Avustralya’da Hulu Nasıl Gidilir (ADIM ADIM)

Avustralya'da Hulu Nasıl Gidilir (ADIM ADIM)

Tarafından Michael Smolski, 2019-06-03 20:24:27 içinde Eğlence


Avustralya'da Hulu almak ister misiniz? Bu konuyla uğraşmak sadece Avustralya'daki insanlar değil. İçeriğin kolayca kullanılabilir olmasını beklediğiniz İngiltere'deki insanlar da Hulu'yu nasıl edineceğinizi ve neden ilk başta bulunmadığını araştırmalıdır. Şu anda Hulu yalnızca ABD ve Japonya'da kullanılabiliyor.

...Ve Avustralya'da Hulu'yu nasıl alacağınızla ilgili bu adım adım kılavuzu okursanız, gezegendeki her yerde.

Avustralya'da Hulu almak için atmanız gereken adımlar

Size karşı dürüst olacağız. Avustralya'da Hulu almak istiyorsanız sabrınız olmalı. Hulu sahip olmaya değer, ancak hemen çalışmasını sağlamak her zaman mümkün değildir.

Çünkü Avustralya'da Hulu'yu almanın ilk adımı bir Amerikan kartı gerektiriyor. İkinci? Hulu'nun ABD'de olduğunuzu düşünmesini aldatmasını gerektirir, üçüncüsü ise uygulama mağazanızı ABD'de olduğunuzu düşünmeye aldatmanızı gerektirir..

Ancak, tüm bunlar karmaşık gibi görünse de, Avustralya'da Hulu'yu mümkün olduğunca acısız hale getirmek için adım adım yıkmak için bu rehber.

Avustralya'da Hulu Almak İçin Hulu Hesabı Oluşturma

Hulu.com adresine giderseniz hemen iki seçenek göreceksiniz. Biri yakın zamanda yazdığımız Hulu ile Canlı TV almak için, diğeri standart Hulu hesabı için.

Canlı TV Hulu seçeneği 7 günlük bir deneme sunarken, standart Hulu seçenekleri 30 günlük bir deneme sunuyor ve Hulu'nun sizin için olmadığına karar verirseniz, Hulu olmadan hayatınıza devam edebilirsiniz..

Yine de bir Hulu hesabı oluşturmanın anahtarı Amerikan kartına sahip olmaktır. Ve bu zor olabilir.

Önerilerimiz?

  1. Amerikan kartı olan birine kartlarıyla sizin için hesap oluşturup oluşturamayacaklarını sorun. Hesabınızı paylaşmayı bile teklif edin.
  2. Hulu hesabı olan birine sizinle paylaşıp paylaşamayacaklarını sorun. Hesabın yarısı için ödeme teklifi.
  3. ABD'de ön ödemeli bir kart alın.
  4. ABD'de verilmiş bir sanal ön ödemeli kart alın.

Avustralya'da olduğunuz için 3. adım, kart gelmeden önce bir süre beklemenizi gerektirir; bu, 4. veya 2. adım bir seçenek değilse 4. adımı en hızlı çözüm olarak bırakır. Google'da hızlı bir araştırma yaparsanız, orada Amerikan kartları sunan birçok hizmet var..

Adım 3 veya 4 ile Avustralya'da Hulu almak istiyorsanız bizim tavsiye? Kartınızda para var. DAZN'in kartları doğrulaması gerekir, böylece birisi sanal kartlarla kaydolmaya devam edemez. Kartınızda hiç para yoksa, bunu yapamaz.

Avustralya'da bir Hulu hesabı aldıktan sonra, bir Hulu hediye kartı satın alabilir ve bunun yerine bu yöntemi kullanabilirsiniz.

Bunun dışında, Hulu'yu Avustralya'da almak istiyorsanız, bir hesap oluşturmaya gelince, bunun adımları genel olarak oldukça basittir. Başka bir hesap oluşturmak gibi.

Hulu'yu Avustralya'da Hulu'ya Kandırmak

Hulu'yu Avustralya'da almak için kandırmak, çoğunun sandığından çok daha kolay.

Tek ihtiyacınız olan Hulu ile çalışan bir VPN..

Önemli olan doğru VPN hizmetini almaktır.

Avustralya'da Hulu almak istiyorsanız bir Amerikan sunucusuna bağlanmak yeterli değildir. Hulu VPN hizmetlerini algılayabilir ve çalışmasını engelleyebilir.

Bu yüzden Hulu ile çalıştığı bilinen bir VPN kullanmak çok önemlidir.

