2018’de Netflix için En İyi VPN (Netflix’in Tüm İçeriğini İzle)

2018'de Netflix için En İyi VPN (Netflix'in Tüm İçeriğini İzle)

PrivateVPN tarafından, 2018-09-16 10:44:26 in Entertainment


Netflix sadece Amerika Birleşik Devletleri merkezli değildir. Sadece İngiltere'de değil. 2018'de Netflix için en iyi VPN, İngiltere'de ve ABD'de Netflix'i destekleyen birçok sunucusu olan VPN değil. Netflix'e kadar birçok ülkeyi destekleyen VPN'dir. Elbette, ABD kesinlikle en fazla içeriğe sahip, ancak tüm içeriğe sahip değil. Bazı şovlar ve filmler ABD'de veya İngiltere'de değil, diğer ülkelerde. 2018'de Netflix için en iyi VPN'in 2018'de Netflix ile çalışması gerekiyor, ancak izleyebileceğiniz tüm içeriği sunması gerekiyor.

Netflix için En İyi VPN Ne Gerekir?

Sunucular. Çalışma sunucuları.

VPN hizmetleri söz konusu olduğunda bu büyük bir sorundur.

Bir hizmetin Netflix'in bazı özel içerikleri olduğu yerlerde 100 sunucusu olabilir, ancak bu sunucular Netflix ile çalışmazsa kesinlikle hiçbir şey ifade etmez.

Çoğu hizmet bu günü günlük olarak kontrol edemez.

Bu, Netflix'in VPN sunucularının Netflix ile çalışmasını durdurmak için sürekli çaba göstermesi nedeniyle önemlidir, çünkü çok sayıda şirket bunu yapmaya zorlanmaktadır.. Belirli bir VPN sunucusuna bağlıyken Netflix'lerine bağlanıp Netflix hesaplarıyla bu içeriğe erişebiliyorsa neden bir x ülkesinde TV aboneliği için ödeme yapmalı??


Belirli içerikleri diğer ülkelere lisanslamak daha finansal anlamlıdır. Ancak insanlar Netflix'te bir şeye erişebiliyorsa, belirli bir ülkedeki içeriğin para kaybettiğini göstermek için lisans satın alan şirket para kaybediyor. Dolayısıyla bu baskı.

PrivateVPN, sunucuların çalışmasını sağlar ve biri çalışmayı durdurursa, yeni bir tane var.

Netflix için En İyi VPN Olduğunda Önemli Olan Yerler

PrivateVPN ABD, İngiltere, Kanada, Fransa, Japonya, Danimarka, Finlandiya, Almanya, Norveç, İsveç, İsviçre, Hollanda, İtalya, İspanya, Avustralya, Brezilya, Kolombiya, Arjantin ve Güney Kore'de Netflix ile çalışan sunucularla birlikte gelir.

Bu, her ülkede bir sunucu değil, ancak 2018'de Netflix için en iyi VPN söz konusu olduğunda, yalnızca özel içeriğe sahip sunuculara erişmeniz gerekir ve Netflix ile çalışan tüm bu sunuculara erişiminiz varsa, ihtiyacınız olan tek şey budur Netflix'ten mümkün olan her şeyi elde etmek için!

Gezegendeki tüm ülkelerde sunucu sunmuyoruz, ancak sunduğumuz sunucular, hepsi özel bir şeye erişim sağlıyor. Ve 2018'de Netflix için en iyi VPN söz konusu olduğunda “özel” aramalısınız.

Oh, ve bazı sorunlarınız varsa Netflix'in engellemesini kaldırmak için tam kılavuzumuza göz atmayı unutmayın.!

Netflix için En İyi VPN Netflix'inizi Yavaşlatmamalıdır

Bir VPN'in internetinizi daha hızlı hale getireceğini söyleyebiliriz, ancak açıkçası, çoğu durumda, internet sağlayıcınız çoğu ülkede yasadışı olan Netflix'inizi kasıtlı olarak yavaşlatıyorsa böyle olmayacaktır. Netflix için 2018'de en iyi VPN'in yapması gerekenler internetinizi yavaşlatmıyor.

Nasıl? En yüksek kalitede internet kapasitesine yatırım yaparak. PrivateVPN'de internet kapasitemizin çoğunu doğrudan IP transit sağlayıcılarından satın alıyoruz. Muhtemelen bunun ne anlama geldiğini bilmiyorsunuz, ancak size bir karşılaştırma yapmak için, barındırma sitelerinden internet kapasitesi satın alabilirsiniz ve bunlar çok daha yavaştır. Tabii ki çok daha ucuz olan ortak bir seçim.

Söylemeye çalıştığımız şey, internet bağlantınız berbatsa üzgünüz. Sana yardım etmek yok. Netflix'iniz hala yavaş olacaktır. Ama hizmetimizle yavaşlatmayacağız.

Netflix Birçok Platformda Çalışır. 2018'de Netflix için En İyi VPN Olmalı.

2018'deki Netflix için en iyi VPN sadece çok sayıda çalışan sunucu sağlamakla kalmamalı, aynı zamanda birçok platformda da çalışmalıdır. Netflix'in yaptığı gibi. Windows cihazları, Apple cihazları, Android cihazlarının standart desteği elbette orada, Fire TV Stick de destekleniyor ve Linux cihazları da destekleniyor!

Bu, VPN hizmetlerinin desteklemediği Chromecast eksi gibi tüm cihazlar. Daha ileri düzey bir kullanıcıysanız, OpenVPN ve yönlendiriciler de desteklenir.

2018'deki Netflix için En İyi VPN, Netflix Aboneliğinizden Daha Fazla Mal Olmamalıdır

Netflix'inizden daha fazla bir VPN hizmeti için ödeme yaptığınızı düşünün. BestVPN, PrivateVPN'i en iyi hizmet olarak seçti. Netflix için ihtiyacınız olan her şey düşük maliyetle. BestVPN'in bizi neden seçtiğine şaşmamalı!

Oh, ve hayal kırıklığına uğradıysanız, tam bir geri ödeme istemek için 30 gününüz var. Sizce neden bu seçeneği sunuyoruz? Hizmetimizden eminiz! Netflix için en iyi VPN'i mi arıyorsunuz? Bize katıl.

Administrator tarafından yazıldı..

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me