Binge-Worthy Netflix 2019’da İzleyecek

Binge-Worthy Netflix 2019'da İzleyecek

Tarafından Michael Smolski, 2019-01-25 10:16:45 içinde Eğlence


Bir Netflix aboneliğinin buna değip değmeyeceği, Netflix'te ne kadar içerik bulunduğuna değil Netflix'te hangi içeriğin olduğuna göre belirlenmez. İşte 2019'da izlemek için tıka basa layık Netflix şovlarından bazıları, 2019'da gelen tüm sözler için yeni olan hemen izlemenize izin veren mevcut olanların birçoğu. Netflix, ne kadar iyi üretildiklerine bağlı olarak 2019'da izlemeyi gösteriyor.

Para Soygunu

Bu şovla size Netflix'in yalnızca Amerikan prodüksiyonlarında yer almadığını göstermek için başladık.

Money Heist, başlangıçta 2 mevsim ile sınırlı bir seri olan İspanyol bir yapımdır, ancak ne kadar iyi performans gösterdiği nedeniyle, elbette, daha iyi veya daha kötü için yenilenmiştir..

Belki daha önce şovu izlemediniz, ancak internette bu TV şovuyla ilgili bazı memleri veya rakamları kesinlikle gördünüz. Ve belki de o zamandan beri dünyanın en iyi yapımcıları / DJ'leri tarafından yayınlanan ana şarkıyı duydunuz.

Bazen ihtiyaç duyulan şey farklı bir zihniyettir. Farklı bir kültüre sahip farklı bir konum bazen sadece. Money Heist, adından da anlaşılacağı gibi, İspanya'daki soyguna dayanan bir seri. Bu özel bir şey gibi görünmeyebilir, ama yaklaşım onu ​​her şeyden çok daha farklı kılan şeydir. Money Heist'in şu anki 2 mevsimi sadece bir soyguna dayanıyor.

Bu kadar kısa bir süreye dayanan dizileri asla görmezsiniz. Para Soygunu bu seri ve hatta bunun için izlemeye değer. İzledikten sonra, bu sınırlı serinin 2019'da neden geri döndüğünü göreceksiniz. 2019'da izlemek için en iyi tıkınırcasına sahip Netflix şovlarından sadece biri.

13 Sebep Neden

Belki de 2 sene önce Netflix'in gerçekten doğru çağrılar yaptığını gösteren 2 sezonu olan başka bir seri. Bu herkes için bir gösteri değil. Ayrıca, büyük popülaritesi ile bile inanılmaz miktarda eleştiri aldığı bir gösteri. Neden?

Tecavüz, kendine zarar verme ve zorbalık gibi konular içerdiğinden. Ve bir intihar sahnesi. Hassas konular olarak kabul edilecek her şey. Ve belki de bu yüzden bu gösteri bu kadar popülerlik kazandı, çünkü bu sorunları vurgulayan pek çok gösteri yok.

Bu TV şovunun hikayesi, 13 kaset bırakan bir kızın intiharına dayanıyor. Ve başlığın da gösterdiği gibi, kasetler “neden” ile ilgilidir. Şovun hikayesi, bireylerin Hannah Baker'ın ana karakterini kopyalamaya çalışmasından korktuğu gerçeği nedeniyle eleştirildi, ancak aslında yardımcı oldu Bir çok insan, zorbalık yapan ve farkında olmayan bireylerin, aslında bir şeyler yaptıklarını, ne yaptıklarını fark etmelerine izin vermesi ve insanların sonuçların herkes için sonuçları olan eylemlerin sonucunu fark etmelerine yardımcı olabilir. Sezon 2'de derinlemesine araştırılan.

Bu şovu izlemeye çalışıyorsanız ve belki de ebeveynlerinizle veya bir arkadaşınızla birlikte izleyin. Ve Netflix'in insanlara yardım etmek için yaptığı siteyi kontrol ettiğinizden emin olun.

Yabancı Şeyler

Evet, şu anda 2 sezonu olan başka bir gösteri. Başka bir hit. Stranger Things, ana karakterlerin 1980'lerde büyüyen gençler olduğu perspektifinden bununla çok fazla ilişki kurabilmeleri nedeniyle gençler arasında başarılı olan, ancak yetişkinler arasında inanılmaz bir şov oldu..

Bu listedeki tek doğaüstü şov, ama bize güvenin, doğaüstü şovlardan nefret ederseniz, bunu yine de seveceksiniz. Başka hiçbir şeye benzemez. Müzik, efektler, genel his, bu gösterinin gerçeği, hikayenin size her şeyi anlatmaya karşı birçok yönünü hayal etmenizi sağlar. Bunu seveceksiniz.

Netflix'te gördüğümüz tüm şovlardan en iyi film müziğine sahip olduğunu söyleyeceğiz..

2019'da TV şovlarında farklı ilgi alanlarıyla dolu bir ailenin keyfine varacakları, izlemeye değer Netflix şovlarından biri!

Güç

Güç, 21. yüzyılda üretilen en iyi gangster TV şovu olabilir. Omari Hardwick, 50 Cent, Joseph Sikora, Lela Loren ve Naturi Naughton'un başrolleri.

