2019’da Çin’de Google’a Nasıl Erişilir

2019'da Çin'de Google'a Nasıl Erişilir

Ekleyen Mertcan Aytar, 2019-01-16 16:00:26 içinde Travel


2019'da Çin'de Google'a nasıl erişeceğinizi araştırdınız. Bu, Hong Kong'da değilseniz, Google'a erişemediğiniz ve bunu arayamayacağınız anlamına gelir. Bu kişi sizseniz, Çin'den ilk çıkana kadar 2019'da Çin'de Google'a erişemeyeceğiniz için üzgünüz..

Henüz Çin'e gitmediyseniz veya Hong Kong'daysanız, Çin'e gittiğinizde Google'a yüzleşelim, Google olmadan hayatımız işe yaramıyor. Google, sorunları çözmenin anahtarıdır. Google sizi buraya bile getirdi!

2019'da Çin'de Google'a Neden Erişemediğinizin Öyküsü

Google, gezegendeki en çok kullanılan platformdur ve Çin'de kaç kişinin Çin'de yaşadığını düşünürken, Çin'in de olması mantıklıdır, ancak durum böyle değildir. Neden olmasın?

Sansür. Dışında, göründüğü gibi değil. Çin'in Google'ı diğer hizmetlerde olduğu gibi yasaklamaya karar vermedi. Google ayrılmayı planlıyordu.

Çin Google'dan gizlenmesini istedi bazı aramalar olsa da, bunu uzun süre yaptılar. Ancak daha sonra Çin, 2009 yılında Google'ı hackledi ve Google'ın 2010 yılında Çin'de içeriği sansürlemeye istekli olmayacağı ve gerektiğinde çıkacağına yanıt verdi. 2014 yılında Google hizmetleri çalışmayı durdurdu.

Google, sansürlenmiş bir Google Araması getirecek bir proje üzerinde çalışıyor, ancak bunu okuyorsanız, bu, Google'daki her şeye erişmek istediğiniz anlamına gelir ve sansürlenmiş Google'da başarılı olsanız bile, henüz bitmedi. Bu, şimdi giderseniz Çin'deki Google'a erişemeyeceğiniz anlamına gelir.

Bu yöntemi bilmediğiniz sürece.

2019'da Çin'de Google'a Nasıl Erişilir

2019'da Çin'de Google'a erişmek için Çin'de olamazsınız.

Tek yol bu.

Ama Çin'i neredeyse terk etmenin bir yolu var.

İnternette sizi Çin hükümetinin beğenilerinden koruyabilen ve konumunuzu farklı bir ülkede olacak şekilde değiştirmenize izin veren sanal bir özel ağ olan bir VPN kullanarak. Tam olarak neye ihtiyacınız var?.

Sorun Çin'de VPN hizmetlerinin yasaklanması.

2019'da Çin'de Google'a erişmenize yardımcı olacak tek VPN hizmetleri, Stealth VPN'li olanlardır.

PrivateVPN, Android, Apple ve Masaüstü cihazlarda Stealth'i birkaç platformdan biri olarak destekler. PrivateVPN'deki Stealth VPN artık iOS'ta OpenVPN'i de destekliyor.

Stealth VPN'in çalışmasının nedeni, VPN olarak algılanamaması, standart bir VPN ise tipik bir bağlantıdan farklı davranmasıdır..

2019'da Çin'de Google'a erişmek istiyorsanız, Stealth VPN ihtiyacınız olan şeydir, ancak güvenli olmanız da gerekir. Çin oynamak için bir ülke değil.

Güvende Kalırken 2019'da Çin'de Google'a Nasıl Erişilir

Her şey VPN istemcinize ve özelliklerine gider.

Herhangi bir tür sızıntıyı önlemek için gerekenler.

VPN hizmetleri, piyasadaki en yüksek şifreleme düzeyi olan AES-256 ile 2048 bit şifrelemesi ile PrivateVPN gibi tüm verilerinizi şifrelemek içindir., ancak şifreleme yalnızca bir sızıntı meydana gelene kadar önemlidir ve büyük olasılıkla gerçekleşmeyecek olsa da, uçaklar çarpmak anlamına gelmez, ancak bazen olur. Ve bu riski Çin'de mi alacaksınız??

Bu yüzden VPN istemcinizin doğru korumaya sahip olması gerekir.

PrivateVPN ile birlikte gelir IPv6 Sızıntı Koruması ve DNS Sızıntısı Koruması modu, olabilecek herhangi bir IP sızıntısını önler ve sizi ifşa eder. VPN istemcinizde, bir VPN çalışmayı durdurursa, internetiniz de öyle olacak bir Kill Switch özelliği var mı? Doğru hizmeti kullanıyorsanız değil, ama bir kez daha Çin'de olacaksınız. VPN'nizin çalışmasının durması durumunda belirli uygulamaları sonlandıracak Application Guard'a ne dersiniz??

Bunların hepsi, 2019'da Çin'de Google'a erişmek istediğinizde veya bir VPN kullanırken başka bir şey olması gerektiği gibi, olmaması gereken bir şey olması durumunda ekstra koruma için özelliklerdir, özellikle de Çin vatandaşı.

2019'da Çin'de Google'dan Daha Fazla Erişmek İstiyorsanız?

PrivateVPN, Netflix için en çok Netflix bölgesini destekleyen en iyi VPN hizmetidir. Netflix'i sadece Amerikan Netflix'te değil, Çin'de izlemek istiyorsanız, PrivateVPN en iyi seçim olacaktır.

DAZN, Hulu veya Amazon Prime kullanmak istiyorsanız, bu da PrivateVPN'in DAZN'yi destekleyen tek hizmetlerden biri olması ile desteklenir.

Çin'de tam güvenliğe, Stealth VPN'e ihtiyacınız var ve Google'dan daha fazlasına erişmek istiyorsanız, doğru sunucular, PrivateVPN gezegendeki en fazla sunucuyu sağlamazken, izlemek istediğiniz servislerle çalışan sunucular sunar. Sadece bir Amerikan sunucusuna bağlanmak Netflix'i izlemek için yeterli değil.

Administrator tarafından yazıldı..

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me