2019’da TV Aboneliği Olmadan İngiltere’de Canlı Spor Nasıl İzlenir

2019'da TV Aboneliği Olmadan İngiltere'de Canlı Spor Nasıl İzlenir

Tarafından Michael Smolski, 2019-01-25 15:59:56 içinde Entertainment


Şampiyonlar Ligi. İngiltere Premier Ligi. Serie A. Bundesliga. Ligue 1. Avrupa Ligi. NBA. NHL. NFL. 2019'da TV aboneliği olmadan İngiltere'de canlı spor izlemek ister misiniz?? Bunların hepsini izleyebilirsiniz. Yasal olarak. HD kalitesinde. Erişmekte olduğunuz bir akışın çalışıp çalışmadığı konusunda endişelenmenize gerek kalmadan. İngiltere'de nerede olursanız olun, ister Güney Kore'de, ister Çin'de ağır sansürle tatilde olsun, dünyanın neresinde olursanız olun. Bir TV aboneliğinden çok daha ucuz bir şekilde, talep üzerine, her yerden erişilebilir, böylece erişmek istediğiniz şeye her zaman erişilebilir.

Bir rüya gibi görünüyor. Sağ? Ne tür bir aldatmaca hakkında konuşuyoruz? İyi...

Bu Hizmeti Hiç Duymadınız Çünkü İngiltere'de Bulunmamaktadır

İngiltere'de çalışmayan bir hizmete nasıl erişmek istediğinizi sorabilirsiniz, ancak bu blogda yaptığımız şey budur. İnsanların, desteklenmedikleri konumlardaki hizmetlere erişmelerine yardımcı oluyoruz. Örneğin, İngiltere'deki Amerikan Netflix'e erişmelerine yardımcı oluyoruz, çünkü çok daha fazla içeriğe sahip. Hulu'yu duyduysanız, biz de.

Ancak 2019'da abonelik olmadan İngiltere'de canlı sporlara erişmek istiyorsanız, ihtiyacınız olan hizmet DAZN olarak adlandırılır. İngiltere'de mevcut olmadığı için bunu hiç duymadınız. DAZN İngiltere'de kurulmuş bir şirket olmasına rağmen.

DAZN, canlı sporlar için Netflix veya Hulu gibidir. Başlangıçta bahsettiğimiz tüm ligler DAZN'de mevcut. Ve daha fazlası. Bir TV aboneliğinden çok daha azı için. Aslında, bir DAZN yılını ve bir TV aboneliği için ödeme yaptıktan sonra 2 ay içinde çalışması için gereken aracı hemen hemen finanse edebilirsiniz. Ne kadar tasarruf edeceksin!

2019'da TV Aboneliği Olmadan İngiltere'de Canlı Spor Nasıl İzlenir

  1. DAZN'ı İngiltere dışında ve desteklenen bir bölgede olduğunuzu düşündürmeniz gerekir.
  2. Bu bölge için geçerli bir kartla hesap açmanız gerekiyor.
  3. Uygulamayı belirli cihazlara indirmeniz gerekiyor.

Olması gereken şey bu.

2019'da TV Aboneliği Olmadan İngiltere'de Canlı Spor İzlemek İçin DAZN'ı İngiltere Dışında Olduğunuzu Düşünme

DAZN web sitesine şu anda erişmeye çalışırsanız, yanlış ülkede olduğunuzu söyleyecektir.. DAZN, engellenmesi en zor hizmetlerden biridir, ancak bir yolu vardır. Tabii ki bir VPN. VPN hizmetleri, neredeyse farklı bir ülkede olmanıza izin vererek Netflix'in beğenilerini kaldırır. Sorun şu ki, bu hizmetler VPN kullanımının farkında ve çalışmasını önlemek için gayret gösteriyor. Ve DAZN bu konuda iyi bir iş çıkarıyor.

Bu yüzden DAZN ile çalışan bir VPN almak zor. PrivateVPN? Öyle. Netflix'inizi yol boyunca yükseltmek istiyorsanız, Compareitech'in testlerine dayanan Netflix için en iyi VPN'dir..

Doğru Kanada sunucusuna bağlanırsanız ve ne zaman okuduğunuza bağlı olarak, bir İtalyan sunucu ise, DAZN erişmenize izin verir.

2019'da TV Aboneliği Olmadan İngiltere'de Canlı Spor İzlemek için DAZN Hesabı Oluşturma

PrivateVPN'e sahip olduğunuzda, DAZN sitesine erişebilirsiniz. Ancak bir hesap oluşturmak için, içinde bulunduğunuz ülkenin doğru ödeme kartına da ihtiyacınız vardır..

İşte yapabilecekleriniz:

  • Birinden bir DAZN hesabını paylaşmasını isteyin başka bir hizmete erişim karşılığında.
  • Desteklenen bir bölgedeki bir arkadaşınızdan size kartlarını vermesini veya sizin için bir hesap oluşturmasını isteyin.
  • Sanal kart edinin.
  • Ön ödemeli kart alın.

Sanal kartlar en hızlı yol olabilir, ancak her zaman çalışmazlar. Her iki durumda da, kayıt olduğunuz bir kartta paranızın olması gerekir. Kaydolduktan sonra ödemeler çok daha kolay olmalı.

2019'da TV Aboneliği Olmadan İngiltere'de Canlı Spor İzlemek için Cihazlarınıza DAZN Yükleme

Bu, cihazlar arasında farklılık gösterir ve desteklenen cihazların dışındaki kullanıcıların DAZN'e erişmesini zorlaştırmak için mobil cihazlarda ve Fire TV Stick / Cube'da sadece bir zorunluluktur. Bir web tarayıcısından izliyorsanız, iyi olacaksınız. Daha sonra İngiltere'de DAZN'a nasıl erişeceğiniz ve neden başlangıçta yapamadığınıza ilişkin yayınımıza göz atamıyorsanız.

2019'da TV Aboneliği Olmadan İngiltere'de Canlı Spor İzlemek İşte

2019'da TV aboneliği olmadan İngiltere'de canlı spor izlemek çok zor değil. Sadece doğru araçları bilmen gerekiyordu. DAZN doğru araçtır. Pek çok insan bunun hakkında konuşmuyor. İngiltere'de mevcut olmadığından DAZN hakkında bir şey bilmiyorlar.

Administrator tarafından yazıldı..

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me