2019 yılında Kanada’da Hulu Nasıl Alınır

2019 yılında Kanada'da Hulu Nasıl Alınır

Tarafından Michael Smolski, 2019-02-02 11:21:55 içinde Entertainment


Hulu'da Kanada'da 2019 almak ister misiniz? Seni suçlamıyoruz. Özellikle Amerikalı komşularınızdan 20 dakika uzakta yaşıyorsanız, özgürce tadını çıkarabilirsiniz. Ancak, Hulu'nun Kanada'da bulunmaması, Hulu’yu Kanada’da kuramayacağınız anlamına gelmez.

Ayrıca sınırlı Kanada Netflix'ine takılı kalmanıza da gerek yoktur. İsterseniz Kanada'da American Netflix'i izleyebilirsiniz ve daha önce böyle bir içerik hazırladık.

Ancak 2019'da Kanada'da Hulu'yu almak için tamamlamanız gereken 3 adım var:

 • Bir Hulu hesabı açmanız gerekiyor.
 • ABD'de olduğunuzu düşünmek için Hulu'yu kandırmanız gerekir.
 • Son olarak, Hulu'yu indirmek için uygulama mağazanızı kandırmanız gerekiyor.

2019'da Kanada'da Hulu almak kolay gibi görünüyor, değil mi? Tam olarak değil.

Bu, mevcut olmadığı bir ülkedeki bir hizmete erişebildiği kadar karmaşıktır.. Bir hesap oluşturmak o kadar kolay değil. ABD'de olduğunuzu düşünmek için Hulu'yu kandırmak doğru araçlara da ihtiyaç duyar. Oh, ve uygulama mağazası, Hulu'yu izlemek istediğiniz cihaza bağlı olarak farklı hareketler gerektiriyor, bu yüzden hayır, o kadar kolay değil.

Ama aynı zamanda 2019'da Kanada'da Hulu'yu almak istiyorsunuz ve bunu mümkün olan en basit şekilde nasıl yapacağınız konusunda size yol göstereceğiz.

2019'da Kanada'da Hulu Almak İçin Hulu Hesabı Oluşturma

Hulu hesabının oluşturulması aslında o kadar da zor değil. Zaten doğru araçlara sahipseniz. Ve bu genellikle problem.

Başka bir hesap gibi Hulu hesabını nasıl oluşturacağınız konusunda size yol göstermeyeceğiz.

Sorun?Kaydolmak için bir Amerikan kartına ihtiyacınız var.

Ve bu, işleri karmaşık hale getiriyor.

İşte önerilerimiz:

 • Bir arkadaşa sor. ABD sınırına yakın olsun ya da olmasın Kanada'da yaşıyorsanız, bir Amerikan sakini tanıma şansınız vardır. Yapılacak en iyi şey sormaktır. Bir hesabı paylaşmak isteyip istemediklerini sorun. Kişiye bağlı olarak, bu kadar kolay çalışmayabilir. Belki de bazı teşvikler sunmanız gerekir. Belki zaten başka bir şey için sahip olduğunuz bazı hesapları paylaşmayı teklif edin. Mesela DAZN gibi. Ve eğer zaten Hulu kullanmıyorlarsa, belki de kullanmak isteyip istemediklerini veya size sadece bir hesap yapıp yapamayacaklarını sorun.
 • ABD'de yaşayan bir arkadaşınıza kartlarını kullanıp kullanamayacağınızı sorun. Büyük olasılıkla size izin vermeyecekler, ama asla bilemezsiniz.
 • Ön ödemeli kart alın. Şimdi, ön ödemeli kartların başarısı garanti edilmez, ancak elde edilmesi nispeten kolaydır ve doğru olanı bulursanız, ihtiyacınız olan tek şey budur.
 • Sanal kart edinin. Bunlar daha düşük başarı şansına sahiptir, ancak elde edilmesi en kolay olanlardır. Daha düşük başarı seviyelerinin nedeni? Çoğu insan onları boş bıraktığından. Onlarda paraya ihtiyacın var.

Kart sorununu çözdükten sonra, bir Hulu hesabı almak için bir Amerikan adresi sağlayın ve bir Amerikan kartı kullanın. Bunun dışında, başka herhangi bir siteye kaydolmak gibi.

Hulu'nun 2019'da Kanada'da Olması İçin Hulu'nun ABD'de Olduğunuzu Düşünmesi Gerekiyor

Bir Hulu hesabı oluşturmak, bu eğitimin en zor kısmıdır. Ancak Hulu'yu ABD'de olduğunuzu düşünmek için kandırmak aslında 2019'da Kanada'da Hulu'yu kullanmak istiyorsanız yapmanız gereken en önemli şeydir. Hulu, her saniyede ABD'de olduğunuzu düşünmesini gerektiriyor veya başka türlü içeriğinizi izleyemezsiniz.

Bu bakış açısıyla 2019'da Hulu'nun Kanada'ya gelmesi için ne olması gerekiyor? Kanada'yı neredeyse terk etmeniz gerekiyor. Bu mümkün olan en basit formda.

Bunu yapmak için ihtiyacınız olan şey VPN.

Bunu PrivateVPN sitesinde okuyorsunuz. Bu önyargılı olacağımızı düşündürür.

Gerçek şu ki, isterseniz, Hulu için farklı bir hizmet kullanabilirsiniz. Hulu ile çalışması şartıyla. Sorun şu ki, hizmetler kaç sunucuya sahip olduklarını bildirirken, genellikle bu sunucuların neleri desteklediğinden bahsetmiyor. ABD'de 100'den fazla sunucunuz olabilir, ancak Hulu veya Netflix gibi platformlarla çalışmazlarsa bunun anlamı nedir??

