2018’de İnternet Taramayı İşyerinde Özel Tutmak

2018'de İnternet Taramayı İşyerinde Özel Tutmak

Tarafından Michael Smolski, 2018-02-18 11:59:16 in Business
Bu nedenle, 2018'de internette gezinmeyi gizli tutmak istiyorsunuz? Belki de geçen yıl internetteki faaliyetlerinizle ilgili geçmiş veya mevcut çalışanınızla izlenmekte olan kötü bir deneyim yaşadınız ve bir uyarı aldınız.. Nerede olursanız olun mahremiyete inanıyoruz. Birinin evinde, havaalanında veya işyerinde.


2018'de İnternet Taramayı İşyerinde Özel Tutmak
İşte insanların internette gezinme konusunda sahip oldukları temel sorunlardan bazıları:

Bazı Web Siteleri Çalışmıyor

Gece geç saatlerde çalışıyorsun. Uluslararası ülkeniz bir maç yapıyor. Ya da belki, belki ekibinizdir. Tabii ki, neler olduğunu bilmek istersiniz. Yani maçı izleyebileceğiniz veya skoru kontrol edebileceğiniz bir web sitesine gidersiniz, ancak işe yaramaz. İşvereniniz erişmek istediğiniz web sitelerine erişimi kolayca engelleyebilir.

Çalışanlarınız Ne Yaptığınızı Görüyor

Hepimiz arada bir şeyler yapmayı unutuyoruz. Şüphesiz, çalışanınızın nasıl basit bir şekilde yapacağınızı aradığını görmesini istemezsiniz. Özellikle orada en iyi patronunuz yoksa, neden orada çalıştığınızı sorgulayabilirler..

İzlenebileceğinizi Bilerek İşinizde Kendinden Emin Hissetmiyorsunuz

Siz çalışırken birinin size baktığını düşünün. Öyle görünüyor. Tamamen kendin olamazsın ve bu yüzden elinden gelenin en iyisini yapmıyorsun.

Peki 2018'de İnternet Taramayı İşyerinde Nasıl Gizli Tutuyorsunuz??

İşvereniniz tarafından engellenen web sitelerinin engellemesini kaldırma söz konusu olduğunda, IP adresinizi geçici olarak değiştirmeniz gerekir. Bu, işvereniniz tarafından yerleştirilen tüm içerik filtrelerini atlamanıza olanak tanır.

İşvereninizin ne yaptığınızı görmesini engelleyerek internette göz atmayı gizli tutmak söz konusu olduğunda, şifreleme kullanmanız gerekir.
2018'de İnternet Taramayı İşyerinde Özel Tutmak
Tüm bunları nasıl yapıyorsunuz? VPN ile.

Bir VPN'ye bağlandığınızda, IP'niz otomatik olarak değişir. PrivateVPN ile ilgili en güzel şey, 56 farklı sunucu konumu ile gelmesidir. Bu ne anlama geliyor? Bu, Polonya'daysanız ve bir Amerikan sunucusuna bağlanırsanız Amerikan Netflix'i kullanmak istiyorsanız, bunu yapabileceğiniz anlamına gelir.. Bir sunucuya bağlanırsanız konum nerede olursa olsun.

Ama aynı zamanda internette göz atma işini gizli tutmak istiyorsun, değil mi? Bir VPN kullandığınızda, şifrelenmiş olursunuz. ona bağlıyken bir şey arıyorsanız, bu bilgiler bir VPN kullanmadığınıza kıyasla erişmeye çalışan birine bir saçmalık olacaktır..

Bir ofis bilgisayarı kullanıyorsanız veya işvereninizin bir ağına bağlıysanız, etkinlikleriniz izlenebilir. Etkinlikleriniz halka açık yerlerde ve hatta Starbucks'ta bile izlenebilir. Size ait olmayan tüm ağlar gizliliğinizi tehlikeye atar. Aslında, hükümet ve internet sağlayıcınız hangi ağa bağlı olduğunuza bakılmaksızın faaliyetlerinizi izleyebileceği için tüm ağlar sizi tehlikeye sokar.

PrivateVPN, 2048 bit DH anahtarıyla askeri düzeyde AES 256 bit şifreleme kodu kullanır. Muhtemelen bunun ne anlama geldiğini bilmiyorsunuz, ancak en basit İngilizceye girmek için çalıştığınız şirket bu tür bir şifrelemeyi kırmayı göze alamayacak. Belki de bu yüzden ABD hükümeti bu tür bir güvenlik.

PrivateVPN Nasıl Kurulur?

Tüm bu güvenliği elde etmek, bunun basit olmadığını düşünmenizi sağlayacaktır. Bu. Bir hesap oluşturmak için 3 adımlı bir süreç ve genel olarak güvende kalmak için 3 adımlı bir işlemdir.

  • İlk olarak, sitemizdeki Satın Al düğmesine basın. 3 adımlı bir kayda yönlendirileceksiniz.
  • Planını seç.
  • Şifrenizi ve e-postanızı seçersiniz.
  • Son olarak, ödeme yönteminizi seçersiniz. Oh, bu arada, BestVPN.com tarafından değer için en iyi VPN hizmeti olarak seçildik.

Kaydolun, yükleyin, bağlanın. Bu kadar basit.
2018'de İnternet Taramayı İşyerinde Özel Tutmak
PrivateVPN'i yüklemek için sitemizin altındaki İndir bölümüne gidin ve kullandığınız her şeye uygun bir sürüm bulun veya bir mobil cihazdaysa uygulama mağazanızda PrivateVPN'i arayın. Herhangi bir sorunuz varsa vpnMentor tarafından seçilen ödüllü müşteri desteğimize ulaştığınızdan emin olun..

Uygulama yüklendikten sonra, kayıt ayrıntılarınızı sağlayın ve istediğiniz herhangi bir sunucuya bağlanın. İnternet taramanızı 2018'de iş yerinde gizli tutmak istiyorsanız, bunu nasıl yaparsınız?.

Administrator tarafından yazıldı..

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me