2019’da İngiltere’de Amerikan Netflix Nasıl İzlenir (Ve Tüm Diğer Netflix Bölgeleri)

2019'da İngiltere'de Amerikan Netflix Nasıl İzlenir (Ve Tüm Diğer Netflix Bölgeleri)

Tarafından Michael Smolski, 2019-05-07 15:17:24 içinde Eğlence


İngiliz Netflix'teki teklifler, onları hem TV'de hem de film bölümünde Amerikan içeriğinin sadece% 10'undan az olan Tayland'ın beğenileriyle karşılaştırırsanız o kadar da kötü değil, ancak ABD'ye daha önce gittiyseniz, o zaman çok şey biliyorsunuz İngiltere Netflix'te daha az içerik var. Bu yüzden 2019'da İngiltere'de Amerikan Netflix'i nasıl izleyeceğinizi araştırıyorsunuz ve bir tane daha iyi yapacağız, size Birleşik Krallık'ta Amerikan Netflix'in nasıl izleneceğini göstereceğiz, aynı zamanda diğer tüm Netflix'in nasıl izleneceğini göstereceğiz İngiltere'deki bölgeler.

hazır?

İngiltere İçeriği Neden Amerikan Netflix ile Aynı İçeriğe Sahip Değil??

Haklara iniyor.

Güç aslında İngiltere Netflix'te mevcut olan ancak Amerikan Netflix'te bulunmayan bir gösteri. Bunun nedeni, onu oluşturan TV ağının ABD'de kendisine özel haklara sahip olmasıdır ve Avrupa'da kimse bu ağa sahip olmadığından, daha fazla gelir elde etmek için Netflix'e lisansladılar.

İngiltere Netflix'in perspektifinden bakıldığında, belki de yalnızca belirli bir içeriği yalnızca İngiltere'de göstermek için bir gösteri satın alma hakkı oluşturmayan birçok TV ağı veya platformu İngiltere Netflix'i sınırlı bırakıyor.

Bir başka önemli faktör, şovların dünya çapında sunulması için hak satın almanın çok paraya mal olması, genellikle ABD pazarına yatırım yapmak için daha mantıklı bir seçenek haline gelmesidir, çünkü Netflix müşterilerinin çoğu burada. Aslında, içerik için hak satın alma maliyetleri Netflix'in dünya çapında mevcut orijinal prodüksiyonlarına bu kadar yoğun yatırım yapmasının nedenlerinden biridir..

Power show örneği, ABD Netflix en fazla içeriğe sahipken, hepsine sahip olmadığını mükemmel bir şekilde özetliyor. Bu yüzden Tayland Netflix'in bazı özel içerikleri olduğu için hiçbir şeyi kaçırmamanız için mümkün olan tüm Netflix içeriğinin kilidini açacak 21 Netflix bölgesinin kilidini açmanıza yardımcı olacağız..

2019'da İngiltere'de Amerikan Netflix Nasıl İzlenir

İngiltere'de Amerikan Netflix'i izlemek için, Netflix'i ABD'de olduğunuzu düşünmeye kandırmanız gerekir.

Ve bunu bir VPN kullanarak yaparsınız.

VPN hizmetlerini hiç duymadıysanız, VPN hizmetleri konumunuzu hareket etmeden değiştirmenize izin verir.

Öyleyse öyle mi? Sadece bir VPN buluyorsunuz, bir Amerikan sunucusuna bağlanıyorsunuz ve 2019'da İngiltere'de American Netflix'i izleyebilirsiniz?

ne yazık ki değil.

Birincisi, ücretsiz hizmetler çalışmıyor. Basit şeyler için ABD'de konum değiştirmenize izin veriyorlar, ancak Netflix gibi şeyler söz konusu olduğunda Netflix, VPN hizmetlerinin var olduğunu biliyor ve Netflix'in haklarına sahip olduğu bazı içeriklere hakları olan TV kanalları / platformları da biliyor belirli yerlerde. Birisi Netflix'te zaten sahip olduğu şovu veya filmi izlemek için bir VPN kullanabiliyorsa neden fazladan bir kanal için ödeme yaparsınız? Bu da Netflix'in VPN hizmetlerinde bozulmasına neden oluyor.

Bu, tüm ücretli hizmetlerin 2019'da İngiltere'de Amerikan Netflix'i izlemenize izin vereceği anlamına mı geliyor? Genel yüzde arttıkça değil, sadece Amerikan Netflix'ten daha fazlasına erişmek istiyorsanız, çoğu hala bu konuda başarısız oluyor. En fazla sunucuya sahip bir hizmete giderseniz, oradaki en Netflix bölgelerini destekleyeceğini varsayarız, ancak durum böyle değildir. Bazı hizmetlerde 3.000'den fazla sunucu bulunurken, 200'den az sunucuya sahip PrivateVPN, piyasadaki en fazla 21 Netflix bölgesini destekler.

Sunucular açısından, PrivateVPN sizin için en iyi hizmet değildir, ancak kaliteli sunucular arıyorsanız, 3.000 sunucuya sahip olmak harika olduğu gibi, PrivateVPN de devreye giriyor. Netflix ile?

İngiltere'de yalnızca Amerikan Netflix'i izlemek istiyorsanız, PrivateVPN'i kullanmanız gerekmiyor, ancak başka bir hizmetle aynı fiyatı (veya daha azını) ödeyecekseniz, neden en iyi şekilde yararlanmıyorsunuz? Netflix'inizi yaparken? Netflix'ten bahsetmişken PrivateVPN, Hulu ve DAZN gibi şeyleri de destekliyor. Diğer birçok sunucu, en fazla sunucuya sahip olmamıza rağmen, kaliteye odaklanıyoruz.

2019'daki diğer Netflix bölgeleriyle birlikte İngiltere'de Amerikan Netflix'i izleyebilmek için bunu denemek ister misiniz? 30 günlük para iade garantimiz var.

Administrator tarafından yazıldı..

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me