Akıllı TV Olmadan Netflix Nasıl İzlenir

Akıllı TV Olmadan Netflix Nasıl İzlenir

Ekleyen Mertcan Aytar, 2019-03-10 11:21:08 in Entertainment


Netflix'i akıllı bir TV olmadan izlemek ister misiniz? Belki akıllı bir TV'niz var, ancak konumunuz sizi içerik olarak sınırladığı için American Netflix'in beğenilerine erişmek mi istiyorsunuz? Bu yayın, Netflix'i akıllı bir TV olmadan izlemenize izin verecek, ancak yalnızca bu değil, bu yayında mevcut aboneliğinizden en iyi şekilde yararlanabilmeniz için TV'nizdeki en olası Netflix içeriğini nasıl izleyebileceğinizi öğreneceksiniz..

Netflix'i Akıllı TV Olmadan İzlemek İsterseniz Olasılıklar Nelerdir?

  • Uygulamanın en hızlı yöntemi, dizüstü bilgisayarınızı TV'nize TV'nize bağlamanız daha olası bir HDMI kablosuyla olacaktır.. Bu seçenek, dizüstü bilgisayarınızı daha uzun süre kullanmak üzere yaklaştırmak için yakındaki soketlerin yanı sıra ideal olarak uzun bir HDMI kablosu gerektirir; Bu seçenek aynı zamanda mümkün olan en fazla Netflix içeriğine erişmenize izin verecektir, ancak bu tek yöntem değildir. Aşağıda daha fazlası.
  • Apple TV, Roku veya Chromecast'i satın alarak. Bunlar işe yarar ve Hulu gibi diğer platformların beğenilerine kolayca erişmenizi sağlar, ancak en çok Netflix içeriğine erişmenize izin vermezler ve seyahat edip en sevdiğiniz içeriğe erişmek istiyorsanız harika bir seçenek değildir. konumunuzu değiştirdiğiniz anda, şu anda erişmekte olduğunuz içeriğin birçoğu konumunuzda bulunmadığı için engellenir.
  • Fire TV Stick / Cube alarak. Amazon'un açık olması nedeniyle bu bizim favori seçeneğimiz. Uygulamalar, TV'ye bağlanabileceğiniz benzer cihazlara sahip diğer şirketlerden çok daha açık fikirlidirler.. Fire TV Stick'i TV'nize bağlayarak, TV'nizi hemen hemen akıllı bir TV'ye çevirirsiniz, ancak çok daha akıllı. Ülkenizde eğlence platformları engellenirse, Fire TV Stick ile hemen hemen kilidini açabilirsiniz.

Akıllı TV Olmadan En Olası Netflix İçeriği Nasıl İzlenir

Kanada'da yaşıyorsanız, American Netflix'in sunduğu içeriğin yarısından fazlasını otomatik olarak kaçırıyorsunuz. ABD'den uzaklaştıkça daha da kötüleşiyor. Netflix'te 197 TV şovu ve 548 film, Hindistan'daysanız alacaksınız. Paraya değmez, ha?

Dizüstü bilgisayarınızı bir TV'ye veya Fire TV Stick'i bir TV'ye bağlamak, mümkün olan en iyi Netflix içeriğini izlemenize olanak tanır.

Nasıl?

Netflix'i akıllı bir TV veya hatta akıllı bir TV olmadan izleyecekseniz, şu anda bulunduğunuz konumla sınırlı olacaksınız, bu harika olabilir veya çok büyük olmayabilir. Sık seyahat ediyorsanız, özellikle Netflix'e kadar çok acı çekeceksiniz. Paylaştığımız yöntem Netflix coğrafi bloklarını atlıyor.

