2018’de İrlanda’da BBC iPlayer Nasıl İzlenir

2018'de İrlanda'da BBC iPlayer Nasıl İzlenir

Tarafından Michael Smolski, 2018-08-15 14:04:57 içinde Eğlence


2018'de İrlanda'da BBC iPlayer'ı izlemek ister misiniz? Bu delilik. İngiltere bir saatten az bir uçuş mesafesindedir. Bazıları için Kuzey İrlanda'ya arabayla 5 dakikada ulaşılabilir. Ve bu 5 dakika, birinin BBC iPlayer'ı izleyip izleyememesi arasındaki farktır. Daha çılgınca bir şey mi? BBC'nin aslında çoğu İrlanda TV'sinde olduğu, ancak BBC iPlayer'ın bir şekilde.

BBC iPlayer İrlanda'da Neden Kullanılamıyor?

Resmi neden, İngiltere'de TV lisans ücretini ödememeniz olsa da, BBC iPlayer uygulamasına girip sorulduğunda ve “evet” ile cevap verdiğinizde, bunun hala izlemenize izin vermiyor büyük olasılıkla bu sebepten ziyade BBC'nin sahip olması gereken lisanslara geri dönen tüm platformlardaki standart sebep. Büyük olasılıkla yalnızca İngiltere'de içerik göstermek için lisansları vardır.

Sonuçta, bir şirket neden BBC'ye örneğin Almanya'nın beğenisinde de belli bir şov yapma lisansı veriyor? Bu şirket bunun için Almanya'da bir şirket arıyor olacak.

İrlanda'da yaşayan bizler, RTE'nin beğenilerinin bazen gerçekten kötü içerik sunduğunu biliyoruz. Bu nedenle BBC genellikle daha iyi bir seçenektir. Sadece İrlanda ve İngiltere'den tatildeyseniz, neden ödediğiniz içeriği bir TV lisansı ile izleyemiyorsunuz? Adil değil. bu mu?

2018'de İrlanda'da BBC iPlayer Nasıl İzlenir

İrlanda'dasınız. BBC iPlayer'ı izleyemezsiniz. Komşularınız sizden 5 dakika uzaklıkta mi? Onlar sahip.

Neye iniyor?

Konumunuz.

BBC iPlayer konumunuzu biliyor. 2018'de İrlanda'da BBC iPlayer'ı izlemek istiyorsanız, BBC İrlanda'da olduğunuzu bilmemelidir. Ancak, İrlanda'da bir yer olması gerektiği için İrlanda yeterli değildir. BBC aynı sonucu verecek şekilde İrlanda yerine Fransa'da olduğunuzu düşünemez..

BBC'nin İngiltere'de olduğunuzu düşünmesi gerekiyor.

En bariz yol İngiltere'ye gitmek. İrlanda'da BBC iPlayer'ı izlemek istiyorsanız, bu bir seçenek değil. Bu yüzden neredeyse İngiltere'de olmanız gerekiyor.

Nasıl? Bir VPN aracılığıyla.

VPN, internetle ilgili olarak bu gezegenin hemen her yerinde olmanızı sağlayan sanal bir özel ağdır. Nerede olabileceğiniz, kullandığınız hizmete bağlıdır, ancak BBC söz konusu olduğunda gerçekten ihtiyacınız olan tek sunucu BBC ile çalışan bir İngiltere sunucusudur. Ve evet, BBC VPN sunucularının iPlayer'larıyla çalışmasını engellemek için sürekli çalıştığı için BBC ile çalışmayan İngiltere sunucuları var.

PrivateVPN, BBC için özel olarak ayrılmış sunucular sunar. BBC sunucumuza bağlanır ve sayfayı yenilerseniz, BBC iPlayer'ınız çalışır. Aynen böyle. Ve yakalama yok. Fazladan reklam izlemenize veya gerçekten tıklayamayacağınız şeritlere tıklamanız gerekmez. Oh, ve bir VPN kullanımının internetinizi yavaşlatabileceğini duymanız durumunda, bu sadece internet kapasiteleri için sadece barındırma siteleri kullanan VPN sağlayıcıları için geçerlidir.

