevcut cihazınızla değiştirmeniz gerekir. Google bunu çok iyi kapsıyor.

Elbette bölgenizi İtalya, ABD veya Kanada'da olacak şekilde değiştirin.

Amazon Fire TV Stick / Cube'da DAZN Italia engelini kaldırma

Bu kılavuz nerede olursanız olun DAZN Italia'nın engellemesini kaldırmanıza izin verirken, her platformda DAZN Italia'nın engellemesini kaldırmanıza izin vermez. Her platform VPN hizmetlerini desteklemiyor. Chromecast ve Apple TV, örneğin.

Amazon Fire TV Stick / Cube, DAZN Italia'nın daha büyük bir ekranda engelini kaldırmak için muhtemelen en iyi platform olarak geliyor..

 1. Amazon.com veya şu anda kullandığınız eşdeğer mağazaya gidin.
 2. Tıklamak İçeriğinizi ve Cihazlarınızı Yönetin.
 3. Bölgenizi DAZN hesabınızı kaydettirdiğiniz yer olarak değiştirin.
 4. Amazon Fire TV Stick'inizde, Ayarlar ve sonra Hesabım.
 5. Kayıt silmek. Şimdi hesabınızda tekrar oturum açmanız gerekecek.

Şu anda kullandığınız Amazon mağazasına bağlı olarak, ifadeler biraz farklı olabilir, ancak nispeten benzerdir, bu yüzden kolayca anlayabilmeniz gerekir.

Bazen, orada olduğunuzu doğrulayabilmeniz için değiştirdiğiniz bölgeden bir kart sağlamanız istenir, ancak bu çok nadir durumlarda.

DAZN Italia üzerindeki engellemeyi nasıl kaldıracağınız (Nerede Olursanız Olun)

DAZN Italia engellemesini kaldırma hakkında bu yazıyı yararlı buldunuz mu? PrivateVPN bunun gibi birçok hizmetin kilidini açabilir. Bize katılmak sadece 60 saniye sürüyor!

Administrator tarafından yazıldı..

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me