2018’de Kanada’da Hulu Nasıl Kurulur

2018'de Kanada'da Hulu Nasıl Kurulur

Michael Smolski, 2018-04-18 14:01:07 içinde Eğlence


Hulu'nun 2018'de Kanada'da nasıl kurulacağını bilmek ister misiniz? Haklı olarak. Netflix, diğer tüm filmlerden çok daha fazla ülkede mevcut olduğu için genel olarak eğlence için en iyi seçim olabilir & TV şovu akış platformu ancak Netflix Hulu değil. Netflix’in orijinal şovlarından birini izlemediğiniz sürece, bir şovun yeni bir bölümünü uzun süre izleyemezsiniz. Netflix, güncel olmak söz konusu olduğunda Hulu'da o kadar iyi değil, ancak Hulu ABD dışında hiç bulunmadığından, gezegendeki şeyleri göstermek söz konusu olduğunda çok daha büyük.

2018'de Kanada'da Hulu'nun nasıl kurulacağını okuyorsunuz, bu yüzden Hulu da sizin için hazır olacak!

Kanada'da Hulu kurmak istiyorsanız en zor kısmı

Kanada'da Amerikan Netflix beğenilerini ayarlamak nispeten kolaydır. Hulu da tamamen farklı bir hikaye. Görmek, bir akış servisine erişmek istiyorsanız, çoğu zaman konumunuzu değiştirmeniz yeterlidir. Bu, aslında bir ülkeye gitmeden yapılabilir ve bununla ilgili daha sonra, ancak Hulu söz konusu olduğunda, bu yeterli değildir. Ve bu onu çok zor kılan şey.

Hulu'yu kullanmak için bir Amerikan kartına ihtiyacınız var. Başka hiçbir şey kabul edilmeyecektir. Ve bu, Hulu'nun Kanada'da veya herhangi bir yerde kullanılmasını inanılmaz derecede zorlaştırıyor.

Yine de bununla ilgili birkaç yol var. İlk yöntem Amerikan arkadaşlarına sahip olmak. ABD'de yaşayan birini tanıyorsanız, kartlarını kullanıp kullanamayacağınızı sorun. Ya da kartlarını kullanarak sizin için Hulu'yu kurmalarını ve daha sonra kartı çıkarmalarını isteyin. Kaydolmak için sadece bir Amerikan kartına ihtiyacınız var. Daha sonra hediye kartları ile ödeme yapabilirsiniz.

İkinci seçenek? ABD'den ön ödemeli kart almak için. İster bir seyahate çıkın, ister bir online satın alın. Ancak Hulu'nun bir kartı engelleme gücüne sahip olduğu için araştırma yapılması önerilir. Sadece her ön ödemeli kartın çalışmayacağını unutmayın. Fiziksel bir kart almak, muhtemelen bir kartın sanal bir karta kıyasla Hulu ile çalışma olasılığını arttırır, ancak sanal kart bu kadar uzun süre beklemek zorunda kalmayacağınız için işlemi daha hızlı hale getirebilir.

Kanada'da Hulu Kurmak İstiyorsanız En Önemli Bölüm

Hulu kurulumu söz konusu olduğunda kart almak en zor süreçtir, ancak bu sadece bir hesap oluşturmak için önemlidir. Hesabınızın da çalışması gerekiyor.

Hulu'nun Amerika'da olduğunuzu düşündürmesi, Hulu'nun ABD'de olduğunuzu düşünmüyormuş gibi Kanada'da Hulu kullanılması söz konusu olduğunda, içeri girmenize izin vermeyecektir.. Bu yüzden hizmetimiz çok önemlidir. Hulu'yu her kullandığınızda ABD'ye gitmek istemiyorsanız, neredeyse ABD'de olmanız gerekir. Bunu bir VPN kullanarak yaparsınız.

Hizmetimize PrivateVPN denir ve Amerikan sunucularımız Hulu kullanmanıza izin verir, ancak dünya çapında BBC, ITV, yaklaşan Dünya Kupası ve çok daha fazlasını beğenmenizi sağlayacak birçok başka var..

Ancak, kullanmak istediğiniz her şeyin hizmetimizde işe yarayıp yaramadığını öğrenmek için müşteri desteğimize danışın..

