BAE’de Hotstar Nasıl İzlenir

BAE'de Hotstar Nasıl İzlenir

Tarafından Michael Smolski, 2019-08-14 13:49:37 içinde Entertainment


Hotstar'ı BAE'de izlemek ister misiniz? BAE'de mevcut kısıtlamalar nedeniyle Hotstar'ı İngiltere'de veya Hindistan dışında genel olarak izlemek isteyip istemediğinizden çok daha karmaşıktır. BAE'de Hotstar'ı izleyemeyeceğiniz anlamına gelmez. Yapabilirsiniz ve nasıl yapacağınız konusunda size adım adım rehberlik edeceğiz, tıpkı engellenen hizmetlerin ve içeriğin engellemesini kaldırma konusunda başka rehberleri olan diğer kişilere rehberlik ettiğimiz gibi.

hazır?

BAE'de Hotstar Nasıl İzlenir

Hotstar'ı nasıl izleyeceğinizle ilgili standart bir kılavuzda, Hotstar'ı Hindistan veya ABD gibi desteklenen bir bölgede olduğunuzu düşünmek için kandırmanız gerektiğini söyleyebiliriz.. Bu durumda? BAE'yi de kandırmanız gerektiğinden, Hotstar'ı kandırmak yeterli değil.

BAE'de Hostar'ı izlemek için önce konumunuzu desteklenen bir bölgede olacak şekilde değiştirmeniz gerekir.

Ve bunu bir VPN ile yapıyorsunuz.

Hotstar, çoğu VPN sunucusunun çalışmadığı Netflix ile olduğu kadar karmaşık yapmıyor, ancak bunun için her zaman sağlanmayan özel bir Hotstar sunucusuna ihtiyacınız var.

PrivateVPN? Hotstar ile Hindistan dışında çalışan tek VPN hizmeti değiliz. Biz birkaç kişiden biriyiz, ama tek kişiyiz. Zaten bir VPN hizmeti kullanıyorsanız, belki de bir hizmet zaten destekliyor demektir. Ancak, Birleşik Arap Emirlikleri'nde Hotstar'ı izlemek söz konusu olduğunda burada karmaşıklaşıyor. BAE'de VPN hizmetleri yasaklandı. Sıradan trafiğe karışmadıkları için VPN hizmetleri nedeniyle yapılması en zor olmayan şeylerin algılanması zor değildir. BAE'de Hotstar'ı izlemek istiyorsanız bu bir sorun.

Çözüm? Gizli VPN.

Stealth VPN, PrivateVPN ve diğer birkaç VPN hizmetinde bulunan ve bağlantınızı biraz yavaşlatan ancak diğer ülkelerde olduğu gibi diğer trafiklerle karışarak Hostar'ı BAE'de izlemeyi mümkün kılan bir özelliktir.

Gizli VPN'yi destekleyen ve Hostar ile çalışan Hint sunucularına sahip bir VPN'iniz varsa, BAE'de Hostar'ı izleyebileceksiniz. Ve PrivateVPN? Hulu, Amazon Prime, Netflix, DAZN veya desteklediğimiz diğer birçok hizmet için denemek isteyip istemediğinizi, herhangi bir kısıtlama olmaksızın, tamamen ücretsiz olarak tüm özelliklerini deneyebilirsiniz..

Hotstar'ı BAE'de TV'nizde izlemek ister misiniz? Telefonunuzda ve bilgisayarınızda doğrudan web tarayıcısından izlemek mümkün olsa da, Hotstar'ı TV'nizde BAE'de izlemek istiyorsanız durum biraz karmaşıklaşıyor.

TV'nizde BAE'de Hotstar Nasıl İzlenir

Android veya Amazon destekli bir TV'niz yoksa, Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki Hostar'ı TV'nizde izleyemezsiniz.

Neden? Chromecast, Roku ve Apple TV gibi platformlar VPN hizmetlerini desteklemediğinden ve Hotstar'ı TV'de veya bu konuda VPN gerektiren herhangi bir platformda izlemenize izin vermiyor.

Çözüm?

Android TV veya Amazon Fire TV cihazlarından birini edinin.

Fire TV Stick'te BAE'de Hotstar nasıl kurulur?

