2019’da Fire TV Stick’i Jailbreak Etme (En Hızlı Saçma Yöntem)

2019'da Fire TV Stick'i Jailbreak Etme (En Hızlı Saçma Yöntem)

Ekleyen Michael Smolski, 2019-04-11 12:33:30 içinde Rehberler


2019'da Fire TV Stick'i nasıl jailbreak yapacağınızı bilmek istediğiniz için buradasınız, ancak üzerinde gördüğünüz her rehber noktaya gelmeden önce sonsuza kadar sürükleniyor mu? O zaman bu rehber tam size göre. Okuduğunuz zamana bağlı olarak çalışabilecek veya çalışmayabilecek karmaşık yöntemlerden geçmenizi sağlamayacak en hızlı saçma yöntemdir. Bu yöntem, Fire TV Stick'i veya Küpü sallamanıza bakılmaksızın her seferinde çalışacaktır.

Bu, Yangın TV Çubuğunu En Hızlı Saçma Modada Jailbreak Ettiğiniz

 1. Fire TV Stick'inizi açın
 2. Adresine git Ayarlar.
 3. Basın Ateş TV'm.
 4. Oradayken, Geliştirici Seçenekleri.
 5. Unkown Sources tarafından sunulan uygulamalar ile birlikte ADB Hata Ayıklama.
 6. Fire TV Stick'i jailbreak yapmadan önce seçiminizi onaylamanız istenecektir.

Bir anlamda bu, Fire TV Stick'i nasıl jailbreak yapabileceğinizdir. Şimdi Kodi'nin nasıl yükleneceğini, uygulamaların nasıl indirileceğini ve cihazınızı tam olarak nasıl jailbreak yapacağınızı ele alacağız, böylece kullanmak istediğiniz uygulamaları da kullanabilirsiniz.

İstediğiniz Uygulamayı İndirebilmek Tam Jailbreak Değil

Buradasınız çünkü Fire TV Stick'i en hızlı saçma yöntemle nasıl jailbreak yapacağınızı bilmek istediniz, ancak çoğu kılavuzda uygulamaların nasıl yükleneceğinden bahsederken, bahsetmedikleri şey şu ki bulunduğunuz yere bağlı olarak konumunuz genellikle daha büyük bir sınırdır.

Fire TV Stick'te DAZN olması, izleyemediğinize kadar harikadır çünkü yanlış ülkede olursunuz.

İşte bu noktada bir VPN'e sahip olmak.

VPN, sizi internette güvende tutan ve konumunuzu neredeyse değiştirmenize izin veren sanal bir özel ağdır.

Kılavuzların çoğu, şifreleme yoluyla yasadışı içeriğe erişirken VPN hizmetlerinden sadece güvenli kalma perspektifinden bahsediyor. PrivateVPN ile AES-256 ile 2048 bit şifreleme ile piyasadaki en yüksek şifreleme seviyesine sahip olacağınız kadar güvende olacaksınız. Ancak, bir VPN çalışmayı durdurursa internetinizi öldürecek Killswitch veya IP sızıntılarını önleyecek IPv6 Sızıntı Koruması gibi özellikler nedeniyle, ancak bu kılavuzda bir VPN'den bahsetmemizin nedeni bu değildir..

Birçok insanın yasadışı içerik izleme yöntemini kullandığını görüyoruz, çünkü belirli içeriği ilk başta izlemelerinin yasal bir yolu yok. Konum büyük bir konudur. İşte bu noktada bir VPN önemli bir rol oynar.

Bir VPN ile, doğru VPN hizmetini kullanırsanız, Çin'de bile sansürle bulunduğunuz yerde engellenen tüm hizmetlerin engellemesini kaldırabilirsiniz. Bir VPN kullanmak birçok yönden Fire TV Stick'i jailbreak yapmak için herhangi bir uygulama indirebilmenizden çok daha fazla bir yol.

