Zabezpečuje vás sieť VPN pri obťažovaní?

Zabezpečuje sieť VPN bezpečnosť pri obťažovaní?

Autor: Michael Smolski, 2018-08-15 11:23:39 in Entertainment


Zabezpečuje vás VPN pri torrentingu v bezpečí? Stručná odpoveď? Nie je to áno. Nie vždy. Existuje niekoľko faktorov, ktoré majú vplyv na to, či vám sieť VPN zaistí bezpečnosť pri torrentingu. Niektoré služby sú pre to lepšie, iné sú horšie. A ak plánujete robiť torrentovanie z akéhokoľvek dôvodu, existuje niekoľko vecí, ktoré by ste mali vedieť o torrentingu a zachovaní bezpečnosti počas jeho vykonávania..

Torrenting sám osebe nie je nezákonný

"Ty torrent, ty nelegálny."

Jedna zo slangových fráz používaných na opis torrentingu.

okrem, samotné torrentovanie nie je nezákonné.

Torrenting je iba nástroj na sťahovanie.

Čo však sťahujete? To je veľká otázka.

Ak sťahujete niečo, čo musíte za prístup zaplatiť, je to viac ako nelegálne. Potom je torrentovanie nezákonné. Nie preto, že torrentujete, ale preto, že sťahujete niečo nelegálne.

A ak niečo sťahujete nelegálne, váš poskytovateľ internetu o tom vie...

Mohli by s tým niečo urobiť.

Čas na príbeh.

Predtým, ako bol Spotify veľká vec, si ľudia sťahovali hudbu.

Mal som CD umelca, ktorý sa mi páčil. Okrem toho, disky CD boli zbytočné na počúvanie v telefóne.

Čo som spravil? Rozhodol som sa stiahnuť skladbu.

O niekoľko týždňov neskôr bol v mojom dome list o tom.

V liste sa uvádza, že poskytovateľ nemonitoruje činnosti iných ľudí.

Ak aktivity nesledujete, ako to viete?

VPN?

VPN má slúžiť na zaistenie bezpečnosti pri torrentingu.

Zabezpečuje sieť VPN bezpečnosť, keď na ňu narazíte?

Existuje niekoľko faktorov, na ktoré sa musíte najprv pozrieť, okrem zahrnutých zmien, ako je zmena adresy IP, ktorá je nevyhnutnosťou a ktorá sa dodáva so všetkými službami VPN..

Po prvé, VPN musí mať silné šifrovanie.

Všetky služby VPN sa dodávajú s nejakým šifrovaním, ale to nestačí. Potrebujete silné šifrovanie, inak vám VPN pri torrentovaní nezabráni. PrivateVPN ponúka 2048-bitové šifrovanie s AES-256. Toto je najvyššia úroveň šifrovania na trhu. To však samo osebe nestačí.

Ešte dôležitejšou vlastnosťou je ochrana proti úniku IPv6. Ak vás zaujíma, VPN vás pri torrentingu chráni. Kým to prestane fungovať. VPN niekedy prestane fungovať. Možno máte zlý počítač alebo ste dočasne odpojení od internetu.

Ochrana proti úniku IPv6 vás odpojí od internetu, keď druhá sieť VPN nefunguje. To je dôležité pre zachovanie bezpečnosti. Pri torrentovaní nemôžete byť chránení takmer vždy. Musíte byť vždy chránení. Na získanie listu od poskytovateľa internetu stačí jedna sekunda.

Udržuje vás VPN v bezpečí, keď s nimi práve torrentujete? žiadny.

Vždy, keď vláda vyvinie tlak, s firmami VPN je veľký problém. Mnoho poskytovateľov VPN, najmä bezplatných, tvrdí, že si neuchováva denníky, ktoré v podstate umožňujú sledovať to, čo robíte, ale robia to. Príkladom je HideMyAss.

Ak sa budú protokoly uchovávať, sieť VPN vás pri torrentovaní nezachráni.

PrivateVPN?

Nemôžeme. Sme švédska spoločnosť. A ak to urobíme, porušíme švédsky zákon. Aj keby sme boli zlí a chceli sme klamať tým, že hovoríme, že nie, kým to robíme, nemôžeme, a to vás udržuje v bezpečí.

Zabezpečuje vás sieť VPN, keď ju budete rušiť??

Ak máte ochranu pred únikom údajov bez protokolov a samozrejme šifrovanie a zmenu adresy IP, budete pri torrentovaní v bezpečí. Na jednom z nich zlyhajte alebo sa rozhodnite vypnúť sieť VPN po dokončení sťahovania, zatiaľ čo stále máte zapnutého klienta torrentu a môžete mať problémy..

Aký vážny bude tento problém? Závisí to od vášho poskytovateľa internetu.

Ako začať s programom PrivateVPN, ktorý toto všetko ponúka? Vytvorením účtu u nás. Tlačidlo Kúpiť hore je to, čo potrebujete. Kliknite naň. Vytvorte si účet prostredníctvom našej 30-sekundovej registrácie. Stiahnite si nášho klienta. Connect. Pri torrentovaní zostaňte v bezpečí.

Od roku 2009 sme obsluhovali viac ako 44 000 používateľov a poskytovali sme 100% anonymitu bez jediného porušenia údajov.

Napísal Michael Smolski.

Zrieknutie sa zodpovednosti

PrivateVPN neverí v pirátstvo. Domnieva sa však, že súkromie by malo byť základným právom na internete. A to je to, čo prináša.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me