PrivateVPN, Avustralya'daki DAZN beğenilerini desteklediği gibi Hulu'yu da destekliyor.

Hulu'yu Avustralya'da Hulu almak için aldatmanın tek zor kısmı aslında Hulu ile çalışan doğru VPN'yi bulmaktır.

Birçoğu.

Avustralya'da Hulu almak için Hulu ile çalışan bir VPN, bir Hulu hesabı ile birlikte yeterlidir, ancak Hulu'yu nerede izlemek istediğinize bağlı olarak, Hulu uygulamasını cihazınıza yüklemek için okumaya devam etmeniz gerekebilir. Bir Amerikan uygulama mağazasına bağlı olmadığınız sürece uygulama mağazanızda görünmez.

Apple cihazlarda Avustralya'da Hulu nasıl alınır

Hulu'nun Apple cihazlarınızdaki mağazanızda görünmesini sağlamak için, ABD merkezli konumunuzla iCloud hesabınızdan çıkış yapmanız ve ardından yeni bir iCloud hesabı oluşturmanız gerekir..

Bunu yaptığınızda size Amerikan App Store'u gösterilir ve böylece Apple cihazlarında Avustralya'da Hulu'yu almanıza izin verir.

Bununla birlikte, mevcut hesabınızdaki bölgenizi değiştirmeye çalışmamanız çok önemlidir. Bu her şeyi kaybetmene neden olacak.

İsterseniz, Hulu'yu indirdikten sonra eski hesabınızda tekrar oturum açabilir ve hiçbir şey kaybetmeden geçiş yapabilirsiniz.

Android Cihazlarda Avustralya'da Hulu Nasıl Gidilir

Android cihazlar söz konusu olduğunda, Google'ın Google Play Store'unuzun konumunu değiştirme konusunda küçük bir kılavuzu vardır. Kontrol et.

Tabii ki, konumunuzu değiştirirken ABD'deki konumunuzu değiştirdiğinizden emin olun.

Amazon Fire TV Cihazlarında Avustralya'da Hulu Nasıl Gidilir

TV'nin Android ve Fire TV Stick söz konusu olduğunda tek seçenekleriniz.

Roku, Apple TV ve Chromecast henüz VPN hizmetlerini desteklemiyor.

Dizüstü bilgisayarınızı TV'nize bağlamak zorunda kalmadan Avustralya'da Hulu almak istiyorsanız, sadece bir Fire TV Stick almanızı öneririz..

  • Fire TV Stick'inize Hulu'yu indirmek için web tarayıcısında mevcut Amazon hesabınıza gidin.
  • Tıklamak Hesaplar & Listeler, bunu takiben Hesabınızı ve İçeriğinizi Yönetin.
  • Bölgenizi ABD'de olacak şekilde değiştirirken.
  • Amazon Fire TV cihazınıza gidin. seçmek Ayarlar ve Hesabım.
  • Kayıt silmek ve hesabınıza tekrar giriş yapın.

Bu, Fire TV Stick'inizde Avustralya'da Hulu'ya sahip olmanızı sağlar.

Bu Avustralya'da Hulu almak için aramak için gereken Durum Her Zaman Olur mu?

Avustralya'daki Hulu'yu adım adım açıklamak için bu şekilde davranıyoruz, ancak bir hizmetin çalışması için bu kılavuzları okumak zorunda olduğumuzu biliyoruz..

Ancak, son birkaç hafta içinde, bir tünelde bir ışık ortaya çıktı.

Diğer siteler gibi spekülasyonlara başlamak istemiyoruz, ancak Disney son zamanlarda Hulu'yu çok büyük bir miktarda satın aldı ve önümüzdeki birkaç yıl içinde Hulu'nun kalan hisselerini satın almayı kabul etti, bu da yeni bir grubun sorumlu olacağı anlamına geliyor. Bu, Hulu'nun bazılarının önerdiği gibi dünya çapında mevcut olacağı anlamına gelmez, ancak yine de olasılıkları arttırır, özellikle Disney'in para harcama sorunu olmadığı için ve Disney Plus gibi son hamleleriyle dünya pazarını hedefliyorlar. son zamanlarda çok konuştuk.

Bunu faydalı buldunuz mu? PrivateVPN kullanarak piyasadaki en olası Netflix bölgelerinin engellemesini kaldırabileceğinizi biliyor muydunuz? Daha kullanışlı kılavuzlar için blogumuza göz atın ve herhangi bir sorun yaşarsanız kullanıcılarımızın sevdiği müşteri hizmetlerimize ulaşın!

Administrator tarafından yazıldı..

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me