2018’de İngiltere’deki En İyi VPN Hizmeti

2018'de İngiltere'deki En İyi VPN Hizmeti

Tarafından Michael Smolski, 2018-09-19 18:41:17 içinde VPN hizmet


2018'de İngiltere'deki en iyi VPN hizmetini mi arıyorsunuz? Kim olduğunuza bağlı olarak, ihtiyaçlarınız ve ihtiyaç duyduğunuz özellikler farklı olacaktır. İngiltere'deki en iyi VPN hizmeti, arkadaşınız tarafından farklı bir şey olarak görülebilir. İhtiyaçlarınızla ilgili. Bu da, en iyi VPN hizmetinin kullanıcının ihtiyaç duyabileceği her şeye sahip olması gerektiği anlamına gelir. Aksi takdirde, İngiltere'deki bazı insanlar için sadece en iyi VPN hizmeti.

Peki İngiltere'de 2018 için en iyi VPN hizmeti nedir? Ve sunduğu özellikler nelerdir?

Amerikalı veya İngiliz Olmamak Sizi Güvende Tutuyor

Bunlara dayalı bir VPN kullanırsanız sizi tamamen güvende tutacak sadece bu iki ülke değil, VPN piyasası ve güvenlik eksikliği söz konusu olduğunda bunlar en büyük iki oyuncu.

Hükümetler, bu pazarlarda gizlilik ve güvenlik üzerinde çok fazla kontrole sahiptir, yani doğru olmayan bir şey yaparsanız verileriniz birine gönderilebilir ve yakalanabilirsiniz.

Tabii ki, doğru olmayan bir şey yapmamalısınız, ancak niyetinizden bağımsız olarak sizi tamamen güvende tutmak için bir VPN var. İngiltere'de 2018 için en iyi VPN hizmetinin, özellikle gizliliğin büyük bir endişe kaynağı olduğu bir dünyada güvenlik sunması gerekiyor.

PrivateVPN? Piyasadaki en yüksek şifreleme seviyesi olan AES-256 ile 2048 bit Şifreleme ile birlikte gelir. Onu geçmeyi göze alabilecek tek bir insan yok.

Ama bu yeterli değil. Pek çok VPN şirketi, iddia etmedikleri halde günlükleri tutar. Birisi tutuklandıktan sonra gerçek ortaya çıkıyor. PrivateVPN, sıkı İsveç gizlilik yasalarına uymak zorunda olan bir İsveç şirketidir. Yaptığınız şeyi önemsesek bile, yasal olarak bilemeyiz. HERHANGİ BİR GÜNLÜ TUTMAYIZ!

Bir VPN Çalışmayı Durdurursa Ne Yapmalı??

Gerçekleşmesi pek mümkün değil, ama her zaman mümkün olmayan şeyler oluyor. Eşeği sağlam kazığa bağlamak. İngiltere'de 2018 için en iyi VPN hizmeti sizin için güvenlik içeriyorsa, bu bir zorunluluktur.

PrivateVPN bir IPv6 Sızıntı Koruması sunar, yani herhangi bir nedenle bağlantı kesilirseniz, yine de güvende olursunuz, çünkü internetiniz de kesilir, yani verileriniz sızmaz.

İngiltere'deki En İyi VPN Hizmetine Gelince Sunucular Önemli

Güvenlikten sonra, sunucuları arıyorsunuz. Ülkelerde erişemediğiniz bazı özel hizmetler sunan sunucuları olan bir VPN arıyorsunuz. PrivateVPN 56 farklı sunucu konumu ve sayma sunar. Ve dahil edilmeyen ülkeler çoğu zaman az internete sahip ve yine de özel içerik bulunmayan yerler olduğu için bu, kullanıcıların% 99'u için fazlasıyla yeterli..

İngiltere'de 2018 için en iyi VPN hizmeti, BBC'nin beğenileriyle birlikte Hulu, Netflix ve Amazon Prime ile çalışabilmeli ve PrivateVPN.

Ayrıca Hız İstersiniz

Bir VPN sunucusuna bağlanmak harika, ancak hız da istiyorsunuz. Netflix'i iyi kalitede izleyebilmeniz koşuluyla İngiltere'de Amerikan Netflix'i izleyebilmek harika.

Ve VPN hizmetlerinin hız konusunda kötü bir ünü vardır, çünkü çoğu şirket internet kapasitelerini IP transit sağlayıcıları yerine yalnızca barındırma sitelerinden satın alır. PrivateVPN, internet kapasitesini çoğunlukla sadece IP transit sağlayıcılarından satın alarak, barındırma sitelerinin vereceği sınırlar olmadan interneti kullanmanıza izin verir..

Kim Çok Ödemek İstiyor?

Ne kadar çok özellik alırsanız, o kadar fazla ödeme yaparsınız. Sağ?

Ve bu, İngiltere'deki 2018 için en iyi VN hizmetinin, her şeyi sunan hizmet olmayabilir, göze alamıyormuşsunuz gibi, en iyi hizmet değil,?

PrivateVPN, BestVPN tarafından seçilen VPN hizmetleri söz konusu olduğunda en iyi teklifi sunar.

Oh, ve biz o kadar eminiz ki sunduğumuz şeylerden memnun kalacaksınız, memnun değilseniz ilk 30 gün için tam bir geri ödeme öneriyoruz.

Son olarak, herhangi bir sorun yaşarsanız, müşteri hizmetlerimiz de vpnMentor tarafından seçilen ödül için bir ödül kazandı.

“PrivateVPN butik bir VPN gibidir; birinin sizi önemsediğini ve ihtiyaçlarınızı dinlediğini hissetmek istediğinizde, onlara güvenebilirsiniz. ”

2018'de İngiltere'deki En İyi VPN Hizmeti

İngiltere'de 2018 için en iyi VPN hizmetinin sadece sağlaması değil güvenlik sağlaması gerekiyor. Bize bu konuda güvenme, yasalarımıza güvenme. 2018'de neden kendinizi yavaşlatacağınız için de hızlı olmalı. Dosyalar büyüyor. Büyük faktör de fiyattır, aldığınız şey için ne kadar ödüyorsunuz? PrivateVPN bununla ilgilidir. Mükemmel fiyata özellikler sunmak. Her iki dünyanın en iyisi.

Nasıl kaydolabilirsiniz? Web sitesinin sağ üst köşesindeki Satın Al düğmesini tıklayıp 30 saniyelik kaydımızı takip edin. Son olarak, müşterimizi indirin ve bilgilerinizi verin, hepsi bu.

Administrator tarafından yazıldı..

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me