2018’de VPN Hizmetini Kullanmadan Önce Bilmeniz Gerekenler

2018'de VPN Hizmetini Kullanmadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Tarafından Michael Smolski, 2018-03-01 14:01:15 içinde VPN hizmet


Kaydolun. Siz kurun. Tabii ki açın. BOOM. Sen güvendesin. Özgürsün. Dışında, durum her zaman böyle değil. Her zaman özgür değilsin ve kesinlikle her zaman güvenli değilsin. Bir VPN kullanmadan önce bilmeniz gereken birkaç şey var, aksi takdirde güvenliği kaçırıyor olabilirsiniz. Bunun bilgi eksikliğinizden mi yoksa kullandığınız şirketten mi kaynaklandığı.

Gerçekten Güvende Kalmak İstiyorsanız, Her Zaman Kullanmanız Gerekir

Bazı insanlar, yalnızca orada bulunan ancak İngiltere'de bulunmayan favori şovlarını izlemek için bir VPN'i yalnızca bir Amerikan sunucusuna bağlanmak için kullanırlar. Güvenlik söz konusu olduğunda, bazı insanlar bunu Starbucks'ta güvende tutmak için kullanıyor.

Ancak bir VPN'i yalnızca ihtiyacınız olduğunda kullandığınızda iyi olacağınıza dair bir yanılgı var. Gerçek bu değil. Bir şey için ödeme yapmak ve bilgilerinizi gizlemek için VPN'nizi açmak harika, ancak PrivateVPN'ler Bu ödemeyi yaptıktan sonra söz konusu Starbucks'tayken VPN'nizi kapatırsanız, trilyonlarca dolar alacak 2048 bit DH anahtarı ile 256 bit şifreleme sizin için hiçbir işe yaramaz.. Birisi sadece aynı ağda olduğunuz için şifrelerinizi bulmak için basit bir yazılım kullanabilir. PayPal'ın şifresi bu olabilir. Şifreleme harika, ancak bir kez ondan kurtulduğunuzda, şifrelediğiniz şeyi riske atıyorsunuz.

Bir VPN kullanmadan önce bilmeniz gereken en önemli şeylerden biri.

PrivateVPN istemcinizi açar ve ileri bunu takiben BAĞLANTI KORUMASI, bir sürü seçenek göreceksiniz. Bunlar, VPN'nizin çalışmayı durdurması olası olmayan bir durumda herhangi bir verinin sızmasını önlemek için vardır.

Dikkatli Olun Çünkü Her Şirket Bir VPN'in Yapması Gereken Güvenliği Sağlamamaktadır

Sanal özel ağın temel amacı özel olması. Birçok şirket buna bağlı değil. Bu özellikle ücretsiz VPN şirketlerinde olur. Müşterilere veri satarak kar elde etme eğilimindedirler. Bir VPN kullanmak, size güvenlik sağlamak içindir. Ne yaptığınızı bilmek isteyen tek kişi sizsiniz. Ancak, durum her zaman böyle değildir.

Onavo, ücretsiz bir VPN hizmeti sunan Facebook'a ait bir şirkettir. Ancak bu hizmet “mobil veri trafiğinizi toplayın.”Bu“ web siteleri, uygulamalar ve veri kullanımınızı analiz ederek Onavo hizmetini geliştirmemize ve işletmemize yardımcı oluyor. Facebook'un bir parçası olduğumuz için, bu bilgileri ayrıca Facebook ürün ve hizmetlerini geliştirmek, insanların değer verdiği ürün ve hizmetler hakkında bilgi edinmek ve daha iyi deneyimler oluşturmak için de kullanıyoruz..

Gerçek bir VPN'nin yapmadığı her şey budur. Elbette, belki bir şekilde korunursunuz, ancak yine de sizde veri toplanır ve daha sonra kullanılır. Bir VPN'in amacı bu değildir. Bu, verilerinizi hiç kimsenin erişemeyeceği şekilde şifreleyerek tam olarak önlemek içindir..

Tüm şirketler güvenliğinizi gerçekten önemsemez. Bir VPN kullanmadan önce bilmeniz gerekenlerden biri. Dikkatli ol. Özellikle ücretsiz VPN hizmetleriyle.

İsveç gizlilik yasaları nedeniyle, hükümetler tarafından ele geçirilmek üzere tutulan trafik kayıtları yoktur. PrivateVPN'de ne yaptığınızı bilmiyoruz. Ve açıkçası, biz istemiyoruz.

Bir VPN İnternetinizi Yavaşlatmıyor

Bu, insanların bildiklerini düşündüğü bir VPN kullanmadan önce bilmeniz gereken şeylerden biridir. Birçok insan bir VPN'in internetinizi yavaşlattığını varsayar. Doğru değil. Aslında bunu tekrar söyleyelim. İyi bir VPN hizmeti.

Elbette, bir VPN asla bağlantınızın hızını yükseltmeyecek. Mevcut internetten daha hızlı olamaz. Ancak aynı zamanda, internet sağlayıcınız hız azaltmayı kullanıyorsa, bir VPN'ye bağlandığında, aslında daha yüksek hızlarla karşılaşabilirsiniz..

Bunun dışında, çoğunlukla bir şirketin sahip olduğu sunucu sayısı değil, aynı zamanda gecikmeye de bağlıdır. Gecikme, bir veri paketinin cihazınızdan VPN'nizin sunucu konumuna gelmesi için geçen süredir. Bir sunucu sizden ne kadar uzaksa, bağlantı o kadar yavaş olur.

Bu nedenle VPN servisiniz tarafından satın alınan internet kapasitesi önemlidir. PrivateVPN internet kapasitesini doğrudan IP transit sağlayıcısından satın alıyor çoğu şirketin (bir dereceye kadar da yaptığımız) yaptığı bir hosting firmasından ziyade, daha yüksek gecikme ve dolayısıyla daha yavaş bağlantılarla sonuçlanır..

İyi bir VPN hizmeti internetinizi yavaşlatmaz, ancak internet sağlayıcınız hız azaltmaya dahil olmadıkça mevcut internetinizden daha hızlı yapmaz..

İşte speedtest.net'te yapılan testlerin bir resmi.

Daha yüksek indirme hızı VPN açık değil, ancak yalnızca 3 MB daha yüksek. Hiç fark yok.

VPN Kullanmadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Güvenlik her zaman sağlanmaz. Ayrıca çalışmak için sürekli olması gerekir. Ve doğru hizmeti kullanıyorsanız, internetinizi yavaşlatmaz.

Servisimiz? Kendiniz yargıç olun. Kaydolduğunuzda 30 günlük para iade garantiniz var. Satın al düğmesini tıklayın, ardından 3 adımlı bir kayıt işlemidir. Bundan sonra Sayfanızın en altına giderek ve İndir, yükle, aç, aç'ı tıklatarak istemcimizi indirin ve hazırsınız.

Administrator tarafından yazıldı..

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me