Amazon Fire TV Stick’te ABD’de BBC iPlayer Nasıl İzlenir

Amazon Fire TV Stick'te ABD'de BBC iPlayer Nasıl İzlenir

Michael Smolski, 2018-03-26 18:10:42 içinde Eğlence


Kendinize bir Amazon Fire TV Stick'iniz var, çünkü akıllı TV'yi daha da akıllı hale getirebileceğini duydunuz, ancak henüz ABD'de BBC iPlayer'ı Amazon Fire TV çubuğunda izlemek istediniz ve. Bu nasıl? Bir cihaz, Amerikan Amazon'da ortalama 5 yıldızla ortalama 160 yıldız incelemesine sahip 160 binden fazla yorum almışsa, BBC iPlayer ile nasıl çalışmaz, ancak çoğu akıllı TV'nin yalnızca bir belirli miktarda uygulama?

BBC iPlayer, Amazon Fire TV Stick'te mevcut. Sadece herkes için değil. Ama o “herkes” olmak zorunda değilsiniz.

ABD'de BBC iPlayer'ı Neden Amazon Fire TV Stick'te Neden İzleyemiyorsunuz??

BBC, sizin ve diğer kişilerin kanallarında ve platformlarında izlemeye çalıştıkları her şeyi göstermelerini sağlayan lisanslar satın alabilir. Ama BBC bir İngiliz yayıncısı ve peşinde oldukları demografik. Bu bölgenin dışında hiç kimse önemli değil. Ne kadar çok ülkede bir şey göstermek istiyorsanız, maliyeti de o kadar yüksek olur. BBC, ABD'de içerik göstermekten gerçekten kazanç sağlamaz. İngiltere pazarına uygulanan bir reklamın ABD'de bir faydası olmadığından, reklamlar için ödeme yapan müşteriler bu tür bir düzenlemeden faydalanmayacaktır, bu yüzden hiçbir şekilde hiçbir şekilde yardımcı olmaz..

BBC bu konuda ABD'de veya başka bir ülkede içerik gösterecek olsaydı, bir şey izlemenize izin veren ancak BBC'ye hiç faydası olmayan lisanslara ekstra para harcamak zorunda kalacaklardı.. Bu şekilde para kaybediyorlar.

Çevrimiçi platformlara kolayca erişilebilir, bu harika, ancak bu nedenle coğrafi bloklar yerleştirilir. Coğrafi bir blokla, İngiltere'de değilseniz BBC tarafından sağlanan içeriğe erişemezsiniz, aksi takdirde BBC'nin başı dertte olabilir. Bu yüzden ABD'de BBC iPlayer'ı Amazon Fire TV Stick'te izlemek istiyorsanız, BBC'yi İngiltere'de olduğunuza ikna etmeniz gerekir.. Ve orada olmadan bunu yapmak zor.

Yine de imkansız değil.

Amazon Uygulama Mağazanızın Ülkesini Değiştirme

Bu, ABD'de BBC iPlayer'ı Amazon Fire TV Stick'te izlemek istiyorsanız atılacak ilk adımdır. Uygulamaya ihtiyacınız var ve uygulamayı almak için Amazon Appstore'un sizi İngiltere'de bulunan biri olarak görmesi gerekiyor. Bunu yapmak için iki şeye ihtiyacınız var. Amazon Appstore'daki ülkeyi değiştirmeniz ve neredeyse İngiltere'de olmanız gerekiyor. Aksi takdirde, uygulamanın "kullanılamadığını" görürsünüz.

Appstore Bölümünün Ülkesini Değiştirme

Az önce sağladığımız İçeriğinizi ve Cihazlarınızı Yönetin bağlantısını tıklayın. Bunu Amazon'daki hesabınızda da bulabilirsiniz. Şuraya git: Ayarlar sekmesini seçin ve Ülke Ayarları tarafından takip edilmek Değişiklik. Ardından İngiltere'de yeni bir adres sağlayın. Çok sayıda adres bulabilirsiniz & İnternet'teki posta kodları jeneratörleri, bu yüzden bunlardan birini İngiltere adresi ve en önemlisi İngiltere posta kodu almak için kullanın, çünkü ABD'de BBC iPlayer'ı Amazon Fire TV Stick'te izlemek istiyorsanız devam etmeniz gerekir..

Bununla işiniz bittiğinde şunu seçin: Güncelleme varsayılan mağazanızı güncellemeniz istenir. Tüm bunları yaptıktan sonra cihazınızı tekrar Fire TV Stick'inize yeniden kaydetmeniz istenecektir..

Google Appstore’u Farklı Bir Ülke Bölümündeyseniz Düşünün

Her zaman bir adresi değiştirmek kadar kolay olmadığını görün. Ayrıca İngiltere'de olmanız gerekiyor. En azından neredeyse. Bunu yapmak için bir VPN'e ihtiyacınız var. PrivateVPN, BBC iPlayer'ı izlemek ve Amazon Appstore'u kullanmak için çalışan bir VPN sağlar. PrivateVPN kullanmak için önce ekranın sağ üst köşesindeki Satın Al düğmesine basarak yapabileceğiniz bir hesap açmanız gerekir. Bu 3 adımlı bir işlemdir ve hizmetimizin çalışmadığını fark ederseniz 30 gün içinde tam bir geri ödeme alabilirsiniz. Ücretsiz bir hizmet sunmuyoruz, bunun yerine ücretsiz sunucuların sağlamadığı bir hız sunuyoruz. BBC iPlayer'ı izlemek istiyorsanız bu çok önemlidir. Ayrıca, Ücretsiz VPN hizmetlerinin neden kötü olduğu hakkında bir yazı var.

Hesabınızı yaptıktan sonra, Fire TV'de PrivateVPN'yi aramanız gerekir. Fire TV uzaktan kumandasındaki mikrofon düğmesine basarak ve PrivateVPN'i çağırarak bunu yapabilirsiniz veya Amazon Fire TV'de uygulamaları aramanın normal yolunu arayabilirsiniz..

Yükleyin ve hesabınıza yaptığınız bilgileri bir İngiliz sunucusuna bağlanarak sağlayın. Daha sonra bir iki dakika vermeli ve BBC iPlayer'ı aramalısınız. Son olarak, indirmeniz gerekiyor.

Amazon Fire TV Stick'te ABD'de BBC iPlayer'ı izleyin

ABD'de BBC iPlayer'ı izlemek için her zaman doğru sunucuya bağlı olmanız gerekir. Özel bir BBC sunucusu sunuyoruz ve İngiltere - BBC sunucumuz da BBC ile çalışıyor. Bunlardan birine bağlanırsınız ve ABD'de BBC iPlayer'ı Amazon Fire TV Stick'te izleyebilmeli ve sadece ABD'de değil, PrivateVPN'e sahip olmanız koşuluyla dünya çapında açık sözlü olmalısınız..

BBC iPlayer'ı kullanmak istiyorsanız, şimdi edinin veya İngiltere'ye gidin. Bu sadece iki seçenek olduğu için.

Administrator tarafından yazıldı..

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me