Şu anda Netflix bulunduğunuz yerde olduğunuzu görüyor. Netflix'i, daha fazla içerik sunan farklı bir konumda olduğunuzu düşünmesi için kandırabilirseniz, çok daha fazla Netflix içeriğine erişebilirsiniz. Bu arada, akıllı bir TV olmadan Netflix'i nasıl izleyeceğinizi ararken, erişmeniz gereken tek Amerikan Netflix olduğunu düşünebilirsiniz, ancak bu doğru değil. Amerikan Netflix en fazla içeriğe sahip olabilir, ancak hepsine sahip değil. Örneğin, şov gücü ABD'de olmasa da İngiltere'de..

Netflix'i nasıl kandırıyorsunuz? Fiziksel olarak hareket etmeden konumunuzu değiştirmenize olanak tanıyan bir VPN kullanarak.

Ve Netflix için en iyi VPN? PrivateVPN. Ve bu yeni oluşturduğumuz bir şey değil. Compareitech, Netflix'in gittiği kadarıyla VPN hizmetlerini karşılaştıran 5.000 manuel test yaptı ve PrivateVPN en geniş çeşitlilikteki sunucuları destekliyor, yani Netflix içeriğinin en geniş kütüphanesine onunla erişebiliyorsunuz. Ve evet, aynı zamanda Hulu, DAZN, Amazon Prime, HBO ve belirli yerlerde kısıtlamaları olan diğer birçok platformda da çalışıyor.

En Netflix İçeriğini İzlemeye Çalışırken Dizüstü Bilgisayarlı Akıllı TV Olmadan Netflix Nasıl İzlenir

Dizüstü bilgisayarı HDMI içeren bir TV'ye bağladığınızda, ekranınızın dizüstü bilgisayarınızın içeriğini otomatik olarak TV'nizde görüntülemesi gerekir. Bunu yapmazsa, bir Windows'da, farenizle sağ tıklamanız ve ardından Görüntü ayarları. Burada, TV'nizin içeriğinizi görüntülemesi için ayarları düzenleyebileceksiniz..

Bunu çözdükten sonra, Netflix ve PrivateVPN cihazınızda. Çok kolay. İster Mac'inizde ister Windows'unuzda mağazanıza indirin. PrivateVPN kadarıyla? Sitemizden indirin. Sen-ebilmek bulmak bizim İndir bölümüne bakın. Kurun ve Netflix ile çalışan herhangi bir sunucuya bağlanın.

Ve bu kadar. Netflix'i sadece dizüstü bilgisayarlı bir akıllı TV olmadan böyle izliyorsunuz.

En Netflix İçeriğini İzlemeye Çalışırken Yangın TV Çubuğu ile Akıllı TV Olmadan Netflix Nasıl İzlenir

Fire TV Stick'te, Amazon Appstore'a gitmeniz ve orada NetVlix uygulamasını PrivateVPN uygulamasıyla birlikte indirmeniz gerekiyor. PrivateVPN'i açın, Netflix desteğine sahip bir Amerikan sunucusuna veya Netflix'i destekleyen başka bir sunucuya bağlanın, PrivateVPN'den çıkın ve Netflix'i açın. Bu, akıllı bir TV olmadan Netflix izlerken daha fazla Netflix içeriğine erişmenizi sağlar.

Akıllı TV Olmadan Netflix Nasıl İzlenir

Apple TV veya Chromecast'in beğenilerinin neden bu yöntemle çalışmadığını sorabilirsiniz ve cevap oldukça basit. Bu platformlar VPN hizmetlerini desteklemez ve Netflix'i izlemenize izin verirken, içeriğe erişiminiz sizi sınırlandırır.

Diğer VPN hizmetlerini de kullanabilir misiniz? Elbette. Ancak ücretsiz olanlar Netflix ile çalışmaz ve Netflix ile çalışanlar genellikle aşırı fiyatlandırılır. PrivateVPN uygun maliyetli ve çoğu Netflix bölgesi ile çalışan bir çözüm sunar. Android ve Amazon Fire TV Stick cihazları için yeniden tasarlanan uygulamamızla PrivateVPN artık her zamankinden daha iyi.

Administrator tarafından yazıldı..

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me