PrivateVPN ayrıca internet kapasitelerini doğrudan IP transit sağlayıcılarından satın alır ve bu da şu anda aldığınız düzeyde bir internet bağlantısı sağlar.

PrivateVPN İrlanda'da BBC iPlayer'ı İzleyecek Şekilde Nasıl Ayarlanır?

Şu anda bulunduğunuz sitemize gidersiniz. Satın al düğmesine tıklarsınız. Bundan sonra, basit bir yol. Sadece 30 saniyelik kaydımızı gözden geçirin. Hangi platformda olursanız olun istemcimizi indirin. Son olarak, BBC sunucumuza bağlanın ve BBC iPlayer'ı açın.

Uygulamayı Android, Fire TV Stick ve iOS'ta almanın birkaç adımı vardır, bu yüzden web tarayıcınızdan izlemiyorsanız BBC hakkındaki tam kılavuzumuza göz atmalısınız. Bu kılavuzun bazı kısımlarını buraya ekleyeceğiz:

İrlanda'da Android'de BBC iPlayer Kurulumu

Adresine git payments.google.com ve tıkla Ayarlar.

 • Ülke'nin yanındaki kurşun kalem simgesine basın. Yeni bir profil oluşturmanızı isteyen bir kutu görünecektir.
 • Seçtiğinizden emin olun Devam et ve ülkeniz olarak İngiltere'yi seçmek. Basın Devam et bir kere daha. Bundan sonra, bir İngiltere adresi ve posta kodu sağlamanız gerekir. Google'da rastgele bir posta kodu üreticisi için bir arama bulmak için. Bu jeneratörlerin çoğu da adres sağlıyor.
 • Açıksa Play Store'u kapatın ve Ayarlar ardından Uygulamalar. Google Play Store'u bulun. Basın Durmaya Zorla bunu takiben Depolama, ve son olarak, verileri TEMİZLE TEMİZLE.
 • Henüz yapmadıysanız BBC PrivateVPN'e bağlanın.
 • Oyun mağazası tekrar. BBC iPlayer'ı şimdi indirebilmelisiniz. Bu işe yaramazsa, net veriler ve durmaya zorla uygulamayı tekrarlayın ve birkaç dakika verin.

İrlanda'da iOS'ta BBC iPlayer Kurulumu

 • Öncelikle İngiltere'de olmak için VPN'imize bağlanın.
 • İkinci olarak, yeni bir hesap açın. Bunu yapmak için mevcut iCloud hesabınızdan çıkış yapmanız gerekir. Oturumu kapattıktan sonra, oturum açmanız gerekir Ayarlar ardından iCloud'a basın ve Yeni bir Apple Kimliği oluşturun Metin.
 • Standart kayıt türünden şeyler istenecektir. Doldurun.
 • Ancak ülke söz konusu olduğunda, UK elbette. Google'da bir jeneratör arayarak İnternet'te bulabileceğiniz bir İngiltere posta kodu ve adresi sağladığınızdan emin olun.
 • seçmek Yok hesabınızı oluştururken ödeme yönteminiz olarak ve bu görünmezse, BBC iPlayer'ı indirirken yapın.
 • Çoğu zip üreticisinin yapacağı bir İngiliz numarası da vermeniz gerekir, ancak aksi takdirde Google'da numaralar için bir jeneratör arayabilirsiniz.

BBC iPlayer'ı indirdikten sonra, eski iCloud hesabınıza tekrar bağlanabilirsiniz, ancak BBC'den gerçekten içerik izlemek için bir VPN'ye bağlı kalmanız gerekir.

İrlanda'da BBC iPlayer'ı böyle izliyorsunuz.

Administrator tarafından yazıldı..

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me