 • PrivateVPN almak için ekranın sağ üst köşesindeki Satın Al düğmesine basın ve 3 adımlı kayıt işlemimize kaydolun. Oh, ve bu arada, eğer işler sizin gibi değilse, tam bir geri ödeme almak için 30 gününüz var.
 • Sayfamızın altındaki İndir bölümüne gidin ve cihazınız için doğru sürümü indirin.
 • Son olarak, kurun ve PrivateVPN'i açın ve çalışan Hulu sunucularından birine bağlanın.

Şu anda çalışan Hulu sunucuları New York 1 ve Buffalo. Ancak yine de hizmetler arasında gezinirken hangi hizmetlerin desteklendiğini göreceksiniz.

Bir VPN sunucusuna bağlanana kadar muhtemelen Hulu'ya kaydolmamalısınız.

Kayıt Bölümü

Kayıt oldukça basit, ancak bilmeniz gereken bir şey var. Kayıt sırasında geçerli bir Amerikan posta kodu sağlamanız gerekir. Bunun için Google'da bir tür posta kodu üreticisi arayın ve sizin için oluşturulanları kullanın.

Android Cihazlarda Hulu Kurulumu

Kanada'da Hulu'yu akıllı telefonunuzda izlemek üzere ayarlamak istiyorsanız, Play Store'unuzun fatura adresini de değiştirmeniz gerekir.

 • Bunu yapmak için şu adrese gidin: payments.google.com ve tıkla Ayarlar.
 • Bulunduğunuz Ülkenin yanındaki kurşun kalem gibi görünen sembole basın. Yeni bir profil oluşturmanızı isteyen bir metin açılır.
 • Basın Devam et ardından ülkeniz olarak ABD'yi seçin ve tuşuna basarak onaylayın Devam et tekrar.
 • Sonra bir posta kodu ile bir ABD adresi sağlamanız gerekir. İnternette bir jeneratör bularak Hulu'nun kaydedilmesi ile aynı yöntemi kullanın. Bu üreticilerin çoğu size bir adres sağlıyor.
 • Son olarak, Ayarlar bunu takiben Uygulamalar. Google Play Store'u bulun ve Durmaya Zorla bunu takiben Depolama ve kapaklardaki düğme, NET VERİLER.

Tüm bunları bir VPN'ye bağlıyken yapın. Ve eğer işe yaramazsa. Verileri temizlemeyi tekrarlayın ve uygulamayı tekrar durmaya zorlayın ve elbette birkaç dakika bekleyin.

İOS cihazlarda Hulu kurulumu

Apple cihazlarda adresinizi değiştirirseniz uygulamalarınızı kaybedersiniz. Bunun yerine yeni bir hesap açmanız gerekiyor. Tabii ki, bir VPN'ye bağlıyken.

 • Yeni bir hesap oluşturmak için mevcut iCloud hesabınızdan çıkış yapın ve oturum açın Ayarlar bunu takiben iCloud burada yeni bir Apple Kimliği oluşturmayla ilgili bir düğme göreceksiniz.
 • Daha sonra kayıt olmalısınız. Bize kaydolmak kadar basit değil, ama sorunsuz bir şekilde yapabilmelisiniz.
 • Android'lerde Hulu'nun nasıl kurulacağı konusunda bahsedilen söz gibi bir adres sağlamanız istendiğinde bir posta kodu üreteci kullanın.
 • Ödeme için şunu seçin: Yok. Ayrıca, bir ABD telefon numarası üreticisi aramak için bir Amerikan numarası sağlamanız gerekebilir.
 • Bir hesap açtıktan sonra, Hulu'yu App Store'da görebilmeniz gerekir. Elbette, eski iCloud hesabınıza bağlandıktan sonra.

2018'de Kanada'da Hulu Nasıl Kurulur

Kanada'da Hulu'yu nasıl kuracağınızı bilmek istediniz. Bir Amerikan kartına erişmeniz şartıyla o kadar da zor değil. Eğer yapmazsanız, neredeyse imkansız. Birkaç yıl önceydi. Ancak 2018'e hoş geldiniz. Yine de bu sorunu geçtikten sonra kolay. Bağlanmanız gereken tek şey PrivateVPN, oh ve elbette Hulu faturalarınızı ödemeniz gerekiyor.

Administrator tarafından yazıldı..

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me