2018’de İngiltere’de Amerikan Netflix Nasıl İzlenir

2018'de İngiltere'de Amerikan Netflix Nasıl İzlenir

Tarafından Michael Smolski, 2018-02-01 14:35:24 içinde Eğlence
Evet, suçlu olduğunu biliyoruz. Bunu şimdi düşünüyorsun. İngiltere'de Amerikan Netflix'i izlemek istiyorsanız, 2018'de nerede olursanız olun, herkesin Amerikan Netflix'i nasıl izleyebileceğini göstereceğiz. Bunu yapmak gittikçe zorlaşıyor, ancak Netflix ne kadar büyük boşluk.


Bu Çin'de tamamen işe yaramayacak. Ama yine de, yaşayan hiç kimse bunu zaten okuyamaz ya da çok yakında olmayacak. İran, Rusya veya Suriye'deyseniz, sorunlarınız da olabilir.

Hala Bu Şekilde Çalışmanın Eski Yolu

Belki de hala işe yarayan ancak çok benzer olsalar bile daha sonra paylaşacağımız kadar etkili olmayan eski blog yayınımızı okudunuz.

Görmek, İngiltere'de Amerikan Netflix'i izlemek istiyorsanız, sizi etkileyen tek şey konumunuzdur. Aboneliğinizin nereden başladığı önemli değil.

2018'de İngiltere'de Amerikan Netflix Nasıl İzlenir
Konumunuzu değiştiremiyorsanız, hemen hemen değiştirmeniz gerekir. IP adresiniz ABD'den geldiğinde, Netflix ABD'de olduğunuzu düşünüyor. Sorun? Netflix çok daha akıllı hale geldi ve IP'nizin birkaç ay öncesine göre çok daha hızlı bir şekilde belirtildiği yerde olmadığını söyleyebilir..

Geçmişte İngiltere'de Amerikan Netflix'i izlemek için neredeyse ABD'de olmanız gerekiyordu. VPN adı verileni kullanmak zorundaydınız. 2018'de İngiltere'de Amerikan Netflix'i izlemek istiyorsanız bu bölüm hala geçerli, ancak her zaman yeterli değil.

2018'de İngiltere'de Amerikan Netflix Nasıl İzlenir
VPN'in Netflix tarafından yasaklanmasının nedeni, Avustralya'daki 200.000 kullanıcının ülkelerinde bile mevcut olmadığında kullanmasıydı. 2014'teydi.

Bir VPN sizi sadece hükümetten ve internet ağ sağlayıcılarınızdan geçmişinizi kontrol etmekten korumakla kalmaz, aynı zamanda ABD hükümetinin beğenileri tarafından kullanılan 256 bit şifreleme ile internette yaptığınız her şeyi de engeller. Onu kırmak neredeyse imkansız. Bunun için trilyonlarca dolara mal olacak.

Sanal özel ağları kullanmayı sevenlerin arkasında yatan bir neden budur, çünkü VPN'nin anlamı budur. Ama diğeri? Eğlence kısmı.

Bir VPN'iniz olduğunda, bir VPN sağlayıcının sahip olduğu herhangi bir sunucuya bağlanabilirsiniz, PrivateVPN'in 56 yerde sunucuları vardır, yani odanızdan çıkmadan 56 farklı yerde olabilirsiniz. Bir sunucuya bağlandıktan sonra, IP adresiniz bu sunucunun konumunda olacaktır. Bir VPN, ABD'de olmadan Amerikan Netflix'i izlemenize yardımcı olur. Aslında, bir VPN ile kullanabileceğiniz sadece Amerikan Netflix değil. Her şeye sahip değiller. Netflix içeriğini Güney Kore, Arjantin, Kolombiya, Brezilya, Avustralya, İspanya, İtalya, Hollanda, İsviçre, İsveç, Norveç, Almanya, Finlandiya, Danimarka, Japonya, Fransa, İngiltere veya Kanada'dan yayınlamak istiyorsanız, siz de yapabilirsiniz.

Sorun şu ki Netflix, birisinin bir VPN'i eskisinden çok daha iyi kullanıp kullanmadığını tespit edebiliyor. Yaklaşık 30 dakika sürebilir veya asla gerçekleşemez, ancak favori şovunuz sırasında rahatsızlık olasılığı artıyor.

Neyse ki Netflix'in kendileri tarafından ironik bir şekilde sağlanan harika bir çözüm var.

2018'de İngiltere'de Amerikan Netflix'i Nasıl Sorunsuz İzlemeli

Yöntem aslında eski yönteme çok benzer.

Web sitemizde bir hesap oluşturarak öncelikle yaptığınız bir VPN kullanarak konumunuzu değiştirmeniz gerekiyor.

  • Ekranın sağ üst köşesindeki Satın Al düğmesini tıklayın. Bir hesap oluşturmak yalnızca 3 adım alır, ancak herhangi bir sorun yaşıyorsanız, ödüllü müşteri desteğimizle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Planınızı seçin. İstediğiniz e-posta adresinizi ve şifrenizi yazın. İstediğiniz ödemeyi seçin. Mutlu değilseniz, tam bir geri ödeme almak için tam bir ayınız vardır. Ve hatta Bitcoin'i bir ödeme şekli olarak kabul ediyoruz.
  • Kaydolduktan sonra, alttaki İndir bölümüne gitmeniz veya telefonunuzda veya tabletinizde uygulama mağazanızda PrivateVPN'yi aramanız yeterlidir. İndirin ve yükleyin. Bilgilerinizi sağlayın ve ABD'deki 9 sunucumuzdan birine bağlanın.

2018'de İngiltere'de Amerikan Netflix Nasıl İzlenir
Eski yöntem tam olarak aynı olurdu ve aslında hala çoğunlukla işe yarıyor, ancak 2018'de İngiltere'de Amerikan Netflix'i herhangi bir dağıtım olmadan izlemek istiyorsanız, Netflix tarafından oluşturulan bir araç kullanmanız gerekiyor.

  • İzlemek istediğiniz filmi veya TV şovunu seçin ve indirin. Evet, Netflix mevcut çoğu başlığı indirmenize izin veriyor.
  • Bu film veya TV şovu indirildikten sonra, uçak modunu açın veya Wi-Fi veya hücresel verilerinizi kapatın. Filmleri ve TV şovlarını bir şeyi izlemeyi bitirmeden önce çok şey indirecek.

Bir TV şovu izleyecekseniz, Netflix yaklaşık 30 dakika içinde bir VPN kullandığınızı fark edebilir. Şimdi, kapatırsanız ve yeniden bağlanırsanız iyi olmalı, ancak deneyiminizi bozabilir. Ancak bir film veya şov indirmek ve internetinizi kapatmak Netflix'in ABD'de olmadığınızı öğrenmesini önleyecektir.

2018'de İngiltere'de Amerikan Netflix'i izlemek istiyorsanız, bunu yapmanın en iyi yolu budur ve sonuçta, örneğin internetiniz olmadığında uçakta film izlemek için de harikadır..

Administrator tarafından yazıldı..

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me