  • Web tarayıcısında mevcut Amazon hesabınıza gidin.
  • Tıklamak Hesaplar & Listeler, bunu takiben Hesabınızı ve İçeriğinizi Yönetin.
  • Bölgenizi Hotstar için desteklenen bölgede olacak şekilde değiştirin.
  • Amazon Fire TV cihazınıza gidin. seçmek Ayarlar ve Hesabım.
  • Kayıt silmek ve hesabınıza tekrar giriş yapın.

Bu Hotstar'ın görünmesine izin verecektir. PrivateVPN ile birlikte indirin, ardından doğru sunucuya bağlanın ve izlemeye başlayın.

Hotstar'ı BAE'de web tarayıcınızda izlemek istemiyor ve bir uygulamadan izlemek mi istiyorsunuz? Sorun değil.

Hotstar'ı BAE'de Apple Cihazlarınızda İzleyin

Apple cihazlarda, BAE'de Hotstar'ı izlemenin anahtarı ilk olarak iCloud hesabınızdan çıkış yapmaktır.

Bunu yaptıktan sonra, desteklenen bir Hotstar bölgesindeki konumunuzla yeni bir hesap oluşturduğunuzdan emin olun.

Buradaki anahtar, geçerli hesabınızdaki bölgeyi değiştirmek değildir. Tüm verilerinizi böyle kaybedersiniz.

Hotstar'ı BAE'de Android Cihazlarınızda İzleyin

Google, mağazanızın sitelerindeki konumunu değiştirme konusunu kapsar.

Mağazanızı desteklenen bir yerde olacak şekilde değiştirdiğinizden emin olun ve herhangi bir sorununuz varsa, müşteri desteğimize ulaştığınızdan emin olun! İnsanlar onu seviyor ve bize ulaşmanız gerekiyorsa, siz de!

BAE'de Hotstar'ı İzlemek İçin Bir VPN Kullanıyor Yasal ve Güvenli?

BAE'de VPN'lerin yasaklandığından bahsettik.

Yasaklanmışlarsa, kullanmak güvenli mi?

Evet ve hayır. VPN istemcisinin birlikte gelen özelliklerine ve VPN hizmetinin hangi ülkede bulunduğuna bağlıdır..

İlk olarak, VPN hizmetleri konumunuzu örneğin BAE'de Hotstar'ı izlemenize izin verirken, yaptığınız şeyi şifreleyerek internette güvende kalmanızı sağlar.

Ancak, yaptığınız şeyin şifrelenmiş olması, otomatik olarak güvende olduğunuz anlamına gelmez. Aramanız gereken birkaç şey var.

IPv6 Sızıntı Koruması ve DNS Sızıntı Koruması bir zorunluluktur, çünkü bir VPN kullanırken korunabilirken, IP'niz sızarsa, bu şifreleme hiçbir şey yapmaz. Bu güvenlik özellikleri bu riski ortadan kaldırır ve böylece maruz kalma riskini ortadan kaldırır. Bunun dışında, VPN çalışmayı durdurursa açık olan tüm uygulamaları öldürebilen App Guard'a sahip olmak harika bir şey. PrivateVPN'in elbette birlikte sunduğu özellikler.

Bakılacak başka bir şey de bir VPN hizmetinin günlükleri toplayıp toplamayacağı. Ve bu, VPN dünyasında oldukça karmaşık bir konudur. Neden? Günlükleri toplamadığını belirten şirketler geçmişte yaptıkları, günlükleri topladıklarını ve insanları ifşa etmek için kullandıklarını belirten. Kütükler? Ahşap değil. Kullanımınız etrafında toplandığında sizi ifşa edebilecek küçük veri parçalarıdır. Günlüklerin toplanmadığından emin olmanın en iyi yolu? Geldiğimiz İsveç gibi sıkı gizlilik yasalarına sahip bir ülkeden VPN hizmeti kullanarak.

BAE'de Hotstar Nasıl İzlenir?

Zor? Hayır. İngiltere'de Hotstar'ı izlemekten biraz daha karmaşık.

Son olarak, ayrılmadan önce blogumuzu incelemeye değer olabilir. Tümü PrivateVPN ile çalışan, tam potansiyele kullanmak için kullanmak isteyebileceğiniz veya engellemesini kaldırmak isteyebileceğiniz birçok hizmetin nasıl engelleneceğini ele alıyoruz.

Administrator tarafından yazıldı..

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me