Avrupa’da Amerikan Amazon Prime’ı Nasıl İzlerim (Tüm Cihazlarda)

Avrupa'da Amerikan Amazon Prime'ı Nasıl İzlerim (Tüm Cihazlarda)

Tarafından Michael Smolski, 2018-09-27 22:10:21 in Business


Amazon Prime, Netflix'in en büyük rakiplerinden biridir. Netflix'te olduğu gibi, Amerikan sürümü de mevcut en fazla içeriğe sahiptir. Avrupa'daki Amerikan Amazon Prime'ı tüm cihazlarınızda izlemek için ne yapmanız gerekiyor?

Açıkçası, artık o kadar değil.

Amazon, Amazon Prime desteğini artırarak Avrupa'daki Amerikan Amazon Prime'ı tüm cihazlarda izlemeyi kolaylaştırdı. Netflix'te olduğu gibi, Amazon Prime'ı Avrupa'nın herhangi bir yerinde izleyebilirsiniz. Yakalayış? Önemli olan, Avrupa'daki Amerikan Amazon Prime'ın sahip olduğu her şeyi izleyememeniz. Ve elbette, bunu değiştirmek istiyorsun.

Avrupa'daki Amerikan Amazon Prime'ı izlemek için aradığınız gerçeğin, Amazon'un sınırsız kaynaklara sahip olması ve gelecekte film / TV şovu eğlence sektöründe daha da büyük bir oyuncu olması nedeniyle iyi bir şey olduğu için yardımcı olmak için buradayız..

Tüm Cihazlarda Avrupa'da American Amazon Prime Nasıl İzlenir

Büyük olasılıkla bunun bir Prime hesabı ile başladığının farkındasınız. Bu adımı açıklamayacağız. Nasıl yapacağını biliyorsun.

Amazon Prime hesabınız olduğunda, Avrupa'nın neresinde olursanız olun, Amazon şu anda Amerika'da olmadığınızı biliyor. Bu, tüm Amerikan Amazon Prime içeriğinin kaybolduğu anlamına gelir.

Bununla başa çıkmanın yolu? VPN ile.

VPN Kullanmanın Bazı Yararları

  • Bir VPN sunucusuna bağlandığınızda neredeyse farklı bir ülkede olabilirsiniz, yani ülkenizde başka türlü erişilemeyen içeriğe erişebilirsiniz. PrivateVPN'in 56 farklı ülkede sunucusu bulunmaktadır. Gezegendeki tüm ülkelerde sunucularımız yok, ancak ülkelerde erişim sağlayabileceğiniz yararlı bulacağınız sunucular var.
  • Etkinliklerinizi devletten, internet sağlayıcısından ve çevrenizdeki kişilerden şifrelenerek gizleyebilirsiniz. PrivateVPN, AES-256 ile 2048 bit Şifreleme ile birlikte gelir.

PrivateVPN gibi bir VPN indirirsiniz, bir Amerikan sunucusuna bağlanırsınız ve hepsi bu kadar?

ne yazık ki değil.

Amazon, Amazon Prime sunucularının çalışmasını engelleme konusunda harika işler yapıyor.

Çoğu VPN hizmeti şu anda Amazon Prime ile çalışmadığı için engelleniyor.

PrivateVPN? Eski çalışan Amazon sunucularımız engellendi. Şimdi yenilerimiz var.

Onlar neler? Çalışmaya devam edebilmeleri için paylaşmamak daha iyidir. Müşteri hizmetlerimiz size yardımcı olabilir.

Veya akıllı ol. Amerikan Amazon Başbakanı. Amerikan sunucuları. Bazıları çalışıyor. Bunu çözeceğinizi düşünüyoruz.

Yapılacak en iyi şey, Amerika'ya özel olduğunu bildiğiniz bir Prime bölümü bulmak ve kullanılabilir olup olmadığını görmek..

PrivateVPN Tüm Cihazlarda Desteklenir, Böylece Cihazınızdan bağımsız olarak Avrupa'daki Amerikan Amazon Prime'ı izleyebilirsiniz?

PrivateVPN, telefonunuz, bilgisayarınız veya Fire TV Stick / Cube olsun tüm büyük platformlarda desteklenir. Aslında, PrivateVPN, cihaz için tamamen optimize edilmiş bir Amazon Fire TV Stick / Cube uygulaması sağlayan pek çok hizmetten biridir. Ve Avrupa'daki Amerikan Amazon Prime'ı büyük ekranda izleyebildiğinizde, bu fark yaratır.

PrivateVPN Chromecast üzerinde çalışmaz. VPN yok. Chromecast uygulama yüklemek için destek eklemeye karar verdiğinde, bu büyük olasılıkla değişecektir.

PrivateVPN Amazon Prime İçeriğinin Kalitesini Yavaşlatır?

Bu şekilde koyacağız. Daha hızlı yapmayız. Şimdi yavaşsa, sağlayıcınız Amazon prime'ını kasıtlı olarak yavaşlatmadığı sürece, internetiniz önceki gibi yavaş olacaktır.

Ancak, sizi de yavaşlatmayacağız.

Önemli sayıda insan VPN’nin her şeyi yavaşlattığına inanıyor. Ve bunun bir gerçeği var.

Farklı şirketlerin değişen kalitede ürünler sunduğunu bildiğiniz için rastgele bir telefon satın almıyorsunuz. Bazı VPN şirketleri sizi yavaşlatabilir. Her şey, bir VPN şirketinin doğrudan IP transit sağlayıcılarından veya bir web barındırma şirketinden internet kapasitesi satın almasına bağlıdır. Bağlantınızın kalitesini belirleyen en önemli faktörlerden biri bu.

PrivateVPN internet kapasitesinin çoğunu doğrudan IP transit sağlayıcılarından satın almaktadır. Diğerleri mi? Pek çoğu bunun hakkında hiç konuşmuyor.

Avrupa'daki Amerikan Amazon Prime'ı Tüm Cihazlarda İzleyin

Tüm cihazlar tarafından, bir VPN'in desteklediği tüm cihazları kastediyoruz. Chromecast bir sorundur.

Avrupa'da Amerikan Amazon Prime'ı izlemek ister misiniz? 2018'de oldukça kolay. Amazon Prime gibi Hulu veya DAZN gibi değil, canlı sporları izlemek için. Bu zor. Ama bununla ilgili bir rehberimiz var.

Administrator tarafından yazıldı..

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me