Eğlence için doğru VPN hizmeti nedir? En çok sunucuya sahip olanlardan ziyade hizmetlerle çalışan sunuculara sahip olanıdır. PrivateVPN piyasadaki en fazla sunucuyu sunmaz, ancak bir şekilde piyasadaki en Netflix bölgeleriyle çalışır. Nerede olursanız olun DAZN ve Hulu gibi servislerle de çalışır. Ayrıca sansürden kaçınmak için Stealth VPN ile birlikte gelir ve doğrudan Amazon Appstore'dan indirilebilir.

Bununla birlikte, bazı kişilerin cihazlarında da Kodi kullanmak istediğini biliyoruz ve şu anda Kodi'yi nasıl kuracağınız konusunda size yol göstereceğiz.

Yangın TV Stick'i Jailbreak Yaptıktan Sonra Kodi Nasıl Kurulur

Fire TV Stick'inizde Downloader adlı bir uygulamayı aramakla başlar. Downloader Fire TV Stick'inize indirmenizi sağlayan bir araçtır ve sizin durumunuzda, uygulamaları indirmenin bir yoludur.

Bu en hızlı saçma yöntemdir, bu yüzden derhal sorunu diğer rehberlerle anlatacağız. Genellikle doğrudan kaynağa bağlanmazlar ve bu genellikle geçersiz bağlantılarla sonuçlanır.

Yangın TV Çubuğunu Kodi'ye kadar jailbreak yapmanın en hızlı yöntemi?

 1. Adresine git kodi.tv.
 2. Basın İndir.
 3. seçmek Android Fire TV'nin Android'in değiştirilmiş bir sürümünde çalıştığı için.
 4. Bağlantıyı şuraya kopyala: ARMV7A (32BIT.)
 5. Açık Downloader ve bu bağlantıyı yapıştırın. Bu, Kodi'nin en güncel sürümünü indirir.
 6. Son olarak yükleyin.

Fire TV Stick'i Kodi'nin gittiği yere kadar jailbreak yapmak istiyorsanız, hepsi bu. Bu kadar basit.

Jailbroken Fire TV Stick'e Başka Uygulamalar Nasıl Yüklenir

Fire TV Stick'e herhangi bir Android uygulaması yüklemek için uygulamayı indirebilmeniz gerekir.

Bunu öncelikle APK sürümünü bularak, bağlantıyı kopyalayarak, Downloader'a yapıştırarak ve yükleyerek yaparsınız.

Yüklediğiniz tüm uygulamaların, tümü için optimize edilmediğinden Fire TV Stick'te iyi çalışmayacağını unutmayın. Ayrıca, indirdiğiniz kaynakların güvenli olduğundan emin olun.

Jailbreaking the Fire TV Stick yasal mı?

Yasadışı bir şey yok. Android'in avantajları, istediğiniz gibi yapma özgürlüğüdür ve Burada kullanılan yöntem, geliştiriciler tarafından uygulamalarını herkese açık hale getirilmeden önce test etmek için kullanılan bir yöntemdir. Bu konuda yasadışı bir şey yok.

Yasadışı olan, ücretsiz olarak bulunmayan içeriğe ödeme yapmadan erişmenizdir. Her ne kadar bunun yasallığı bulunduğunuz yere bağlı olsa da.

2019'da Fire TV Stick'i Jailbreak Yapmanız Gerekiyor mu??

Sen yapmıyorsun.

Fire TV çubuğu, rakiplerinden çok daha fazla özgürlük sunan harika bir platformdur. Bir VPN, futbol veya Amerikan Netflix akışı için DAZN olup olmadığını istediğiniz tüm hizmetlere erişmek istiyorsanız genellikle çok daha fazlasına ihtiyaç duyar..

Bunu isterseniz, blogumuzda hizmetlerin engellenmesinin nasıl kaldırılacağı konusunda birçok kılavuzumuz var.!

Onları kontrol ettiğinizden emin olun.

Administrator tarafından yazıldı..

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me