Avustralya’da Amerikan Netflix Nasıl İzlenir (Tüm Cihazlarda Çalışır)

Avustralya'da Amerikan Netflix Nasıl İzlenir (Tüm Cihazlarda Çalışır)

Tarafından Michael Smolski, 2018-12-10 15:06:40 içinde Eğlence


Netflix aboneliği için Amerikalılar kadar para ödüyorsunuz, ancak içeriğin yarısından azını mı alıyorsunuz? Dolandırılmaktan bahsediyorsun, değil mi? Herhangi bir cihazda Avustralya'da American Netflix'i izleyebilseydiniz ne olurdu? Nerede olursanız olun istediğiniz Netflix'i izleyebilseydiniz ne olurdu? İzlemek istediğiniz içeriği bulmak için size çok zaman kazandıracaktır ve Netflix'te değil, Netflix'te kullanılabilir.

Bu Figürleri Okuduğunuzda, Avustralya'da Amerikan Netflix'i İzlemek İstersiniz...

Amerikan Netflix? Yaklaşık 1157 TV şovu ve 4593 film var. Tabii ki, bu sayılar her zaman değişir, ancak olduğu gibi, Amerikan Netflix ile elde ettiğiniz de budur.

Avustralya Netflix? 443 TV şovları ve 1585 filmler. Amerikan Netflix'in içeriğinin% 35'inden biraz az. Kesinlikle deli. Netflix için neredeyse aynı fiyatı ödüyorsunuz, ancak mevcut içeriğin 1 / 3'ünü alıyorsunuz.

Bu hala izlenmesi gereken birçok şov ve film, değil mi? Evet, izlemek istediğiniz şov veya film Netflix'inizde görünene kadar.

Olayları perspektife koymak, ABD dahil olmayan ve Avustralya Netflix'ten daha fazla içeriğe sahip en az 57 ülke var. Guadeloupe, Martinik, Saint Vincent ve Grenadinler ve Anguilla gibi yerler bunlardan sadece birkaçıdır. Birçok insanın hiç duymadığı ülkelerde neredeyse iki kat daha fazla içerik ve bazen daha da fazla içerik var.

Bu yüzden Avustralya'da Amerikan Netflix'i izlemek istemelisiniz, aksi takdirde açıkçası buna değmeyebilir.

Size Avustralya'da Amerikan Netflix'in nasıl izleneceğini göstermeyeceğiz, ayrıca tüm cihazlarda çalışan bir yöntemle herhangi bir Netflix'i izlemenin bir yolunu da göstereceğiz.

Avustralya'da Amerikan Netflix Nasıl İzlenir

Avustralya'da Amerikan Netflix'i izlemek istiyorsanız, adım çok basittir. Hulu veya DAZN'den farklı olarak, kredi / banka kartları gerektiren ağır kayıt adımlarından geçmeniz gerekmez.

Netflix'i yalnızca ABD'de veya başka bir ülkede, Amerikan Netflix'in en fazla içeriğe sahip olabileceği gibi farklı bir ülkeden izlemek istiyorsanız, başka bir ülkede olduğunu düşünmeye aldatmanız gerekir, içeriğin tamamı yoktur..

Netflix'i ABD'de olduğunuzu düşünmeye nasıl kandırıyorsunuz??

Bunu orada olarak yapıyorsunuz, ama neredeyse.

Bunun en iyi yolu bir VPN kullanmaktır.

VPN, sanal bir özel ağ anlamına gelir. Basitçe söylemek gerekirse, kullandığınız bir VPN hizmetinin sahip olduğu sunuculardan birine bağlandığınızda, gerçekte orada olmadan neredeyse sanal olarak sunucunun yerinde olacaksınız. Ve bu sadece Netflix spektrumunda değil, internette de tonlarca olasılığın kilidini açar.

Avustralya'da Amerikan Netflix İzlemek İçin Herhangi Bir VPN Kullanabilir misiniz?

Ücretsiz VPN hizmetleri? Bu yavaş demek. Ayrıca çalışan sunucuların olmaması anlamına da gelir.

Avustralya'da American Netflix'i nasıl izleyeceğinizi aradığınızda, filminizin veya TV şovunuzun her 40 saniyede bir arabelleğe alınmasını beklemeniz gerekene kadar nasıl izleyeceğinizi değil, nasıl izleyeceğinizi bilmek istersiniz..

Ücretsiz hizmetler kullanıcılarla doludur ve yüksek kaliteli internet kapasitesine yatırım yapmaz. Ve çok popüler ve özgür oldukları için, onları hedeflemek ve çalışmalarını engellemek çok daha kolay, unutma, Netflix aptal değil. VPN servislerini biliyorlar. Bir Amerikan sunucusuna bağlanmak kadar kolay değil. Ayrıca Netflix ile çalışması gerekiyor.

Ve çalışan sunuculardan bahsetmişken, bir çok insan “100 Amerikan sunucumuz var” ya da bir VPN ararken bu sayı ne olursa olsun yanılsamadır. Bunlardan kaç tanesi Netflix, Amazon Prime ve Hulu gibi hizmetlerle çalışıyor? Aramanız gereken şey ve VPN hizmetlerinden kaçınmak.

PrivateVPN? 100 Amerikan sunucumuz yok, ancak American Netflix ile çalışan sunucularımız var. ABD'nin en fazla içeriğe sahip olmasına rağmen, hepsine sahip olmadığını bildiğimiz gibi, İspanya veya İsveç'te olsun, diğer birçok Netflix sunucusunu da destekliyoruz.

Blogumuza girerseniz, yalnızca PrivateVPN'i indirip kullanmaktan çok daha fazla iş gerektiren hizmetlere nasıl erişeceğinizi göreceksiniz..

Bu yöntem Chromecast gibi VPN'ler tarafından desteklenmeyen cihazlarda çalışmaz.

Administrator tarafından yazıldı..

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me