PrivateVPN hizmetinin sizin için en iyi VPN hizmeti olduğunu söylemeyeceğiz, çünkü her hizmet herkes için doğru değildir, ancak eğlence söz konusu olduğunda PrivateVPN'in Hulu, Amazon Prime, DAZN ve evet gibi platformlarla çalışan sunucuları vardır. Compareitech tarafından yapılan bir testte gösterildiği gibi, gezegendeki en Netflix bölgeleri.

Hulu'yı yalnızca Kanada'da veya bulunduğunuz herhangi bir bölgede kullanmanız gerekiyorsa, Hulu ile çalışan herhangi bir VPN hizmeti çalışır. Sorun şu ki, Hulu, sağ sahiplerinin gösterdikleri içeriğe baskı yapması nedeniyle VPN hizmetleri için sürekli bir av yapıyor. Ve mantıklı. Kanada'da TV şovu yapma hakkına sahip biri, Hulu üzerinden bu programı izlemenizi istemiyor. Bu nedenle, birçok VPN hizmeti Hulu ile çalışmaz. Ve yaptıklarında sık sık yıkılıyorlar.

2019'da Kanada'da Hulu'yu almak için PrivateVPN kullanıyorsanız, istemciyi indirin ve çalışan Hulu sunucularından birine bağlanın ve bu da Kanada'da Hulu'yu izlemenizi sağlayacaktır. Web tarayıcınızda.

Yine de bir uygulamaya ihtiyacınız olduğu için mobil platformlarda ve Fire TV Stick / Cube'de biraz daha karmaşıktır. Şimdi bunun üzerinden geçelim.

İPhone / iPad'de Kanada'da Hulu Uygulaması Nasıl Alınır

İCloud hesabınızdan nasıl çıkış yapacağınızı biliyor musunuz? Bunu ayarlarda yaparsınız.

Oturumu kapatmanız ve ardından ABD'de yeni bir hesap oluşturmanız gerekir.

Çok basit ama yapmadan önce bilmeniz gerekiyor. Bir VPN, mağazanızın konumunu olduğu gibi değiştirmez. Bazı VPN siteleri bunu söylese de. Öncelikle mağazanızın konumunu değiştirmeniz ve değiştirmek için yeni bir hesap açmanız gerekir.

Yeni bir iCloud hesabı oluşturmazsanız, bunun yerine yalnızca mevcut hesabınızdaki bölgeyi değiştirirseniz, her şeyi kaybedersiniz, bu yüzden bunu yapma!

İPhone / iPad'inizde Hulu'yu aldıktan sonra eski hesabınıza tekrar giriş yapabilirsiniz. Ya da değil. Önemli değil. Her iki hesaptaki içeriği her iki şekilde de tutacaksınız.

2019 yılında Android cihazlarda Kanada'da Hulu uygulaması nasıl edinilir

Android kullanıcısı mısınız? Evet. Buradaki adımlar iPhone'da yapmanız gerekenden tamamen farklı olacaktır. Android'de daha karmaşık.

 • Android cihazlarda, önce şu adrese gidin: payments.google.com ve tıkla Ayarlar.
  Oradayken, ülke sekmesine basın ve Devam et.
 • Seçin BİZE ve bir Amerikan adresi.
 • Gönder ve Ayarlar cihazınızın.
 • Orada basın Uygulamalar ve bul Google Oyun mağazası.
 • Oradayken, Durmaya Zorla bunu takiben Depolama ve bul Google Oyun mağazası Orada da.
 • Basın NET VERİLER kapaklarda.

Bu, Android cihazlarınızda Kanada'da Hulu almanıza izin vermeli ve eğer değilse, son 2 madde işaretini tekrar et. Cihazınızın bizimkinden farklı olması durumunda Google'da her zaman bazı aramalar yapabilirsiniz. Veya müşteri desteğimize ulaşın.

Fire TV Stick'te 2019'da Kanada'da Hulu Nasıl Gidilir

Kanada'da Hulu almanın Fire TV Stick kısmı, daha karmaşık olma eğiliminde olduğu için yazmak için her zaman en az favori bölümümüzdür..

 • İlk olarak, Amazon web sitesine gidin. Orada basın Hesabınız.
 • Görebilmelisin İçerik ve Cihazlar Orada. Buna basın.
 • Burada konumunuzu değiştirebilmeniz gerekir. ABD'de olacak şekilde değiştirin.
 • Bunu yaptıktan sonra, kayıt silmek Değişikliğin gerçekleşmesi için hesabınızı Fire TV Stick / Cube'unuzda.
 • Bunu yapmak için Amazon Aygıtınızda şu adrese gidin: Ayarlar bunu takiben Hesabım, ve orada, kayıt silmek, ve tekrar giriş yap.

Hulu'nun indirmesi için büyük olasılıkla Amazon hesabınıza bir çeşit Amerikan ödemesi sağlamanız gerekecektir. Bu bankanıza / kartınıza bağlı olmasına rağmen.

2019'da Kanada'da Hulu Nasıl Gidilir Bilmek İstiyorsanız, Nasıl Yaparsınız!

Önünüzde yapmanız gereken her şeye sahipseniz, 2019'da Kanada'da Hulu'ya girmek zor değildir. Ve bu eğitim, Kanada'da Hulu'yu nasıl edineceğiniz hakkında bilmeniz gereken her şeyi kapsar.

Tüm diğer yayınlarımızın Kanada'da olsun olmasın diğer hizmetleri kurmanıza yardımcı olacak şeyleri kapsadığı gibi.

Amerikan kartı kullanarak hesap açın. PrivateVPN kullanarak aptal Hulu. Mağazanızın ayarlarını değiştirerek Hulu'yu indirin. Tek gereken bu.

Administrator tarafından yazıldı..

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me