Çin’deki Havaalanlarında Engellenen Sitelere Nasıl Erişilir ve Neden İlk Sırada Olamıyorsunuz?

Çin'deki Havaalanlarında Engellenen Sitelere Nasıl Erişilir ve Neden İlk Sırada Olamıyorsunuz?

Michael Smolski, 2018-12-13 13:06:58 Seyahat


Çin'deki herhangi bir havaalanı incelemesini okuduysanız, Çin hava sahasını kontrol eden Çin ordusu nedeniyle gecikmelerin çok yaygın olduğunu bileceksiniz.. Daha büyük bir şikayet? Siteler Çin'de engelleniyor. Gecikmeler, artı internetin çoğuna erişememek, içinde olmak istediğiniz bir durum değildir. Özellikle Çin'den çok uçuyorsanız. Çin'deki havaalanlarında engellenen sitelere erişmenin bir yolu var mı? Ve neden ilk başta engellendiler??

Çin İnternet Çin Hükümeti Tarafından Sansürlendi

Hiç Çin'in Büyük Güvenlik Duvarı'nı duydunuz mu?? Belki hayır ama kesinlikle Çin Seddi'ni duydunuz. Çin Seddi, Çin imparatorluğunun Moğollara karşı korunması için inşa edilmiştir. Amacına hizmet etti mi? Pek sayılmaz. Moğollar zaten Çin'i fethetmeye başladı. Birçoğumuzun da Moğol DNA'sı var.

Çin Seddi Çin'i istilacılardan korumak istiyordu, tıpkı “Çin Büyük Güvenlik Duvarı” Çin halkını Amerikan ve hatta Avrupa gibi şeylerden oluşan kötü çevrimiçi platformlardan korumak anlamına geliyordu.

İster Çin'de ister Çin'deki havaalanlarında olsun eğlence veya iş amaçlı kullandığınız herhangi bir aracı unutun.

Çin Seddi, Moğolların feth etmesini engellemedi. Güvenlik duvarı mı? Çok daha iyi bir iş çıkarıyor, ancak yine de atlatmanın bir yolu var ve bunu yaparsanız, Çin'deki havaalanlarında engellenen sitelere erişebileceksiniz..

Çin Havaalanlarında Engellenen Sitelere Erişmek için Büyük Güvenlik Duvarını Atlama

Büyük Güvenlik Duvarını atlamak istiyor musunuz? O kadar kolay değil. Bir ülke 2 milyon kişiyi “çevrimiçi polis” olarak işe alırsa, bunun kolay olmayacağını bilirsiniz.

Yine de atlamanın bir yolu var!

Buna sanal özel ağ denir. Çin'in dışında olduğunuzu düşünmek için Çin'i kandırmanıza izin veriyor veya izin veriyor.

VPN olarak da bilinen bir sanal özel ağa bağlanırsanız, teorik olarak dünyanın herhangi bir yerinde olabilirsiniz. Doğru hizmeti kullanırsanız, ABD dışındaki Amerikan Netflix'in beğenilerini bile izleyebilirsiniz..

Bir VPN'ye bağlıysanız ve Çin dışındaki bir sunucuya bağlıysanız, teorik olarak, bu, Çin'deki ve dışındaki havaalanlarındaki engellenen sitelere erişmek için büyük güvenlik duvarını atlamanıza izin vermelidir..

Ne yazık ki, 2011 civarında Çin VPN hizmetlerine bakmaya başladı. Bununla demek istediğimiz, 2018'de Çin'de çalışmak için bir VPN almak çok zor.

Çin'de bir VPN sitesi bulmak zor, bir VPN kurmak daha da zor ve bunların hepsini yönetebiliyorsanız, aslında Çin'de çalışan bir VPN almak, bu zor.

Gizli VPN gerektirir.

Stealth VPN, Çin'i kandırmanıza izin veren bir sistemdir. O nasıl çalışır? Açıklamak o kadar kolay değil. Çin'deki havaalanlarındaki engellenen sitelere erişmek için arkasındasınız, arkasındaki tüm bilimleri bulmak için değil, basitçe söylemek gerekirse, Çin bir VPN'in çalışmasını engellemeye yol açan standart bir VPN hakkında ne düşünebilirse, bunu yapamaz. Gizli bir VPN'e bağlısın.

PrivateVPN'in Gizli VPN modu vardır ve bu, Çin'deki havaalanlarında engellenen sitelere erişmenizi sağlar. Şu anda bilgisayarlarda ve iPhone'da Android sürümü çok kısa sürede piyasaya sürülüyor. Belki de bunu okurken zaten dışarıdadır.

Çin'deki Havaalanlarında Engellenen Sitelere Erişmeye Çalışmanın Riskleri

Çevrimiçi polisten bahsettiğimizden, risklerden bahsetmenin iyi olacağını düşündük.

Bir VPN şirketinin sahibi değilseniz ve Çinli değilseniz, büyük olasılıkla hapse girmeyeceksiniz.

Etrafınızda herhangi bir memur dolaşır ve bir VPN kullandığınızı görürse, cihazınıza el konabilir. Gelecekte ülkeye girmeniz de yasaklanmış olabilir.

Dünya neden bu konuda bir şey yapmadı??

Topluluk bir araya geldiğinde değişiklikler olabilir, doğru?

Bir ülke bizi kontrol ettiğinde olmaz. Ve Çin de.

Çoğu ürün Çin'de üretilmektedir. Bunun durduğunu hayal edin. Tüm dünyada ekonomi üzerinde yıkıcı sonuçları olacaktır. Çin'den üretilen dizüstü bilgisayarlarınız, telefonlarınız, TV'leriniz ve Fire TV Stick'leriniz Çin'in hepsini yaptığı gibi size ulaşamaz. Bu, milyonlarca fabrika inşa edilmesini gerektirecek ve elbette, işçilerin alacağı daha yüksek ücretler nedeniyle her bir ürünün fiyatını şişirecektir..

Öncelikle Çin'deki havaalanlarında engellenen sitelere neden erişemediğinizi merak ediyorsanız. Bu yüzden.

Apple'a bak. Çin, tüm VPN hizmetlerinin Çin App Store'dan kaldırılmasını emretti ve. Başka seçenekleri yoktu.

Administrator tarafından yazıldı..

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me