Bu, 2019'da izlenen, sadece diğer şovlardan tamamen farklı bir hikayeye dayandığı için izlemeye değer Netflix şovlarından biri değil. Hayır, Güç, NY'nin gittiği, aktörlerin gittiği kadar ve en önemlisi farklı karakterler arasındaki muazzam çeşitlilikteki hikayeler için yürütmedeki parlaklık nedeniyle önerdiğimiz bir şov. Diğer şovların hikayeleri var, ancak bunun kadar yan hikayesi yok.

Spoiler vermek istemiyoruz. Sadece ilk bölümü izleyin ve neden önerdiğimizi anlayacaksınız. Bazıları dil, çıplaklık, şiddet kadar kimseyi tatmin etmek zorunda kalmadan gerçek gangster dünyasını ifade edebilmek, birkaçını belirtmek, bu şovu benzer bir konuyla diğer şovlardan çok daha sürükleyici bir deneyim haline getiriyor.

Oh, ve zaten yapımında 6'sı ile 5 mevsim var. Çok yakında.

Tek sorun, ABD ve diğer birçok bölgedeyseniz Netflix'te Power'ı izleyememenizdir. İngiltere ve İrlanda aslında onu destekleyen tek bölgelerden bazıları. Bu, şovun sahibi olan ağın Starz'ın ABD'de buna sahip olması ve elbette bu ağın sadece platformlarında, ABD'de gösterilmesi için daha fazla para kazanması nedeniyle yapmalı..

Ancak 2019'da Power'ı Netflix'te izlemenin bir yolu var. Aslında daha önce bu konuda bir yayın yaptık. İster Power ister izlemek isteyin, herhangi bir diğer binge layık Netflix şovu 2019'da, listemizde veya başka birinin listesinde olup olmadığını izlemek için, içerik ülkenizde mevcut olmadığında, VPN adı verilen bir şey kullanmanız gerekir..

VPN, konumları sanal olarak değiştirmenize olanak tanır. Ayrılmadan ABD, İngiltere veya başka bir yerde olabilirsiniz. Bu, bulunduğunuz yerde mevcut olmasa bile Netflix'te bir şov izlemenize olanak tanır. Power on Netflix'i İngiltere dışında izlemek istiyorsanız, Netflix'i destekleyen bir İngiltere sunucusuna bağlanmanız gerekir. PrivateVPN'in örneğin İngiltere'de çalışan sunucuları var. Tek yapmanız gereken bir hesap yapmak, Amazon Fire cihazlarında veya telefonlarınızda, tabletlerinizde veya masaüstü cihazlarınızda istemcimizi indirmek ve bağlamak.

Witcher

Bu henüz yapılmayan bir şov, bu yüzden buna isim vermek riskli. Korkunç olabilir. Ancak, The Witcher hakkında bildiğimiz bir şey varsa, insanlar oyunları ve kitapları sevdi. Doğru yürütülürse, Netflix tarafından geliştirilen TV şovunun Netflix’in en popüler şovlarından biri olma şansı var. Sorun şovun potansiyeli olsa da, Bu en iyi HBO tarafından yapılmış bir gösteri.

The Witcher, ana karakter olarak eski Superman yıldızı Henry Cavill'in oynadığı fantastik bir drama şovudur. Oyunları oynadıysanız, basit bir şekilde ana karakteri, Geralt'ı koymak için açıklamamıza gerek yok, o bir canavar avcısı, ama serinin nasıl görüneceğini veya ne olacağını anlatmak zor tam olarak, şimdilik. Bu Netflix serisinin diğer Netflix serilerine göre çok farklı olacağından kesin olarak bilinenler ve bunun için 2019'da izlemek için tıkınırcasına layık Netflix şovlarından biri olabilir..

Neden Netflix için PrivateVPN?

Netflix’in tam kütüphanesine erişmek istiyor musunuz? ABD'de yaşamıyorsanız, Netflix'in sunduğu içeriğin çoğunu kaçırıyorsunuz. Ve ABD'de olsanız bile, hala içeriği kaçırıyorsunuz. İsveç gibi, hala Amerikan Netflix'ten önemli ölçüde daha az içeriğe sahip olan ülkeler hala Amerikan Netflix'te bulunmayan içeriğe sahiptir. Netflix'ten en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız, mevcut en fazla içeriğe erişmeniz gerekir.

PrivateVPN? Compareitech tarafından isimlendirilen Netflix için dünyanın en iyi VPN'i. Polonya, Amerikan Netflix içeriğinin yalnızca% 12'sine sahiptir. Polonya'daysanız ne için ödeme yapıyorsunuz?? PrivateVPN Netflix aboneliğinizi buna değer kılacaktır. 21 konumu tamamen destekleyen tek hizmet.

Binge-Worthy Netflix 2019'da İzleyecek

Netflix'te kesinlikle izlemeye değer çok daha fazla şov var. Bu, tüm şovların izlenmesini gerektirecektir. Netflix'in kütüphanelerine gösteri eklediğinden bahsetmiyorum bile.

Netflix, TV şovları gittikçe değer mi? Evet. Her yerde olmasa da, VPN'iniz olmadığı sürece değil. PrivateVPN buna yardımcı olacak.

Birkaç söz daha mı? Riverdale, Suits (VPN gerektirir), Taç, Mindhunter, NarCos, Ozark, Kart Evi ve çok daha fazlası, daha fazlasına erişebiliyorsanız.

Administrator tarafından yazıldı..

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me