2018’de Havaalanlarında Wi-Fi Zaman Sınırlarını Atlama

2018'de Havaalanlarında Wi-Fi Zaman Sınırlarını Atlama

Michael Smolski, 2018-06-12 13:42:24 Seyahat


Bir uçuşta 200 € tasarruf etmek istediğiniz için 9 saat boyunca havaalanında kaldınız, dolaylı olarak uçuyorsunuz. Dört saat boyunca ücretsiz Wi-Fi erişiminden yararlanabilirsiniz. Geri kalan? Ücretli. Bu pahalı. Bunun yerine, havaalanlarında Wi-Fi zaman sınırlarını nasıl atlayacağınızı bilmek istersiniz. Zaten o kadar da iyi olmayan bir Wi-Fi kullanmak için neden ödeme yapmalısınız? Örneğin, Londra Stansted havaalanında.

Belki Ödemelisin

Bazıları için ödeme yapmak doğru seçim olabilir. Evde alacağınız hızları almayacaksınız, ancak ücretsiz bir Wi-Fi'den daha tutarlı bir hız olacak.

Ücretsiz Wi-Fi ile ilgili şey, birçok insanın aynı anda kullanmasıdır ve bu da sık sık aşırı yüklenmelere neden olur. Kafelerde, bir seferde bir kafede insan sayısı asla bu kadar harika olmadığından Wi-Fi kalitesini yönetmek mümkündür.

Havaalanına gelince, aynı anda bir havaalanında binlerce kişi olabilir. Ve bu sorunlu.

Havaalanlarında Wi-Fi zaman sınırlarını aşmaya çalışmak yerine, İnternet üzerinden iş görüşmesi yapmanız gereken bir işiniz varsa veya havalimanlarında Wi-Fi'nin premium sürümüne yatırım yapmalısınız..

Bunu yapmak istemiyor musun? Sorun değil.

Havaalanlarında Wi-Fi Zaman Sınırlarını Atlama

Tutarlı bir kablosuz ağa ihtiyacınız yok ve sadece biraz Instagram tarama, yazma veya araştırma yapacak mı? Harika. Ücretsiz Wi-Fi havaalanı genellikle.

Ücretsiz Wi-Fi'yi kullanmak için zaman sınırınız bitene kadar.

Uzun süre beklemek zorunda kaldığınızda havalimanlarındaki zaman sınırları büyük değil.

Çözüm?

Elbette interneti kandırmak.

Sıklıkla interneti kandırmak için bir VPN kullanmaktan bahsediyoruz ve bu, hangi web sitelerine eriştiğinizi internette kandırmak için çalışırken, bu farklı bir konudur. Bir VPN de rol oynasa da, daha sonra.

Her ağ arabirimi denetleyicisinin sahip olduğu MAC adresi adı verilen bir şey var. Temel olarak, Wi-Fi'ye sahip herhangi bir cihazda bu vardır. Bir IP adresinden farklı olarak, bu adres aynı kalır ve bu bir sorundur, çünkü bağlı olduğunuz Wi-Fi'yi ne kadar süredir kullandığınızı belirlemek için kullanılır..

Bu arada olan MAC adresini değiştiremezsiniz, karıştırmak üzereyseniz Apple ürünleri ile ilgili değildir, ancak sistemi farklı olduğunu düşünmek için kandırabilir ve Wi-Fi'ye erişebilirsiniz. zaman sınırı ile, tekrar tekrar, sorunsuz.

Ancak PrivateVPN eylemlerinizden sorumlu değildir ve bunu kendi sorumluluğunuzdadır. Telefonunuza zarar verebilecek ciddi bir iş olmadan ulaşılamadığı için bir iPhone'da nasıl yapacağımız konusunda bir yol paylaşmadığımızı unutmayın..

Windows'ta Havaalanında Wi-Fi Zaman Sınırlarını Atlama

Windows'ta Technitium MAC Address Changer'ı indirin, yükleyin, açın, çalışır durumda ve çalışır durumda olan ağ bağlantısını seçin ve Rasgele MAC Adresine ve ardından Şimdi Değiştir'e basın! Ücretsiz internetten her çıktığınızda yapmanız gereken tek şey bu.

Android'deki Havaalanlarında Wi-Fi Zaman Sınırlarını Atlama

Play Store'unuza gidin ve 1 milyondan fazla indirmeye sahip Osama Abukmail'den Wifi Mac Changer'ı arayın ve indirin.

Açın ve GENEL RASGELE MAC üzerine basın, ardından BASİT DEĞİŞTİR'e basın.

Bu kadar. Tabii ki, daha sonra gerçek MAC adresinize geri dönebilirsiniz.

MacOS'ta Havaalanlarındaki Wi-Fi Zaman Sınırlarını Atlama

Apple cihazlarda MacDaddyX'i indirip yükleyin. Uygulamayı açtıktan sonra, Kablosuz'unuzu seçin ve ardından Rastgele ve Değiştir'e basın.

VPN Nasıl Rol Oynar?

Güvenlik.

Bir MAC adresini taklit etmek güvenliğe yardımcı olur, ancak güvenlik için bir VPN kullanmak gibi bir şey yoktur. Ayrıca, güvenli olmayan büyük ölçekli ücretsiz ağlar kullandığınızda bu çok önemlidir. Herkes verilerinizi çalabilir. Ve onlara bağlı çok fazla insan olduğunda, bu risk daha da büyük.

PrivateVPN, 2048 bit DH anahtarlı 256 bit şifreleme kodu sunar; bu, sunucularımızdan birine bağlandığınızda, hükümetler kadar güvende olursunuz, yaptığınız her şeyi erişmek neredeyse imkansız hale getirir..

Yanınızdaki biri doğrudan ekranınıza bakmadığı sürece.

Oh, ve bir VPN kullanıyorsanız ve farklı bir ülkedeki bir sunucuya bağlanırsanız, uçarken büyük olasılıkla karşılaşacağınız coğrafi olarak engellenen bazı hizmetleri kullanabilirsiniz.

PrivateVPN nasıl edinilir? Süper hızlı kaydımızı takip etmek için satın al düğmesine tıklayın ve ardından istemcimizi indirip kurun. Bağlanın ve bunun gibi, güvendesiniz.

Administrator tarafından yazıldı..

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me