ABD Dışında Amazon Fire TV Stick’te Hulu Nasıl İzlenir

ABD Dışında Amazon Fire TV Stick'te Hulu Nasıl İzlenir

PrivateVPN tarafından, 2018-05-03 15:55:08 in Entertainment


Amazon Fire Tv Stick, Hulu'yu destekleyen birkaç taşınabilir cihazdan biridir. Ama eğer buradaysanız, muhtemelen bunu zaten biliyorsunuzdur. Aradığın şey Hulu'nun ABD dışındaki Amazon Fire TV Stick'te nasıl izleneceğidir. Bu büyük soru, değil mi? Ve Hulu izlemek ya da kullanmak istediğiniz mantıklı. TV şovlarının yayınlanma hızı söz konusu olduğunda başka hiçbir hizmet Hulu ile karşılaştırılamaz.

Amazon Fire TV Stick'te Hulu'yu izlemek için atmanız gereken 3 önemli adım var.

Öncelikle, Amazon Appstore'un ABD'de olduğunuzu düşünmesini sağlamanız gerekir, böylece Amerika'da yalnızca Hulu uygulaması olarak ABD'de bulunan uygulamaları gösterir..

İkinci olarak, kayıt işleminde ABD'de yaşadığınızı düşünmesi için Hulu'yu kandırmanız gerekir, aksi takdirde hizmeti kullanamazsınız..

Üçüncüsü, Hulu'yu hizmetlerini kullandığınız her saniye ABD'de olduğunuzu düşündürmeniz gerekir..

Bundan sonra Hulu'yu ABD dışındaki Amazon Fire TV Stick'te izleyebileceksiniz.

Amazon Appstore'u ABD'de olduğunuzu Düşündürmek

Bu adımda başarılı olamazsanız, Hulu uygulamasını yükleyemezsiniz.

Amazon'da alışveriş yaptığınızda, İngiltere'deyseniz, İngiltere sürümünden alışveriş yaparsınız. ABD'deyseniz, Amerikan versiyonundan alışveriş yaparsınız. Bu, Amazon Fire TV Stick ile aynı şekilde çalışır. ABD'de değilseniz, bir Amerikan hesabı kullanmayacaksınız. Bu da Hulu'yu kurma yeteneğinizi otomatik olarak ortadan kaldırır.

Hulu'yu yüklemek için bir Amerikan Amazon Appstore'a sahip olmanız ve bir Amerikan Amazon Appstore'a sahip olmak için, az önce sağladığımız İçeriğinizi ve Cihazlarınızı Yönet bağlantısını tıklamanız gerekir. Sonra tıklayın Ayarlar sekmesini ve ardından Ülke Ayarları bunu takiben Değişiklik. Son olarak, geçerli bir posta kodu ile birlikte bir Amerikan adresi sağlamanız gerekir. Bunun için Google'da bir adres oluşturucu aramak en iyisidir. Bunu sağladıktan sonra, Güncelleme, hesabınızı tekrar Fire TV Stick'inize yeniden kaydetmeniz istenir.

Hulu'yu kurmadan önce, cihazınızı ABD'de olduğunuzu da düşünmelisiniz. Bu, Hulu'nun ABD'de olduğunuzu düşündürmesi için de geçerlidir. Ve ABD'de fiziksel olarak olamayacağınız için orada yaşamıyorsanız, sanal olarak orada olmalısınız.

Amazon ve Hulu'nun ABD'de olduğunuzu Düşünmesini Sağlayın

ABD dışındaki Amazon Fire TV Stick'te Hulu izlemek istiyorsanız bu en önemli adımdır. En zor değil en önemli.

ABD'de sanal olarak yer alabilmek için sanal özel ağ olan bir VPN kullanmanız gerekiyor. PrivateVPN şu anda Hulu söz konusu olduğunda iki çalışan Amerikan sunucusu sunmaktadır. Hulu'nun çalışması için bunlardan sadece birine ihtiyacınız var. Tabii ki, Netflix gibi diğer şeyler için başka birçok sunucu sunuyoruz.

PrivateVPN'in çalışmasını sağlamak için önce bir hesabınızın olması gerekir. Ekranın sağ üst köşesinde Satın Al düğmesini görüyor musunuz? Tıklayın ve 3 adımlı kayıt işlemimizi yapın. Evet. Çabuk. Ve endişelenme, Facebook'tan farklı olarak, mahremiyeti önemsediğimizi söylediğimizde aslında bunu kastediyoruz. Yapmasak da İsveç'te yaşıyoruz ve İsveç'in büyük gizlilik yasaları var.

Oh, ve hizmetimizin çalışmadığını fark ederseniz, geri ödeme isteğinde bulunmak için 30 gününüz var.

Her iki durumda da, kaydolduktan sonra Amazon Appstore'da uygulamamızı aramanız gerekir. Bunu nasıl yapacağınızı bilmelisiniz. Uzaktan kumandanızdaki mikrofon düğmesine basarak sesinizle yapabilir veya arama çubuğunu kullanarak uygulamamızı arayabilirsiniz..

İndirdikten sonra, hesap ayrıntılarınızı sağlayın ve çalışan Hulu sunucularımızdan birine bağlanın.

Amerikan sunucuları olan bölüme geldiğinizde Hulu demeli..

Bağlandığında, Amazon Appstore'a gidin ve Hulu'yu indirin. Ve kullanmak istiyorsanız, her zaman PrivateVPN'e sahip olmanız gerekir. Aksi takdirde, hizmet çalışmayı durdurabilir.

Kayıt Bölümü

Hulu'yu ABD dışındaki Amazon Fire TV Stick'te izlemek istiyorsanız, bu en önemli kısım değil, ancak en zor olanı. Neden? Bir Amerikan kartı kullanmanızı gerektirdiğinden. Hulu ile sadece Amerikan tarafından verilen kartlar çalışacak. Amerikan kartı alamıyorsanız, Hulu kullanmayı unutun.

Sizin için en iyi çözüm muhtemelen ABD'den ön ödemeli bir kart almak olacaktır. Bu beklemenizi gerektirir, ancak bir banka hesabı oluşturmayı içermeyen bir kart almanın en kolay yolu olacaktır. Sanal bir kart almaya çalışabilirsiniz, ancak bunlar çok daha düşük bir başarı oranına sahiptir. İdeal olarak, ABD'den bir arkadaşınıza onlarınkini kullanıp kullanamayacağınızı sorun. Veya sizin için bir hesap oluşturmalarını sağlayın. Bunlar 3 seçeneğinizdir. Sizin için en iyisini yapın, ancak bunlardan birini yapmanız gerekir. Amerikan kartıyla bir hesap oluşturamazsınız ve Hulu'yu ABD dışındaki Amazon Fire TV Stick'te izlemek istiyorsanız, başka bir seçeneğiniz yok. Amerikan kartı olan birini bul ya da kendin al.

Bunun dışında, kayıt olurken bunun için bir Amerikan posta kodu ve adresi sağladığınızdan emin olun. Bir kez daha, bunun için internette bir jeneratör kullanın.

Bundan sonra, PrivateVPN'de bir Hulu sunucusuna bağlı olmanız durumunda, gitmeye hazır olmalısınız!

ABD dışındaki Amazon Fire TV Stick'te Hulu'yu izleyin

PrivateVPN ile neredeyse ABD'de olmanız gerekiyor. Hulu'yu indirebilmek için Amazon Appstore'unuzun ülkesini değiştirmelisiniz. Son olarak, Hulu'da bir hesap açmak için bir Amerikan kartına ihtiyacınız var. Ve sonra gitmeye hazırsın.

Administrator tarafından yazıldı..

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me